#20 Papa Alioune Ndiaye - Sayfa 130 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#20 Papa Alioune Ndiaye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ara transfer döneminde Galatasaray'dan Stoke City'ye transfer olan Badou Ndiaye, takımın küme düşmesi durumunda sözleşmesindeki maddeyi kullanarak kulüpten ayrılacak. (Daily Mail)

ingiltere'de küme düşen takımların maaş bütçeleri inanılmaz düşüyor. Oyuncularının hepsininde küme düşme durumunda çıkış bedelleri oluyor cüzi miktarlara şakiriyi filan bir yoklasak iyi olur. Ligin içinden geçerdi. Rodrigues den iyi para gelirse yoklardım şahsen hocamın da daha önceden talep ettiği bir oyuncu idi. Mevzu şu ki bu yaşta gelir mi Türkiye'ye? kosovalı arnavut kökenli olması belki bir avantaj olur yine de çok zor bir transfer.

ingiltere'de küme düşen takımların maaş bütçeleri inanılmaz düşüyor. Oyuncularının hepsininde küme düşme durumunda çıkış bedelleri oluyor cüzi miktarlara şakiriyi filan bir yoklasak iyi olur. Ligin içinden geçerdi. Rodrigues den iyi para gelirse yoklardım şahsen hocamın da daha önceden talep ettiği bir oyuncu idi. Mevzu şu ki bu yaşta gelir mi Türkiye'ye? kosovalı arnavut kökenli olması belki bir avantaj olur yine de çok zor bir transfer.
PL den onu kapan olur bence Puki

Gelsin CL oynasın bizde, çok isabet olur..

PL den onu kapan olur bence Puki

geçen açıklama yaptı kaliteli oyuncular yok etrafımda diye. Demek ki iyi bir takımda oynamak istiyor. Bunu alacak iyi takım kimler var premier ligde şöyle bir bakarsak şakiriye para yatıracak iyi takım west ham olabilir, Leceister olabilir newcastle ve everton olabilir. Bunların kadrolarına da şöyle bir açıp bakarsak şakiriye ihtiyaçları olabilir mi bir fikre varabiliriz.

Kim ne derse desin kendisini seviyorum. Tarihin en çok para kazandıran oyuncusu oldu,ezeli rakibe falan da gitmedi.. Bu kadar kini asla anlamıyorum.

Gelirse sevinirim,gelmezse de oynadığı yerde desteklerim. Bu kadar basit.

KRAL

DccNmkbW4AIOy5H.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt