200 TL alışveriş yapana İnter forması hediye | Şikayetler üzerine kaldırıldı


6819.jpg
iyi hoş ama keşke imzalı Galatasaray forması olsaydı bizene elin takımından.
 
Cevap: GSSTORE.ORG'dan 200 TL alışveriş yapana İnter forması hediyeAçıkcası ben bir daha GsStore internet platformundan alışveriş yapmayacağım. 1 defa yaptım ve tamamen hayal kırıklığına uğradım. GsStore'nin sergilediği tutum hakkında Ebru Köksal'a şikayetlerimi de bildirdim.. :)Bu arada Interli futbolcuların imzalı forma uygulamasında bence bir sorun yok.
 
Cevap: GSSTORE.ORG'dan 200 TL alışveriş yapana İnter forması hediyeİyi bari Fener forması falan vermiyorlar.
 
Cevap: GSSTORE.ORG'dan 200 TL alışveriş yapana İnter forması hediyeMilli takım forması olsa tamam. Ama inter forması ne alakadır ya ?
 
Cevap: GSSTORE.ORG'dan 200 TL alışveriş yapana İnter forması hediye@SalihAdnans başkan olsaydı pek uzak bir ihtimal olmazdı.
 
Cevap: GSSTORE.ORG'dan 200 TL alışveriş yapana İnter forması hediyeHımm İnter store'da 200 Euro'luk alışverişe imzalı Galatasaray forması mı veriyor acabaa :lol: :lol:
 
Cevap: GSSTORE.ORG'dan 200 TL alışveriş yapana İnter forması hediyeHazırlık maçından kaynaklanan bir olay olabilir, vardır bir bildikleri, seven, arzu eden varsa fırsat işte. Zorla vermiyorlar sıkmayın canınızı :)
 
Cevap: GSSTORE.ORG'dan 200 TL alışveriş yapana İnter forması hediyeDostluk maçında imzalı forma vermişler onu taraftara dağıtıyolar ne kötülük var bunda anlamadım?
 
Cevap: GSSTORE.ORG'dan 200 TL alışveriş yapana İnter forması hediyeGS hazırlık maçı yaptığı kulüplerle karşılıklı anlaştı.R. Madrid, Inter, Olympiakos ve Liverpool storelarda da imzalı GS forması satılıyor.
 
Cevap: GSSTORE.ORG'dan 200 TL alışveriş yapana İnter forması hediyenevzatdindar Nevzat Dindar

GS hazırlık maçı yaptığı kulüplerle karşılıklı anlaştı.R. Madrid, Inter, Olympiakos ve Liverpool storelarda da imzalı GS forması satılıyor.
 
Cevap: GSSTORE.ORG'dan 200 TL alışveriş yapana İnter forması hediyeİnter storeda yok öyle birşey ben pek ihtimal veremiyorum.
 
Cevap: GSSTORE.ORG'dan 200 TL alışveriş yapana İnter forması hediyeBirgün de şu kulüpte saçma sapan bir gelişme olmasın ya olmasın çok mu şey istiyoruz.
 
Cevap: GSSTORE.ORG'dan 200 TL alışveriş yapana İnter forması hediyeİnter'in sitesinde göremedim ben bizim formaları.Saçmalık ya.Koskoca Galatasaray kulübü imzalı İnter forması veriyor.Pehhhhhh
 
Üst Alt