#20 Serkan Kurtuluş


Cevap: #23 Serkan KurtuluşSerkan yetenekli bir oyuncu oyunu çift yönlü oynayabiliyor..Asıl mevkisi mc mr dir..Hamit tarzı bir oyuncu sağbekteki performansı sizi aldantmasın bursada ve galatasarayda mecburiyetten burda oynadı mevkisi burası değil bu performansı ölçü almayın..
 
Cevap: #23 Serkan KurtuluşSerkan ilk geldiğinde açıkcası çok ümitliydim ancak; oynadığı topta pek ışık göremedim. Kiraya verilmesi saçma olur, Anadolu topcusundan bir şey öğrenemez, kiraya illaki gidecekse gelecek sene gitsin oda ilk 11 tecrübesi kazanması için.
 
Cevap: #23 Serkan KurtuluşGüven verdi maç boyunca,bir aferin hak etti :007:,Bravo Serkan böyle devam et daha çok oynarsın.
 
Cevap: #23 Serkan KurtuluşSabRi kadaR gidip gelemese de,

Sabri'den iyi savundu kalemizi...Soğukkanlı, iyi bir oyuncu.
 
Cevap: #23 Serkan KurtuluşYaşı daha 18 daha çok çalışması lazım önünde Ugur gibi dünyanın sayılı sag beklerinden biri olmaya aday biri var...
 
Cevap: #23 Serkan KurtuluşDünya'nın sayılı sağ beklerinden biri olma yolunda ilerleyen genç oyuncu yakıştırması biraz fazla abartılı olur.

Türkiye için geçerlidir o ;)
 
Cevap: #23 Serkan KurtuluşBiraz maç tecrübesi olsaydı Sabri ile önlü arkalı oynarlardı Hamburg maçında.
 
Cevap: #23 Serkan KurtuluşYüzümü kara cıkarmadı ama banko oynayabilmesi için daha cok calısması calısması calısması lazım.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt