#20 Armindo Bruma - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yahu neden herkes Onyekuru bizim bonservisli oyuncumuz gibi davranıyor ?
Onyekuru için ödeyebileceğimiz 10 mil.€ bonservis ödeyebilecek miyiz ?

"Galatasaray'a transfer olabilmek benim için çok önemli bir adımdı. Fatih Terim'den de çok şeyler öğrendim"

“Fatih Terim genç oyunculara çok önem veriyordu, çok iyi anlaşıyordu. İdmanlardan sonra sürekli konuşuyordu. İletişim konusunda gerçekten başarılı bir teknik adamdı.”

“Çok küçüktüm, neyin ne olduğunu bilmiyordum. Galatasaray'da kahvaltıya gittim, çok sakindim, bir yere oturdum. 2 dakika sonra Sneijder geldi ve oturduğum yerin Drogba'nın yeri olduğunu söyledi, kalkmam gerektiğini söyledi. Tam ben kalkıyordum ki Drogba geldi ve oturmamı söyledi, yanıma oturdu. Benimle konuşmaya başladı, çok utandım. Yemeği falan bıraktım, söylediklerini dinlemeye başladım. Ona bir şey söylemeye çekiniyordum, sadece dinledim.”

1ECC8A95-B104-461D-AC99-86BF1746E609.jpeg

Bruma'yı çok çok severim Onyekuru ve Garry ile kıyaslanması bile saçma gelir bana 18 yaşında geldiğinde potansiyeli bambaşka bir seviyedeydi. Artık kendisi gibi bir wonderkid'i Türkiye'ye getirmek imkansıza yakın

241165_01.jpg

ARMINDO TUE NA BANGNA

Ofansif Sol Kanat

Doğum Tarihi:
24.10.1994
Doğum Yeri: Bissau, Gine Bissau
Oynadığı Takımlar:
Sporting Lizbon
Real Sociedad (Kiralık)
Galatasaray
RB Leipzig
Geldiği Takım: Sporting Lizbon
Giriş Yılı: 2013
Boyu: 1.73 m​
kankacım işine karışmak gibi olmasın ama gaziantepte top koşturduğu dönemi atlamışsın. :hat:

Oynadığı Takımlar:
Sporting Lizbon
Real Sociedad (Kiralık)
Galatasaray
Gaziantepspor
Galatasaray
RB Leipzig​

kanat olmasına karşın orta ve şut tehdidi olmayan bir adam. dünya futbolunda bir şekil sıyrılması sürpriz olurdu. bu tarz adamlar ciddi fiziklenip 9 numara olamadığı sürece günden güne kaybetmeye mahkum olurlar. tek misyonu çok kontra ağırlıklı, topu tamamen rakibe bırakan bir takımda dönen topları kaleye sahaya taşımak olabilir. büyük takım oyuncusu değil.

Üst Alt