#23 Emre Akbaba - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
sato reis,feg de bir çok maç hayalet gibi gezdi sahada, onda ısrarcı olupta, toplasan 5 maç oynamamıs emre akbaba da bu kadar peşin hükümlü olman doğru mu

gelecek görmüyorum dersin ayrı eyvallah da, çöp neye göre çöp

sato reis,feg de bir çok maç hayalet gibi gezdi sahada, onda ısrarcı olupta, toplasan 5 maç oynamamıs emre akbaba da bu kadar peşin hükümlü olman doğru mu

Bence de çöp demek yersiz. Bizim için yetersiz demek daha uygun. Ha 4m verilmeyip sene sonu beleşe alınsaydı seaim çıkmazdı. İyi bi rotasyon oyuncusu olurdu ?

çöp bile değil moit
metan gazı

akbaba oynadığı maçlarda ne yaptı ki
oynadığı zamanla oynamadığı zaman arasında bi fark mı var yani.

ne geleceği ya

4m geçirdiler diye, muhtemelen ft sevginizden zorluonuz anlıorum
lakin işin hakikati
herifi 1 ila 2 sezon içerisinde yomraspor formasıyla izleyeceğiniz..

Gerçekten fizik olarak gelişmiş sakatlık döneminde boş boş yatmamış öyle. Ama asıl önemli olan pozisyonlarda ayakta kalmayı istemesi ayaklarının yere sağlam basması gerek + balance meselesi var

Artık futbolda orta sahada çok kora kor mücadeleler olduğu için Emre 'nin de bu oyunda var olabilmesi için ayaklarının yere sağlam basması gerek

Ha sakatlanmadan önceki hali bile STSL 'de ciddi fark yaratıyordu Avrupa Liginde 'de işimize yarardı ama Emre eğer gerçekten çok iyi bir 10 numara olmak istiyorsa bu sakatlık dönemindeki fiziksel gelişimini sahaya da yansıtması gerekiyor

düzelsede artık top oynasa biraz ona göre sezon sonu satarız veya takımda kalır

maaşı 1.5 olduğundan ya yedek kalır yada oynar. teklif gelse kolay kolay satacağını sanmıyorum teknik ekibin

Emrenin en buyuk ozelligi Gol vurusu ve golu koklamasi. Oyle bir orta saha bizde yok, ne belhanda nede digerleri gole yakin oyuncular degil. Emre Forvet arkasi oynarsa yada serbest ozaman basarili olur. Orta sahanin gobeginde basarili olamaz. Baska bir arti tarafi ise dikine gidebilen ve verkac yapabilen bir oyuncu ve adam eksitme potansiyelide var. Gunumuzde oyle oyunculara ihtiyac var, ozelikle turkiye ligi gibi kapanan rakipler karsisinda.
Ama bunuda goz onunde bulundurmak lazim, Emre buyuk bir yildiz degil, iyi bir oyuncu. Fazla beklenti oyuncuya zarar verir, 18de olmasi gereken bir oyuncu. Bu tip oyuncular herzaman lazimdir.

Milliyet başka Hürriyet başka yazıyor
Türk medyası=bullshit
Dvac_PRWkAU5FqW.jpg

Böyle sakatliklar da hem bizim oyuncularin basina geliyor nedir bu ugursuzluk adami dogru düzgün oynatamadik sakatlandi. ödenen para bildin cöpe gitti. Forvet icin bütce kalmadi. Emre yerine bir Forvet alinmis olsaydi suan lider olabilirdik.

Şikecilerde,hazır koç gaza gelmiş ve ffp'yi takmayacagiz demişken emre'yi 2-3 milyona onlara göndermek bizim adımıza daha hayırlı olur.

Hem onların hem bizim işimize gelir.

Koç: GALATASARAY'dan oyuncu aldım ayağına taraftarını kekler

Biz ise sahada dayak yiyen, vitaminsiz ve sakat bir oyuncunun alacağı maaşlardan kurtulmuş oluruz.
Üstüne birde 1 milyon zararla bonservisini çıkarmış oluruz.

Tam win win olayı.

Verilen bonservis belki biraz fazla bulsamda bende piyasada az çok ayağı düzgün yerli oyunculardan birisi.

Onu sat bunu kov diye diye kadroda yerli oyuncu bırakmayacak bazıları.

12 tane... Sadece 4 büyükleri saysak 48....

48 tane büyük takım seviyesinde olan yerli oyuncu varmı ... 24 olsun.... 12 olsun fazla zorlamayım şimdi.

Üst Alt