2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan Kütahyalı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Futbolun sadece şike, teşvik, baskı, tehdit kısmını konuşacak halimiz yok, mesela bu aralar Galatasaray'daki muhteşem değişimi de görmemiz lazım. Spor medyası bunu kasten gözardı ediyor... Liverpool maçındaki Galatasaray muhteşemdi. O maçı izlerken "2000 ruhu geri geliyor" diye geçirdim içimden... İmparator, dizginleri yeniden ele alıyor... Yine şiir gibi futbol oynayan o 2000 yılının Galatasaray'ı geliyor. Arda Turan başta olmak üzere tüm futbolcular Fatih Hoca'nın yönetiminde çok daha motive. Galatasaraylılar olarak son üç sene çektiğimiz sıkıntılar olmayacak inşallah bu sene... Ama bir yandan da nazar değer diye korkuyorum. Galatasaray "camia içi saçmalıklar"la yine kendini yiyip bitirir mi? Bence bu sene bunlar olmaz... Yeter ki kimi yöneticiler Terim'e karışmaya kalkmasın, Terim'in ve takımın moral motivasyonunu bozmasın... 96- 2000 dönemindeki "İmparator modeli"ne tam olarak dönülsün. Camia içinde parazit olmasın...

O zaman tamamdır bu iş!

R.Ozan Kütahyalı/Takvim
 
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan KütahyalıKütahyalı, sen allah aşkına çek elini eteğini futboldan.NE OLUR!
 
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan KütahyalıAga harbiden git sen siyasi yazılar yaz. Senin Galatasaray ile adının aynı cümle içinde geçmesi bile beni rahatsız ediyor.
 
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan KütahyalıTemkinli olmak lazım Fatih Hoca 'nın ikinci gelişinde de sezona çok iyi başlamıştık. Ayaklarımız yere basmalı 2000 ruhu öyle 15 günde oluşmaz.
 
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan KütahyalıSonucta adam dogru yazmis "camia içi saçmalıklar" olmamali, "camiadan parazitler temizlenmeli".

Aynen Ahmet Çakar'ın yerini alır artık :)Baransu diyeceğim ama o bukadar medyatik değil yada henüz olmadı.

Baransu cok kibar konusuyor ya, Telegol'e hararetli biri lazim oluyor hep. :D
 
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan KütahyalıEğer sen futbol hakkında yorum yapıyorsan, bu forumdaki herkes teker teker futbolla ilgili kitap yazmalı. Sen kimsin ki futbol hakkında konuşuyorsun. Popüler bir kişilikten başka birşey değilsin. Boş
 
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan KütahyalıAdama birden yüklendik hepimiz okadarda kızmayalım adam Galatasaray taraftarı içinden gelmiş takımla ilgili bir kaç şey yazmak.

Lube gibi isimlerin cirit attığı at koşturduğu ortamda R.O.K gibi isimlerin tuttuğu takımla ilgili küçük yazılar yazması çok masumca şeyler.Adam sonuçta çıkıp ofsayttı değildi diye konuşmuyor herhangi bir taraftar gibi bir kaç görüş belirtmiş okadar bence çok doğal :)
 
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan KütahyalıRasiiiiiiiimm, bak gördün mü kimse seni istemiyor. Yazma bir daha futbolla ilgili bişeyler.İnadına yazar şimdi:eek:
 
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan KütahyalıAdama birden yüklendik hepimiz okadarda kızmayalım adam Galatasaray taraftarı içinden gelimiş takımla ilgili bir kaç şey yazmak.

Lube gibi isimlerin cirit attığı at koşturduğu ortamda R.O.K gibi isimlerin tuttuğu takımla ilgili küçük yazılar yazması çok masumca şeyler.Adam sonuçta çıkıp ofsayttı değildi diye konuşmuyor herhangi bir taraftar gibi bir kaç görüş belirtmiş okadar bence çok doğal :)Ya yine mi Lube. Kimdir bu kadın yahu. Nedir ne iş yapar. Elli kere sordum kimse cevap vermedi.Benim bildiğim twitter da yazıyor. Sadece oradan mı bu kadar ünlü oldu?
 
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan Kütahyalıtam telegollük adam, oraya koyacan bunu fena karışır ortalık
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt