#23 Emre Akbaba - Sayfa 241 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yav bilader sizde yeter daaa =) tamam belhanda bundan iyidir zaten bundan ıyi olmayan oyuncu yok piyasada ona birşey dediğimiz yok ancak belhanda 3.5 milyon euro alıyor aldığının hangi hakkını verdi yapmayin etmeyin. Bu beygir de belhanda da girmeliydi ama cimbombom çocuğu ayağına FT sürekli oynatıyor FT artık izdivaca çekilmeli ve aşırı derece terimci olarak söylüyorum bunu. Çünkü verdiği sözler ortada ilk yarıdan sonra görün lafını 3.üye duyuyorum FT den ve ilk yarılardan sonra daha da kötüye gitti takım yeter harbi yani

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Renktas sende haklisin o konuda ama gitti gideli hangi macta pozisyonlar oldu söyle “ Güzel “ dedigimiz?

Belhanda bence Etebodan, Ömer Bayramdan ve Emre Akbabadan daha iyi oynuyordu simdi bunun 3cü Belhanda kadar para aliyor ve Belhanda daha fazla katki yapiyordu.
Zaten parasini 3-4 ay daha vercektin niye yolladin birde böyle zor bir dönemde?

Son maclara bakarsan Belhandayla daha cok ofansif oynuyoruz ve daha cok pozisyon yakaliyoruz olay bu :)

1.5 Mio € 1-2 sene daha tutardim cünkü gelecek Adam yok , kimi getircen.
Feghouli bile son maclarda acayip kötü ama pek laf eden yok, oda güzel paralar götürüyor .

Para konusunda cok haklisin !

bu herif tam halisahada benim gibi he. santrafor oynamam cunku butun gol atma sorumlulugunu ustume almak istemem, kesinlikle pres yapmam veya kosmam cok yorulurum yoksa, ceza sahasi cizgisi taraflarinda takilip top bana geldiginde tum gucumle sut cekerim baska hic birseyi dusunmem bile.

Üst Alt