#23 Emre Akbaba - Sayfa 116 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İstisnasız her takımda mutlaka ciddi sakatlık yaşayan yeni transfer veya eski oyuncu bulunur. Bu kaçınılmaz bir şey bizle alakalı bir sorun değil. Kaka'ya Real Madrid dünya para döktü adam doğru dürüst yarım sezon bile oynamadı diye hatırlıyorum. Yine Real'den, Milan'a hatrı sayılır rakama gidip 4 senede 8 maç oynayan Redondo geliyor aklıma. Sayısız örnek var böyle.

Evet ama bekleyip belese bitirebilecegimiz, ugruna santraforsuz kaldigimiz bir adam bu

hiç konuşmadın çünkü üzücü bir durum ama futbolda artık asla eskisi gibi olamaz Emre Akbaba.

Asla o fiziğe,hıza ve cesarete sahip olamayacak. Psikolojik olarak etkisi sürer her şeyden önce.

Belkide artik her pozisyona sakatlanma pahasina atlamaz ve bu sayede birdaha sakatlanmaz...

zor bence. Ronaldo gibi belki de tarihin en yetenekli 5 oyuncusundan biri sakatlıklardan sonra ne hale geldi.. O durdurulamaz hızı,çevikliği,driplingleri yok oldu..

Ben o dönemi izlemedim ama Okan Buruk benzer durumdan sonra UEFA Kupası kazandı, İnter'e gitti. Elbette kendisinin sakatlandığında 20 yaşında olması da şansı oldu.

zor bence. Ronaldo gibi belki de tarihin en yetenekli 5 oyuncusundan biri sakatlıklardan sonra ne hale geldi.. O durdurulamaz hızı,çevikliği,driplingleri yok oldu..

Ben o dönemi izlemedim ama Okan Buruk benzer durumdan sonra UEFA Kupası kazandı, İnter'e gitti. Elbette kendisinin sakatlandığında 20 yaşında olması da şansı oldu.
Belli olmaz bu isler
Zaten Emrede istenilen performansi veremiyordu, belkide sakatlikdan sonra patlar

D6d801qXsAEMtYa.jpg

Yürek dayanmaz

valla maç sırasında bende kırmızı değil dedim ama bence kırmızı bu yaw

akbaba direk topa dokunmuş zaten

Suç Beinde aga gereksiz yere ortamın böyle sertleşmesine izin verdiler

Okan Buruk bile açıklama yaptığında hakeme bu pozisyonu sorduğunu,hakemin de ona maçtan sonra tv den bak anlarsın dediğini söyledi.Baktım görüntüleri müdahale göremedim diyordu Okan,burada çok net belli oluyor(Gerçi onu Onyekurunun pozisyonu için de demiş olabilir emin değilim)

En baştan şu görüntüyü koysalar hiç olay olmayacak en azından bu pozisyon için

Üst Alt