#22 Mariano Ferreira Filho - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Linnes'i severim, oynadiginda da iyi oynuyor ama Feghouli-Mariano ikilisini bozmamak lazim, ayni dili konusuyorlar, sahada iyi anlasiyorlar, zaten bu ikili de olmazsa takimda oyun bilgisi olan oyuncu sayisi sifira inecek.

Geçen Eboue videosu izledim, adam ne depar atıyormuş arkadaş. Uzun mesafede yakalamak imkansız. Yeri geliyor çizgiye iniyor, çalım atıp ceza sahasına sokuluyor, hatta ve hatta savunma arkasına sarkıp gol atıyor. Savunmada da geçit vermezdi zaten. Tüm kanadı tek başına kullanıyormuş resmen. Mariano'nun top tekniği ve oyun zekası çok iyi ama günümüz bek futbolcusu için daha elzem bir özellik bana kalırsa tüm kanadı kullanabilmek, depar özelliği ve hız. Oyun zekası ve iyi pozisyon alabilmek de önemli tabi ama Mariano biraz yavaş kalmaya başladı.

Eboue ilk senesinde manyak top oynamisti. Adam havadan gelen toplari o kadar yumusak indiriyordu ki her defasinda mest oluyordum.

Eğer gerçekten bir teklif varsa Ocak ayında yollarımızı ayırabiliriz Mariano ile. Ama devre arasına kadar Belhanda & Emre gibi oyun kurucularımızın ikisinden birden mahrum olduğumuz için kesinlikle gidene kadar Mariano 'nun oynamasından yanayım

Maça çıktığımız orta saha Fernando-Donk-Ndiaye bu adamlarla tabiki merkezde bir hücum gücü elde edemeyiz bir oyun kuramayız. O yüzden Linnes yerine Mariano 'yu tercih etmiştir Fatih Terim ...

Geçen Eboue videosu izledim, adam ne depar atıyormuş arkadaş. Uzun mesafede yakalamak imkansız. Yeri geliyor çizgiye iniyor, çalım atıp ceza sahasına sokuluyor, hatta ve hatta savunma arkasına sarkıp gol atıyor. Savunmada da geçit vermezdi zaten. Tüm kanadı tek başına kullanıyormuş resmen. Mariano'nun top tekniği ve oyun zekası çok iyi ama günümüz bek futbolcusu için daha elzem bir özellik bana kalırsa tüm kanadı kullanabilmek, depar özelliği ve hız. Oyun zekası ve iyi pozisyon alabilmek de önemli tabi ama Mariano biraz yavaş kalmaya başladı.

Eboue başka bir seviyenin oyuncusuydu reis dediğin gibi kanadı tek başına kullanıyordu. Son zamanlarda STSL 'ye gelmiş en iyi sağ bek oyuncusu kendisidir Mariano-GG filan kesinlikle o seviyede değiller

mecali kalmamış,azıcık daha salarsa göbek önüne düşecek futbolcu eskisi,neymiş oyun kuruyormuş.. oyun falan kurduğu yok,defans yok,hucum yok hiç birşey yok çünkü adam bitik...

Kapasitesi bu kadar bu adamın. Sabriden sonra bize dani alves gibi gelmişti ama şimdi perde kalktı gözlerden gerçekler çıktı gün yüzüne. Adam ofansif bek diye imajının hatrına topu alınca yardırarak gider, adam geçer yada dener en azından bunları ama yapmıyor zorlanımıyor al gülüm ver gülüm takılıyor

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt