#20 Furkan Özçal - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#20 Furkan Özçal

Cevap: #23 Furkan Özçal

özellikle fener beşiktaş maçlarında çok ekstra işler yapıyordu. motivasyonu profosyenelliği üst düzeyde.

Umarım "Galatasaray'a geldim, artık oldum" havasında olmaz birçok yerli futbolcu gibi ve formayı kapmak için sonuna kadar savaşır. :yenieek:

Selçuk, Melo, Hamit, Emre, Engin, Yekta, Ceyhun varken ancak A2'de oynar. Kayserispor'dayken beğeniyordum. Bedavaya yapılabilecek en iyi transferlerden biri.

hayirli ugurlu olsun, begendigim bir oyuncu, insallah varini yogunu ortaya koyar ve kendini gøsterir.

FT altinda geliseceginden suphem yok zaten.

[video=youtube;PjjTE5dNK5w]https://www.youtube.com/watch?v=PjjTE5dNK5w[/video]

Assist, Amrabat, ve gol, Furkan :)

Yetenekli bir çocuk ancak son zamanlarda hiç izlemedim. Umarım başarılı olur. Hayırlı uğurlu olsun..

Bence Sefa,eren güngör,kamil çörekçi,okay yokuşlu gibi Kayserispor takımının önemli gençlerine transfer teklifi yapalım.Gelsinler bize oynarlarsa ne ala oynayamazlarsa bir anadolu takımına göndeririz.Hurma ordayken ne zarar verirsek kardır.Ayrıca Furkan Sefadan sonra en beğendiğim oyunculardan biridir Kayseride.Bizde oynayabilir mi bilmiyorum ama.

furkanla ne alakası var bu fotonun renktaş :)

sildim çoktan bi antrenman fotosu vardı da yanlışlık olmuş ya :D foto bu
B_e7b988c9ad94cb689bd2080934a7f025.jpg

Üst Alt