#22 Mariano Ferreira Filho - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Rakipler de çözdü, Yuto tarafında iş yapamayan ne kadar sağ kanat varsa ters tarafa yolluyorlar. Beşiktaş pozisyonu yokken Lens-Quaresma'yla tehlike buldu, Rize de ilk yarı Casper'a bağlayan Aminu'yla. Elia diriplingçi olmadığı, ortayı beceremediği için o kadar zorlamaz da mazallah Visca sola gelirse hacamat eder bu Mariano'yu. Savunmayı zaten hiçbir türlü pek beceremiyoruz da Mariano iyice ayağımıza sıkıyor. İlk golde de risk alıp pozisyonunu bırakıp Muriç'i karşılamaya gitti, düz yolda ayağı kayıp yere düşünce herife fazladan açı yarattı. Haftaya oynar mı oynamaz mı bilmem ama seneye mutlaka 1. tercih Linnes olmalı artık. Bizim ligde yine kör topal gidiyor da Avrupa'da seneye Mariano'yu karşısında gören herkes Sadio Mane'ye bağlar.

İç sahadaki Başakşehir maçında bambaşka bir performans sergileyip maçı kazandıran adamların başında olacaktır muhtemelen de son maçı olacağını düşünüyorum

Hocam Linnes ile aranızda ne yaşandı neden bir anda kesik yedi bilmiyorum da Linnes varken şu haldeki Mariano 'nun oynaması benim zoruma gidiyor

Adam mevcut durumlarıyla solda Nagatomo'dan sağda Mariano 'dan daha iyi ama oynamıyor işte

Rize maçında iki golün en büyük müsebbidir..Atak yapamayan beşiktaşı harlayan yine kendisidir zira ileri gidemeyen lens ve q7 ye gelin deyip açmıştır o tarafı..
Şimdi bunun sebebi nedir? tamam zaman zaman açıklar verirdi ama ilk kez bu kadar üstüste ve kör göze parmak sokarcasına olmasının sebebi konsantrasyon eksikliği..Muhtemelen kafasında transfer var 3 hafta sonra nerede olacam diyor.Gideceğini biliyor anlaşılan.Kupa da linnes oynar kesin..Bunun da son 1 90 dakikası kalmış olur..Onu oynar sonra elveda

D6dNaK3XoAAhf3z.jpg

Açık ara şu an en formsuz oyuncumuz.

Rize ve bjk maçlarında resmen döküldü.

Bir ara yükselişe geçen formu kritik haftalara girmişken tekrardan düştü.

En çok ihtiyacımız olan haftalarda bu tarz performanslar sergilemesi gerçekten kalitesine yakışmıyor.

Hadi defansif katkısı düştü ama ofansta iyi işler yapıyor derken oda gitti.Tüm ortaları ya rakibe çarptırıyor yada kimseye deymeden auta gidiyor.Yazın vedalasmamız gereken oyuncular arasında.

Üst Alt