#20 Tugay Kerimoğlu

• Konbuyu başlatan S. Murat KILIÇ
  • Başlangıç tarihi

Arda Sadi

Baba Gündüz
A
Hayirdir napmis tugay

Ersin Şen

Aslan Üye
E
tv de yorumlarini dinlerken uykum geliyor

Ahmet Bayram

Since 1481
Tecrübeli Üye
A
Tugay, Hasan Kabze ve Tanju; Essien, Alex Song, Yakubu, Kanu, Chimbonda ve Hami gibi oyuncularla KKTC Özel Eğitim Vakfı yararına düzenlenecek maçta Dünya Karması'nda oynayacak.

Aykut Karabacak

Kırmızı Üye
A
1999-2000 sezonu orta sahası gibisi kesin yoktur.

Hagi, Tugay, Sergen, Emre, Suat, Okan (gerçi bu kadroda Sergen geldiği sırada Tugay gitti ama) böyle bir orta saha bir daha gelmez.
Renkdas Ümit Davala'yi unutmussun. Hatta Ergün Penbe'de buraya eklenebilir zaman zaman. Hasan Sas daha cok kanat ve forvet oynadigi icin onu saymiyorum bile. Ne kadroydu, ne günlerdi.

Murat Onder

Tecrübeli Üye
Murat Onder
Eyvallah, genel de merkez oyuncular üzerine vurgu yaptım, hatırlarsın o günlerden sonra BAM'lı orta sahaları da gördük, yoksa senin dediğin oyuncularda kendi bölgesinde ayrı bir kalite.

Hatta Hakan Ünsal'ı daha Karabük'de bize deplasmana geldikleri maç çıplak gözle izlemiştim, daha o zamanlar sol açıktı, biz de o dönem oynayan Hamza'ya göre çok daha dinamik ve hızlıydı.

Renkdas Ümit Davala'yi unutmussun. Hatta Ergün Penbe'de buraya eklenebilir zaman zaman. Hasan Sas daha cok kanat ve forvet oynadigi icin onu saymiyorum bile. Ne kadroydu, ne günlerdi.

Aykut Karabacak

Kırmızı Üye
A
Eyvallah, genel de merkez oyuncular üzerine vurgu yaptım, hatırlarsın o günlerden sonra BAM'lı orta sahaları da gördük, yoksa senin dediğin oyuncularda kendi bölgesinde ayrı bir kalite.

Hatta Hakan Ünsal'ı daha Karabük'de bize deplasmana geldikleri maç çıplak gözle izlemiştim, daha o zamanlar sol açıktı, biz de o dönem oynayan Hamza'ya göre çok daha dinamik ve hızlıydı.
Zaten Ümit ve Ergün zaman zaman merkez oynadigindan veya oynabildiginden eklemistim buraya. Gerci Ümit Davala her mevkiyi oynuyordu neredeyse

Hayri Cund

MİKSER ALTAN
Yönetici
Moderatör
Hayri Cund

Ersin Şen

Aslan Üye
E
Eren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoKEren DERDiYOK derdii YOK Eren EREN eren ERRRRREEEN YOK YOK eren dErDiYoK