#5 Tugay Kerimoğlu - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tartışılır bu konu şirin görünme çabaları 200 bin için tff gitmişti zamaninda

Şampiyon GALATASARAY yazdıracağız

Reisi her hafta dinlerim, keyifli adam, dinlemesi hos bir adam, son gunlerdede gaza gelip youtubedaki videolarini izledim cok reis birisi. En buyuk hatasi Turkiyeye geri donmesiydi, bir kac sene daha ingilterede kalip net bir sekilde alt liglerde hocalik yapabilirdi. Hem esinden felan bosanmazdi. Turkiye insani bozar.

Eşinin fenere gitmesi konusunda tenkinde bulunduğu oda yurt dışına gittiği muhabbetleri vardı zamanında o zamanda ayrılık konuşuluyordu hatta yuvasını yıkmamak için gittiği falan

Şaka yapıyorum bunlar için kırılmam
Lâkin o konu doğru mancinin yardımcısı sonrası yanlış mı biliyorum

Konu dogrudur onu bilmiyorum fakat suan goklere cikardigimiz Musleranin parasini yesek o da aynisi yapar. Musleranin Galatasarayliligina bisey demiyorum fakat bazen soylede dusunmekde fayda var. Peki ya biz Galatasaray olarak oyuncularamiza ihanet edip parasini yemesek hakkini versek nasil olur?

Parasini vermeyen biziz sonrada vay efendim dava aciyor sen Galatasarayli degilmisin diyende biziz. Galatasaray kultur olarak oyuncular olsun, yoneticisi olsun hic bir zaman boyle bir davranis kabulenemez, Galatasaraylilik budur.,

Reisi her hafta dinlerim, keyifli adam, dinlemesi hos bir adam, son gunlerdede gaza gelip youtubedaki videolarini izledim cok reis birisi. En buyuk hatasi Turkiyeye geri donmesiydi, bir kac sene daha ingilterede kalip net bir sekilde alt liglerde hocalik yapabilirdi. Hem esinden felan bosanmazdi. Turkiye insani bozar.
Tv de bu adam gibi daha çok Galatasaray lıya ihtiyacımız var.Levnt , gökmen vs. gibilerden sonra ilaç gibi geliyor.

Tugay bilmiyormu 200 bin liranın Galatasaray da kalmayacağını bide efsane statüsünde oyuncularimizdan
Ben tugayı çok severim onunla büyüdüm desem yeri var lakin böyle konular tepki topluyor 4 5 milyon alacağın olur neyse

Şaka yapıyorum bunlar için kırılmam
Lâkin o konu doğru mancinin yardımcısı sonrası yanlış mı biliyorum

Konu dogrudur onu bilmiyorum fakat suan goklere cikardigimiz Musleranin parasini yesek o da aynisi yapar. Musleranin Galatasarayliligina bisey demiyorum fakat bazen soylede dusunmekde fayda var. Peki ya biz Galatasaray olarak oyuncularamiza ihanet edip parasini yemesek hakkini versek nasil olur?

Üst Alt