Cevap: Tugay Kerimoğlu | Alt Yapı SorumlusuTugay'ın gelmesi hep istediği,istediğimiz olayın gerçekleşmesi demek.Rijkaard'dan sonrası için çok büyük bir adım oldu.3-4 yıl sonra takımın başında Tugay ve o dönemde alt yapıda yetiştirdiği genç oyuncuları görmek güzel olacak..
 
Cevap: Tugay Kerimoğlu | Alt Yapı SorumlusuUmarım en az 4-5 sene bu görevde devam eder ve belkide Barça misali birgün Rijkaard gittiğinde Guardiola gibi Tugay yerine geçer...Bu arada Hollandalı Van Deert ne oldu ?
 
Cevap: Tugay Kerimoğlu | Alt Yapı SorumlusuA2 hocası da mı olacak büyük üstad :)Süper oldu bu hamle yuvana hoşgeldin büyük kaptan .
 
Cevap: Tugay Kerimoğlu | Alt Yapı SorumlusuYeniden Yuvaya gelmesine cok sevindim. Suan ne yapiyo? Yani Teknik Direktörlügüne Egitim gibi bisi varmi Ingilterede?Ayrica bu Sistem Rijkaard ile beraber geldigi icinde cok senvdim ve sirf bu yüzden Rijkaarda zaman tanimamiz gerekir. Bu konuda istikrarli olmak cok önemli ve umarim Yönetimde hic biseyden dolayi gaza gelip hata yapmaz..
 
Cevap: Tugay Kerimoğlu | Alt Yapı SorumlusuSayın Adnan Polat çok büyük bir başkansınız. Yaptığınız hem hamle ile bizleri şaşırtıyor size olan inancımızı perçinliyorsunuz. Yakında siz ne yapsanız başkan yaptıysa doğrudur diyeceğiz haberiniz olsun.Mükemmel bir hamle. Biz daha dün Hiddink'in yardımcısı Tugay olsa ne kadar iyi olurdu noktasındaydık ki siz canımız Tugay'ı altyapının başına getirdiniz. Tugay artık Rijkaard-Neeskens okuluna kaydolmuş bir öğrenci.Seçim yatırımı diye eleştirenler şimdi ne diyecek? Bu da mı seçim yatırımı? Çok mutlu oldum. Galatasaray'ımıza hayırlı uğurlu olsun.Hoşgeldin ASLAN!
 
Cevap: Tugay Kerimoğlu | Alt Yapı Sorumlusu1222.jpg
Yelelere bakın :) Hoşgeldin yuvana aslan..
 
Cevap: Tugay Kerimoğlu | Alt Yapı SorumlusuAbi inanılmaz işler yapıyoruz ya.Geleceğe yatırım bu olsa gerek.Bildiğin 3-4 sene sonraki teknik direktörümüzü şimdiden belirledik ve takıma getirdik. Var mı böyle birşey :) ?
 
Üst Alt