#22 Mariano Ferreira Filho - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İlk yarıda ne kadar kötüyse ikinci yarıda da o kadar iyiydi son Schalke maçında da kötüydü diyemeyiz bence yavaş yavaş toparlanmaya başladı gibi Mariano

Antalya macinda da mac icinde bazen iyi degildi.Bugun de ozellikle 2.yari Ozan'i yalniz biraktigi anlar oldu ama su bir gercek ki tum deplasman galibiyetlerimizde imzasi var.

Ankaragucu macinda kendi kalesine atan elemana asist.
Antalya'da Donk'a asisti
Bugun Feghouli'ye asistin asisti ve Omer'e asist.

Ozanı Schalke maçında da yalnız bıraktı, çocuk kaç kere kanat oyuncularını karşılamak zorunda kaldı. İleri gidişlerden sonra geri dönüşlerde sorun yaşıyor hep.

Bugün rakip tırttı ondan pek fazla hissetmedik.

sent via GSC

Maçın tekrarını simdi izledim. İlk golde Feghouli'yi kacıran Mariano, Sinan'ın asırtmaya calıstıgı pozisyonda uzun topu atan Mariano, 3. golün pasını veren Mariano, Onyekuru'yu uzatmalarda karsı karsıya bırakan Mariano, Feghouli ve Belhanda ile verkaca giren Mariano, hücum aksiyonlarının neredeyse tamamında imzası var. Sağ bekte sakat degilse Mariano oynar. Savunma zaafiyeti varmıs, varsa var bana hücumda kattıgı akıl ortada. Linnes'in maksimumu vasat Mariano'dur. Fatih Hoca'yı cok severim ama Feghouli ve Mariano konusunda bir kez daha düsünmeli.

Maçın tekrarını simdi izledim. İlk golde Feghouli'yi kacıran Mariano, Sinan'ın asırtmaya calıstıgı pozisyonda uzun topu atan Mariano, 3. golün pasını veren Mariano, Onyekuru'yu uzatmalarda karsı karsıya bırakan Mariano, Feghouli ve Belhanda ile verkaca giren Mariano, hücum aksiyonlarının neredeyse tamamında imzası var. Sağ bekte sakat degilse Mariano oynar. Savunma zaafiyeti varmıs, varsa var bana hücumda kattıgı akıl ortada. Linnes'in maksimumu vasat Mariano'dur. Fatih Hoca'yı cok severim ama Feghouli ve Mariano konusunda bir kez daha düsünmeli.
Dünkü maçta bunları görenlerin olması sevindirici.

bu takımın hücumda herşeyi mariano.uzun topları,ara pasları ve zaman zaman klas ortaları ile maçı direkt kazandırıyo.defansif zaafiyetleri için bi çözüm bulmalıyız,bulmalı.ekstradan fizik çalışmalı.sürekli hücuma cıkmasına da gerek yok.geriden oyun kurabiliyo zaten.önemli olan önüne koyacagımız oyuncunun marianoya destek olması,mariano hücuma cıktıgında defansa yardım etmesi...

marianonun uzun paslarından,araya attıgı toplardan daha cok yararlanmalıyız

günlerdir mariano-feghouli diyip duruyorum, ilk kez oynadılar ve takım top oynamaya başladı

bu ikiliyi bozduğu için terime selamlar

lol. Adam sağ bek.

Üst Alt