2 Sezondur Süper Lig'de Büyük Maç Kazanamayan Tek Takım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2 Sezondur Süper Lig'de Büyük Maç Kazanamayan Tek Takım

Aşağıda son 2 sezonda "Büyük Takım" diye tabir edebileceğimiz Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve son yıllardaki çıkışıyla Başakşehir gibi takımlara karşı maç kazanan takımlar listelenmiştir. Geçen sezon küme düşen Adanaspor, Rizespor ve bu sezon lige çıkan Sivasspor bu ekiplere karşı daha az maç oynadıkları için galibiyet alamamışlar. Hatta küme düşen Gaziantepspor, bu sezon lige yükselen Göztepe ve Yeni Malatyaspor bile bu güçlü rakiplerden 1'er galibiyet çıkartabilmiş. Buna göre 2 sezonda da mücadele eden 1 takım hariç tüm takımlar en azından 1 galibiyet çıkarmış bu maçlardan. Her 2 sezonda da ligde yer alıp bu takımlara karşı 12 maç oynayan Galatasaray, tek bir galibiyet bile alamazken sadece 2 puan toplayabilmiş.

Maç kazanan takımlar koyu renk ile belirtilmiş ve bazı zayıf takımların bile adı 3-4 kez koyu renklerle yazılmıştır. Koyu renkle belirtilemeyen tek bir Süper Lig takımı kalmıştır.

Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş
Karabükspor 2-1 Beşiktaş
Gençlerbirliği 2-1 Beşiktaş
Başakşehir 3-1 Beşiktaş
Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş

Fenerbahçe 0-1 Bursaspor
Antalyaspor 1-0 Fenerbahçe
Kayserispor 4-1 Fenerbahçe
Fenerbahçe 2-3 Konyaspor
Fenerbahçe 0-1 Antalyaspor
Akhisarspor 1-0 Fenerbahçe
Başakşehir 1-0 Fenerbahçe
Fenerbahçe 2-3 Başakşehir

Kasımpaşa 4-0 Başakşehir
Akhisarspor 2-1 Başakşehir
Gençlerbirliği 1-0 Başakşehir
Karabükspor 3-1 Başakşehir
Fenerbahçe 1-0 Başakşehir

Gaziantepspor 1-0 Trabzonspor
Trabzonspor 0-2 Osmanlıspor
Alanyaspor 3-0 Trabzonspor
Karabükspor 4-0 Trabzonspor
Trabzonspor 0-1 Antalyaspor
Trabzonspor 2-3 Kayserispor
Trabzonspor 1-2 Bursaspor
Göztepe 3-2 Trabzonspor
Trabzonspor 3-4 Alanyaspor
Trabzonspor 1-6 Akhisarspor
Y.Malatyaspor 1-0 Trabzonspor
Beşiktaş 2-1 Trabzonspor
Başakşehir 1-0 Trabzonspor
Trabzonspor 0-3 Fenerbahçe
Trabzonspor 3-4 Beşiktaş

Karabükspor 2-1 Galatasaray
Galatasaray 1-2 Kayserispor
Galatasaray 1-3 Kasımpaşa
Galatasaray 0-1 Trabzonspor
Galatasaray 1-2 Başakşehir
Fenerbahçe 2-0 Galatasaray
Galatasaray 0-1 Beşiktaş
Trabzonspor 2-0 Galatasaray
Başakşehir 4-0 Galatasaray
Galatasaray 0-1 Fenerbahçe
Trabzonspor 2-1 Galatasaray
Başakşehir 5-1 Galatasaray
Beşiktaş 3-0 Galatasaray

Bu bir utanç tablosudur..

melo gittiğinden beri koyuyorlar bize ! gerçekten yukarıdaki istatistik utanç verici ! gitgide sıradan bir takım haline geliyoruz

bunun nedeni cok basit. Ezik bir anlayisla yonetilirsen ezilirsin. Buna Alex Ferguson doneminde Premier league in tek buyugu olan manchester unitedin Alex Ferguson biraktiktan sonra , Manchester City, Chelsea gibi takimlarin gerisinde kalmasi iyi bir ornek. Sampiyon olamayabilirsin ancak formani ezdirtmeyeceksin

Bu sirf futbolda degil. Mesela biz Dursundan once bizim butcemizin 10 kati butcesinde fenere kendimizi ezdirtmiyorduk. Simdi bizi iceride disarda eziyorlar.

Fatih Terim

2011-2012 Sezonu

Beşiktaş 0-0 Galatasaray
Galatasaray 3-1 Fenerbahçe
Trabzonspor 0-3 Galatasaray
Galatasaray 3-2 Beşiktaş
Fenerbahçe 2-2 Galatasaray
Galatasaray 1-1 Trabzonspor

Süper Final

Beşiktaş 0-2 Galatasaray
Galatasaray 1-2 Fenerbahçe (Nasıl yenildiğimiz ortada tarihi fark atacağımız maçı kaybettik)
Trabzonspor 2-4 Galatasaray
Galatasaray 0-0 Trabzonspor
Galatasaray 2-2 Beşiktaş
Fenerbahçe 0-0 Galatasaray

2012-2013

Beşiktaş 3-3 Galatasaray
Galatasaray 2-1 Fenerbahçe
Trabzonspor 0-0 Galatasaray
Galatasaray 2-1 Beşiktaş
Fenerbahçe 2-1 Galatasaray
Galatasaray 2-0 Trabzonspor

Son düzenleme:
Anadolu kulübü yönetse küme düşürecek bir başkan.
Anadolu kulübü gibi büyük maçlarda gol atma konusundaki tek planı hızlı çıkışlar olan onu da beceremeyen rezil bir anlayışa sahip TD. Deplasmanda 1 tane yedikten sonra Anadolu kulübünden beter dağılan takımı toplayamayan bir TD.

Böyle bir ikiliden başka bir şey beklenmezdi.

bu kadar çok dillendiğine göre bu mevzu 2.yarıda 4 büyük maçtan 12-15 arası puan kazanacak olan takımdır.4.yıldızı taktıgımız zaman da kek kalıbı deyip durmuşlardı.o kek kalıbının içine oturturuz yeniden.yaparız evelallah.bu GALATASARAY...

offf bu mevzu ne uzadı be. 2008-09 sezonuna bir bakın. Şampiyon bjk oldu ama Ts,Gs,Fb maçlarında sadece 5 puan aldı. O sene Fb ise Ts,Bjk,Gs'den tam 14 puan aldı.

Ne oldu sonra?? Bjkliler sevinmedi mi şampiyonluğa? Ben de derbi kazanmak isterim ama bazıları artık afedersiniz bu derbi işinin bir yerini çıkardı.

Fatih Terim

2011-2012 Sezonu

Beşiktaş 0-0 Galatasaray
Galatasaray 3-1 Fenerbahçe
Trabzonspor 0-3 Galatasaray
Galatasaray 3-2 Beşiktaş
Fenerbahçe 2-2 Galatasaray
Galatasaray 1-1 Trabzonspor

Süper Final

Beşiktaş 0-2 Galatasaray
Galatasaray 1-2 Fenerbahçe (Nasıl yenildiğimiz ortada tarihi fark atacağımız maçı kaybettik)
Trabzonspor 2-4 Galatasaray
Galatasaray 0-0 Trabzonspor
Galatasaray 2-2 Beşiktaş
Fenerbahçe 0-0 Galatasaray

2012-2013

Beşiktaş 3-3 Galatasaray
Galatasaray 2-1 Fenerbahçe
Trabzonspor 0-0 Galatasaray
Galatasaray 2-1 Beşiktaş
Fenerbahçe 2-1 Galatasaray
Galatasaray 2-0 Trabzonspor

Sinyor terimin tinercilere koyup sahaya indirdigi mac eksik olmus.

offf bu mevzu ne uzadı be. 2008-09 sezonuna bir bakın. Şampiyon bjk oldu ama Ts,Gs,Fb maçlarında sadece 5 puan aldı. O sene Fb ise Ts,Bjk,Gs'den tam 14 puan aldı.

Ne oldu sonra?? Bjkliler sevinmedi mi şampiyonluğa? Ben de derbi kazanmak isterim ama bazıları artık afedersiniz bu derbi işinin bir yerini çıkardı.

yurekten katiliyorum

tudor bana fb deplasmanina kadar 33 puan alsin sonra isterse 6-0 lik rekoru 7-0 ile kirsin umrum olmaz

BJK rezil mi oldu güzel kardeşim? Çıkıp oynayıp yakın farklarla kaybetmişler işte. Biz sadece yenilmiyoruz, fark yiyoruz, sahada eziliyoruz, rezil oluyoruz, itibar kaybediyoruz, armaya leke sürüyoruz, ağırlığımızı kaybediyoruz. Adamlar dün maçtan sonra sex on the beach çaldı be, insan şunu yazarken biraz kendini sorgular. Sen halen daha ısrar ve inatla hocanı haklı çıkarmak için savunacak argüman arıyorsun. Bugün şansına liderlik bahanesi de gitti, elde bahane üretecek bir şey kalmadı. Bırak artık şu adamı savunmayı, hani inadına mı yapıyorsun anlamıyorum ama bu kadar rezilliği, maçtan sonra sex on the beach çalıp üzerimizden zevk yapmalarını nasıl kaldırabiliyorsun anlamıyorum. Cidden ilginç, birçok Tudor'cu bile savunmayı bıraktı çünkü mideleri kaldırmadı ama sen hala devam ediyorsun.

Adamin soyledigi sey hakli ama , neden tepki goruyor ki ?

eger bu maclari kaybetmek sampiyonluga mal OLMAZSA diyor .

eger bunlar yuzunden sampiyonluk giderse tabi ki ben de onur da tepki gosteririz

ama forumda oyle tipler var ki , ornegin 3 mac kala sampiyonluk garantilesek sonra tt de bjk gelip 4 tane sallayip gitse yine uzulecekler

boyle garipler var burada . Hatta ua forumda da vardi bu hastalikli zihniyet

sampiyon olup kadikoye gitmistik 2-1 yenildik , ne laflar ne mesajlar

piknige gitmistik ya .. pes dedim icimden

Unal Aysal'in eksikligi hissediliyor. Onun doneminde TR'nin Bayern'i gibiydik. O gittikten sonra takim dogru duzgun dikis tutmadi.

bundan 2 yıl öncesinde de Clde her takımdan 4-5 yiyoduk,şu 2 yılda da büyük maçları ezilerek kaybediyoruz,bak bu 4-5 yıl şampiyon olama üzülmessin ama bunlar çok yara verdi.Eskiden Galatasaray'a laf edenin ağzını yüzünü s..,başakşehir gibi ne idüğü belirsiz takımlar dalga geçmeye başladı.Bunlardan utanç duymayan,şampiyonluk falan zırvalayan Galatasaray'lı falan değildir boş yapar durur.

BJK rezil mi oldu güzel kardeşim? Çıkıp oynayıp yakın farklarla kaybetmişler işte. Biz sadece yenilmiyoruz, fark yiyoruz, sahada eziliyoruz, rezil oluyoruz, itibar kaybediyoruz, armaya leke sürüyoruz, ağırlığımızı kaybediyoruz. Adamlar dün maçtan sonra sex on the beach çaldı be, insan şunu yazarken biraz kendini sorgular. Sen halen daha ısrar ve inatla hocanı haklı çıkarmak için savunacak argüman arıyorsun. Bugün şansına liderlik bahanesi de gitti, elde bahane üretecek bir şey kalmadı. Bırak artık şu adamı savunmayı, hani inadına mı yapıyorsun anlamıyorum ama bu kadar rezilliği, maçtan sonra sex on the beach çalıp üzerimizden zevk yapmalarını nasıl kaldırabiliyorsun anlamıyorum. Cidden ilginç, birçok Tudor'cu bile savunmayı bıraktı çünkü mideleri kaldırmadı ama sen hala devam ediyorsun.

ya derdim Tudor,şu bu değil anla şunu. Bazıları diyor ki "derbi kazanmadan şampiyonluğu istemiyorum" vs. diyen kafalar var ve benim lafım onlara. Ben de istiyorum kazanmak derbi ama bu kadar abartmamak lazım.

Mancini dönemi takır takır yenmiştik ama 10 puan fark yedik. O seneden mutluysanız ben bir şey demiyorum. Anadolu takımlarına karşı iyi işleyen güçlü planımız var. Bu plan bozulmazsa hala en büyük şampiyonluk adayı biziz. İçeride mutlaka Ts,Başak,Bjk'den birini yeneriz zaten.

Sezonun bize ayrılan süresinin sonuna geldik sanıyorum. Fenerbahçe, Beşiktaş, Başakşehir ve Trabzonspor maçlarında ortaya koyduğumuz oyun malum. Bu saatten sonra ya Terim ya da hiç. Anadolu maçlarında da kayıplar başlar yakında.

Üst Alt