#20 Papa Alioune Ndiaye - Sayfa 136 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#20 Papa Alioune Ndiaye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bakın şu fotoğraf geçen ocak ayında Galatasarayla antrenmanda olması gereken saatlerde İngiltere'de çekildi. İyi oyuncu kötü oyuncu tartışılır. Bize gerekli mi (olmasa da olur) ama arkasından ağlamaya, yalvarmaya gerek yok. Dönerse hiçbir işe yaramayacağından eminim.

Ekli dosyayı görüntüle 25256
O 16 milyon olmasa, belki de Dursun yeniden başkanımız olacaktı

Alnitak Alnilam Mintaka

bu adam bizi bir nevi kurtardi, aksi taktirde kesin men yemistik, su an cezayi nasil aldik diye kafamizi duvara vuruyorduk, bende kizmistim baslarda nasil birakir bizi yüzü üstü falan ama hakikattende kacilmaz, ederi bulan herkes satilmasi maküldür zira TR'de durum su anda bu.

Kim ne derse desin kendisini seviyorum. Tarihin en çok para kazandıran oyuncusu oldu,ezeli rakibe falan da gitmedi.. Bu kadar kini asla anlamıyorum.

Gelirse sevinirim,gelmezse de oynadığı yerde desteklerim. Bu kadar basit.

Haberler doğruysa tekrar geri gelmiş. Zamanında bazı "cahiller" adama o kadar kinliydi ki acaba şimdi ne diyecekler merak ediyorum.

EPL den teklif alipta gitmemesi zaten aptalca olurdu biz taraftar olarak olaylara duygusal yaklasiyoruz guzelde para kazandirdi geri gelmesinde hic bir sakinca yok canini disine takarak oynamaya devam eder fasli cezayirli tayfa gibi salla basi al maasi kafasinda da degil bana göre

2 kira+3
Kendisine toplam 5 milyon verip bu beceriksizin peşinden kosacagimiza fransadan herhangi 2 tane ortasaha getirsek daha faydalı olur.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Biz ne yapar eder Carole tarzı iki isim buluruz

Emin misin ?
Biri carole biri rodriges tarzı çıksa yine kar etmiş oluruz.
Badou çok sakar ve bie ortasaha oyuncusuna göre pas becerisi çok çok düşük.
CL'de içinden geçerler.
Ve kesinlikle senelik 1.5milyondan fazla etmemeli.

Biri carole biri rodriges tarzı çıksa yine kar etmiş oluruz.
Badou çok sakar ve bie ortasaha oyuncusuna göre pas becerisi çok çok düşük.
CL'de içinden geçerler.
Ve kesinlikle senelik 1.5milyondan fazla etmemeli.

Bedelsiz gelecek kiralama ücreti yok

Dediğin şekilde gelecekse bende karşı çıkarım saçma bir hamle olur

Dört gözle bekliyorum bu adamın transferini. Tam anlamıyla fark yaratacak, seviye atlacak bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Savunmadan topla kontraya çıkartan deparlarını görür gibiyim şimdiden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt