#20 Papa Alioune Ndiaye - Sayfa 135 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#20 Papa Alioune Ndiaye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnşallah yine gelip takımı satıp paraları çatır çatır yiyecektir. Oyun olarakta çok şey beklemiyoruz zaten, eskisi gibi koşup faul yapsın yeter. Pas ve şut özürlüsü olması önemli değil.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11 ay önce ilk haftaki kayseri maçına gitmiştim
adeta o sıcakta basmadık yer bırakmamıştı
bize öyle resitaller sunmaya devam edecekse... BEN EVET DİYORUM

Dursunun senetleri ortaya çıkınca pek para kazandırmadığı ortada. Aldığımız paraya sattık gibi bir şey. Sanırsın 1'e alıp 15'e sattık.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence adam baya karakterli karaktersizi geçtim. Şampiyonluğa giden takımdan EPL'nin alt sıralarındaki bir takımına hem de daha düşük maaşa gitti. Yani maaşını bilmiyorum da bizde aldığından baya düşüktür. Adam Premier lige gitmiş, hayalinin peşinden. İyi bir olay bence rahatlığı seçmedi. Bence çok yeterli değil ama 8'e bilmiyorum. Çok iyi oynadığı maçlar olduğu gibi aşırı kaybolduğu maçlarda oldu.

Norvec ikinci liginde futbola basliyorsun, 27 yasindasin ve Premier League'e gitme sansin var, bu teklifi ben kabul etmezdim diyen adama gulerler, ustelik 16m kazandirip gitti, tarihimizin en pahali satisi + alindiginda cop ve kazik girdi diyenleri, anadoludan oyuncu alinmaz diyenleri utandirdi baska soze gerek yok

Hurmetler

DigEeXaX4AELr5v.jpg:large

Feghouli de beğendine göre hayırlı olsun diyebiliriz

Bence adam baya karakterli karaktersizi geçtim. Şampiyonluğa giden takımdan EPL'nin alt sıralarındaki bir takımına hem de daha düşük maaşa gitti. Yani maaşını bilmiyorum da bizde aldığından baya düşüktür. Adam Premier lige gitmiş, hayalinin peşinden. İyi bir olay bence rahatlığı seçmedi. Bence çok yeterli değil ama 8'e bilmiyorum. Çok iyi oynadığı maçlar olduğu gibi aşırı kaybolduğu maçlarda oldu.

ewet

Bizde 2.75 orada 3.5.

Bakın şu fotoğraf geçen ocak ayında Galatasarayla antrenmanda olması gereken saatlerde İngiltere'de çekildi. İyi oyuncu kötü oyuncu tartışılır. Bize gerekli mi (olmasa da olur) ama arkasından ağlamaya, yalvarmaya gerek yok. Dönerse hiçbir işe yaramayacağından eminim.

DUzgVOAW0AEBqn8.jpg

bazı taraftarları anlamak cidden güç. adam sanki emre okan gibi para kazandırmadan gitti. ribery i gibi kaçarak gitti sanki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt