#23 Emre Akbaba - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
sol kanatta linnesle devam etseydi oradan iyi ekmek yerdik moses varken. fatih terim ndiayeyi cikardiktan sonra akbaba bir sey yapamaz oldu. hem diagne hem sinanla bizde toplamda en az 1 adam eksik oynadik..

Dünden beri hala sinirim gecmedi, sampiyonlugu verdik resmen. Bu cocugun da kullanacağı duran toplara sokayim semih bile daha iyi kullanır bundan. İnsanda biraz ruh olur. Büyük takım topcusu degil kesinlikle, seneye yedekten bile zor girer maca, kredisini tüketti dün itibariyle

Oyuna girdi orta sahada bunu arıyorum baktım Diagne ile rakip ceza sahasında takımı izliyor. Bizim takımda daha nerede duracağını nasıl futbol oynanacağını bilmeyen bir sürü sözde futbolcu var.

Sakatlık döneminden henüz daha yeni çıktığı için fazla eleştirmek istemiyorum ama performansı tam anlamıyla fiyasko. Sezon başında, Fenerbahçe'yle olan rekabetin ve taraftarın etkisiyle yapılan bir transferdi. Umalım ki şu anda göstermiş olduğu bu performansın tek sebebi sakatlıktan yeni çıkmış olması olsun.

Üst Alt