2. Uluslararası Futbol Zirvesi İstanbul'da Gerçekleşti


8245588.jpg

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı 2. Futbol Zirvesi gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen Uluslararası Futbol Zirvesi'ne katıldı.

Zirvenin açılış konuşmasını yapan Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Gümüşdağ, bu organizasyonu her yıl tekrarlamayı amaçladıklarını ve futbolun tüm aktörleri arasında sevginin, dostluk ve birliğin devamını arzu ettiklerini söyledi.

Video hakem talebi

Her hafta hakem hatalarını konuştuklarını vurgulayan Gümüşdağ, "Video hakem minimum hata, maksimum başarı getirecektir. Maç yönetim kalitesini yüksek standartlara getirecek. Aynı zamanda hakemlerimize saygınlıklarını, futbol seyir zevkini artıracak uygulamadır." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın toplantıya katılarak kendilerini onurlandırdığını anlatan Gümüşdağ, "Bizim için çok önemli günde bizi yalnız bırakmadınız. Emin olabilirsiniz ki sizin için çok önemli günlerde biz de, evet Sayın Cumhurbaşkanım, hep yanınızda olacağız." diyerek sözlerini tamamladı.

TFF Başkanı Demirören ise Türkiye'nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde gelişmesini sürdürdüğünü belirterek, "Son 15 yılda sizin önderliğinizde bunun meyvelerini toplamaya başladık. Ekonomimiz düzelmeye başladıkça, futbolumuz yükselmeye başlar. Ülkemiz güzelleşmeye başladıkça futbolumuz yükselir. Artık planlı bir şekilde büyüyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Erdoğan'dan katılımcılara plaket

Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Gümüşdağ, açılış konuşmalarının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bir plaket takdim etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan da zirveye konuşmacı olarak katılan isimlere birer plaket verdi.

Erdoğan, kulüp başkanlarının sahneye çıktığı sırada Galatasaray Başkanı Özbek ile Fenerbahçe Başkanı Yıldırım'ı yanına aldı. İki başkan, Erdoğan'ın yanında el sıkıştı.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
böyle açıklamalaqr olması güzel şu yayın bile %2 oy kaybettiririr , ne kadar antipatik adam varsa TV'de ..

bu arada

TFF'DEN AÇIKLAMA GELDİ
Infantino'nun esrarengiz İstanbul ziyaretinin nedeni merak edilirken, TFF'den konuyla ilgili sürpriz bir açıklama geldi. TFF yetkilileri Infantino'nun İstanbul havaalanını aktarma için kullanmış olabileceğini söylediler. TFF yetkilisi, "Bizim seyahatten haberimiz yok bunun bir aktarma olma olasılığını düşünmek lazım" dedi.
 
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: EURO 2024 için rakibimiz Almanya.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: Daha önce Avrupa ve Dünya şampiyonlarına ev sahipliği yaptıkları için bizim şansımız daha fazla.

Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ: Video hakem uygulaması bir an evvel hayata geçirilmeli.
 
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: EURO 2024 için rakibimiz Almanya.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: Daha önce Avrupa ve Dünya şampiyonlarına ev sahipliği yaptıkları için bizim şansımız daha fazla.

Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ: Video hakem uygulaması bir an evvel hayata geçirilmeli.

Almanyanın aday olduğu bir turnuvayı almamasının imkanı yok.
Gitsinler kumda oynasınlar.


P9
 
Bu ülke olur da bir kurtuluş savaşı daha görürse yeminle ne kadar yobaz cahil varsa hepsini telef etmek lazım.
 
İrfan Değirmenci hayır oyunu açıkladı diye ağzına sıçan güruh tff başkanı ve aynı zamanda medya patronu evet deyince memnuniyetle karşılıyor


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Üst Alt