20/21 sezonunda fb-bjk'nin kollanması ve galatasaray'ın doğranması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

20/21 sezonunda fb-bjk'nin kollanması ve galatasaray'ın doğranması

Ligin başından itibaren vuku bulan hadise.

Bu sezon Fenerbahçe ve başta Beşiktaş çok açık şekilde kollanmakta, Galatasaray aleyhine her türlü düdükler, kartlar ve penaltılar çok kolay şekilde çalınmaktadır. Haftalardır düzen belli, ağlayan memeyi kapıyor. Beşiktaş'lı futbolculara es geçilen onlarca sarı-kırmızı kart var.

Fenerbahçe' yi tarihin en büyük operasyonlarından biriyle haftalar önce Başakşehir maçıyla potaya geri itmişlerdi.

Galatasaray'a bu sene çok kolay kart çıkıyor, çok kolay penaltı çalınıyor, aleyhimize bu kadar kolay kararlar verilebilirken, emsal niteliğindeki pozisyonlarda da hakkımız yeniyor. En son örnek Alanyaspor maçındaki Luyi pozisyonudur.

Yönetim ses etmemeye devam ettikçe daha sırtımıza binen hakem çok olur.

Gözümüze soka soka yaptılar bunu biz sadece izledik bizim taraftar da futbol tartışsın ulan sana haksız kırmızı kart veriliyor penaltıların verilmiyor nasıl iyi futbol oynayacaksın

TRT'ye çıkıp Rıdvan Dilmen çok yakın arkadaşım diyen Serdar Tatlı'ydı.
Çok sık görüşüyoruz , fikir alışverişinde bulunuyoruz , bunun neresi garip diyen yine aynı zattı.
Konuşan yok.

Sene başından beri , hatalı kararlara rağmen , mağdur algısı yarattılar.
Bizim kollandığımız algısını yarattılar.
Yine çıkıp bağıra bağıra konuşan yok.

Bu forumda bile , ''kollansalardı lider olurlardı yea'' argümanı ile dolaşan tipler var.
Ben şaşırmıyorum artık.

Ama cidden çok yoruldum.

İki takım taraftarının kardeş olmasından belli her şey zaten
Alayının ...........
Yeter lan .... Bu ne
Tiyatro mu izliyoruz maç mı izliyoruz
Yeter artık valla kanser ettiler , çıldırttılar yav

Üst Alt