#22 Mariano Ferreira Filho - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bursa karşısında rakip oyunculardan çalım yemedi

çünkü adamlar çalıma gerek kalmadan dümdüz geçtiler o bölgeden.

bu atletizm seviyesi ile bek oynaması çok zor. eşlik dahi edemiyor hücumculara.

bir pozisyonda allano lima dripling yapmaya karar verdi bastı gitti yanından. top ucu ucuna aut çizgisini geçti ama içerde kalsa golü yemiştik. mariano lima'ya yetişemeyeceğini anlayınca bırakıp itiraz etmişti pozisyonda.

bu gibi pozisyonların sayısı artmaya başladı.

bu iş böyle gitmez.

bursa karşısında rakip oyunculardan çalım yemedi

çünkü adamlar çalıma gerek kalmadan dümdüz geçtiler o bölgeden.

bu atletizm seviyesi ile bek oynaması çok zor. eşlik dahi edemiyor hücumculara.

bir pozisyonda allano lima dripling yapmaya karar verdi bastı gitti yanından. top ucu ucuna aut çizgisini geçti ama içerde kalsa golü yemiştik. mariano lima'ya yetişemeyeceğini anlayınca bırakıp itiraz etmişti pozisyonda.

bu gibi pozisyonların sayısı artmaya başladı.

bu iş böyle gitmez.
2.golde de mariano ortalarda görünmüyor. Nagatomo da bu sezon yoktu. Aslında iki tarafa da genç oyuncu lazım. Marcao ve Luyindama gibi bir kez alacaksın sağlam alacaksın. 3-4 sezon çıkarabilen bekimiz olmalı.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

valla bende sıkıldım artık satış harici bek değiştirmekten
3 yıl anlaşma sağladığımız 30 yaş ve üstü topçular 1.5 yıl katkı veriyor sadece. son yarım seneyi de hadi ondan önce iyi, yaşı geldi ama klas falan diye kendimizi avutup transfer yapmayınca son sezon elde kalıyor ve ıskartaya çıkıyor. Para etmiyor. Hemen yol vermek lazım. Artık fizik olarak bitmiş bunlar. Çok kötü durumda. Hazır geldikleri için hepsi 1 yıl estiriyor ama bizim ülkeye, paraya ve kötü antrenörlere alışınca çok kasmayıp düşüş yaşıyorlar.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Benim için en büyük hayal kırıklılığı.
Hani rakipteki hızlı oyunculardan çalım yersin bu çok doğal.
Ama gökhan gönülde yaşlı ve ağar ama futbol aklıyla bazı noktalarda rakipleri durdurabiliyor.Ben marianodan bunu bekliyorum.Ama bu konudada hiç kendisini gösteremiyor.

iyi bir sağ bek bulunursa malesef yollar ayrılmalı..

Üst Alt