2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan Kütahyalı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan Kütahyalıadam iyi yazmış ama burda baya saçmalayanlar olmuş b.k sineği gibi üşüşmüşler hemen başlığa siyaset ile sporu ayırın bi. Rasim e '' sus, sen futboldan ne anlarsın '' diye yazanlar acaba futbolcu, yönetici, t.d. falan da biz mi bilmiyoruz ? o da bizim gibi taraftar işte niye abartıyorsunuz ?
 
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan KütahyalıKütahyalı'nın, Baransu'nun gazetecilik faliyetiyle açıkladığını mı düşünüyorsun o belgeleri. :-)

Filan aciklattirdi, masa olarak kullandi ve s. Olaylara siyasi olarak bakmayi birakin artik. Her kesin bir suru siyasi olarak ayni goruste olmadigim ama, futbol konusunda ayni goruste oldugu adamlar var. Yani, spor hakkinda konusmak ve ya Galatasaray hakkinda ovucu sekilde konusmak hic kimsenin ozel iznini gerektirmiyor. Adam yazar yazisini, katilirsin ve ya katilmazsin. Olay bundan ibaret. Forumda bile bir birine tamamen zit yasam tarzina ve siyasi ve ya hayat gorusune sahip ama futbol konusunda tamamen ayni dusunen insanlar var. :)
 
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan KütahyalıFilan aciklattirdi, masa olarak kullandi ve s. Olaylara siyasi olarak bakmayi birakin artik. Her kesin bir suru siyasi olarak ayni goruste olmadigim ama, futbol konusunda ayni goruste oldugu adamlar var. Yani, spor hakkinda konusmak ve ya Galatasaray hakkinda ovucu sekilde konusmak hic kimsenin ozel iznini gerektirmiyor. Adam yazar yazisini, katilirsin ve ya katilmazsin. Olay bundan ibaret. Forumda bile bir birine tamamen zit yasam tarzina ve siyasi ve ya hayat gorusune sahip ama futbol konusunda tamamen ayni dusunen insanlar var. :)Ben yazmasin demiyorum ki. Adama iki gazetede, iki kose verilmis zaten. Istedigini yazmakta ozgur.Benim katilmadigim nokta, bugune kadar Galatasaray'i agzina alamyan bir adamin G.Saray'i savunmaya baslmasi.Gerek yok onun G.Saray'i yazmasina ya da savunmasina, bunu yaziyorum sadece.@Emre Kaan; Adami en azindan numarali girisinde goruyorduk, konussa yeridir. :-)
 
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan KütahyalıBen yazmasin demiyorum ki. Adama iki gazetede, iki kose verilmis zaten. Istedigini yazmakta ozgur.Benim katilmadigim nokta, bugune kadar Galatasaray'i agzina alamyan bir adamin G.Saray'i savunmaya baslmasi.Gerek yok onun G.Saray'i yazmasina ya da savunmasina, bunu yaziyorum sadece.@Emre Kaan; Adami en azindan numarali girisinde goruyorduk, konussa yeridir. :-)

Iyi iste, adam kosesini kullanip yazmis. Dogru da yazmis. Bana gore de Galatasaray'dan parazitlerin temizlenmesi gerekiyor. Daha bismillah demeden musallat oldular takima. Hakli degil mi sence? :)
 
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan KütahyalıIyi iste, adam kosesini kullanip yazmis. Dogru da yazmis. Bana gore de Galatasaray'dan parazitlerin temizlenmesi gerekiyor. Daha bismillah demeden musallat oldular takima. Hakli degil mi sence? :)Spor medyasini sucluyor fakat yazisinda bahsettigi olaylarin uzerinden bir hafta gecmis olacak neredeyse. :-)Kosesi bos kalmasin maksat. Hakli olabilir, samimi bulmuyorum.Ha bir de, hala 2000 ruhu sarkisini soyleyen adam futboldan gram anlamiyor benim gozumde.:-)
 
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan KütahyalıSpor medyasini sucluyor fakat yazisinda bahsettigi olaylarin uzerinden bir hafta gecmis olacak neredeyse. :-)Kosesi bos kalmasin maksat. Hakli olabilir, samimi bulmuyorum.Ha bir de, hala 2000 ruhu sarkisini soyleyen adam futboldan gram anlamiyor benim gozumde.:-)

Maci izlerken oyle dusunmus. Yani oynanan kaliteli oyuna "2000 ruhu" demis. :) Fatih hoca da sikca kullaniyor bu lafi. "2000 ruhu" lafina kil oluyorum bende ama, kullaniyorlar iste. Mecbur katlanacagiz. Samimi ve ya degil, adam dogru yazmis. :) Ki, Galatasaray hakkinda samimi degil dedirtecek bir sey de yapmamis.
 
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan Kütahyalıevet nihat reyis GSK uyesi aynı zamanda. her yonuyle tam bir reis. ND.
 
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan KütahyalıMaci izlerken oyle dusunmus. Yani oynanan kaliteli oyuna "2000 ruhu" demis. :) Fatih hoca da sikca kullaniyor bu lafi. "2000 ruhu" lafina kil oluyorum bende ama, kullaniyorlar iste. Mecbur katlanacagiz. Samimi ve ya degil, adam dogru yazmis. :) Ki, Galatasaray hakkinda samimi degil dedirtecek bir sey de yapmamis.Fatih Hoca 96 ruhu derdi hep çok şükür onuda bıraktı artık Galatasaray ruhu diyor sadece 2000 ve 96 diyince artık sadece Galatasaray ruhunu yaratmaya çalışıyoruz yeniden diyor :)
 
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan KütahyalıFatih Hoca 96 ruhu derdi hep çok şükür onuda bıraktı artık Galatasaray ruhu diyor sadece 2000 ve 96 diyince artık sadece Galatasaray ruhunu yaratmaya çalışıyoruz yeniden diyor :)

Ona da sukur.:) Kaliteli ve karakterli futbolcun varsa, 96 ruhun da olur, 2000 ruhun da olur, 2011 ruhun da olur... :)
 
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan KütahyalıAdam 1 paragraf ile köşesini doldurmak için bir yazı yazmış, samimi olmuş ya da olmamış sonuçta Galatasaraylı ki "biz" diye hitap etmiş. Bize ne adamın siyasi görüşünden, karakterinden, gazeteciliğinden...Biz demiş işte, biz Galatasarayız. Kendimizi belli bir kalıba, bir ideolojiye sokma gayretinden vazgeçin artık. ;) X ile Y'nin savaşı bizi ilgilendirmez, bizi çekiştirmelerine müsaade etmeyelim.
 
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan Kütahyalı15 Ocak'ta bu adam bizim taraftara sallamadı mı?

Sallamıştır bu omurgasız kesin.
 
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan Kütahyalıbazıları rahatsız olmus siyasi görüsünden dolayı osman tanburaCı gökmen özdenak yazıyosa bu adam hayli hayli yazar arkadas
 
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan KütahyalıBu adam Atatürk'e bile dil uzattı Ters Cephe Programında Yok Osmanlının müziklerini yasaklamış sonra 180 derece dönmüş Ne zaman televizyonda görsem kan beynime sıçrıyor . Allah'tan Galatasaraylı adam akıllı yorum yapsın Veya sadece sporla uğraşsın bu herifler milleti kutuplaştıracak cinsten tehlikeli
 
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan KütahyalıBu adam Atatürk'e bile dil uzattı Ters Cephe Programında Yok Osmanlının müziklerini yasaklamış sonra 180 derece dönmüş Ne zaman televizyonda görsem kan beynime sıçrıyor . Allah'tan Galatasaraylı adam akıllı yorum yapsın Veya sadece sporla uğraşsın bu herifler milleti kutuplaştıracak cinsten tehlikeliherkes istediği kişi hakkında görüşünü bildirebilir kardeşim yıkın şu korku imparatorluklarını
 
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan KütahyalıAdam 1 paragraf ile köşesini doldurmak için bir yazı yazmış, samimi olmuş ya da olmamış sonuçta Galatasaraylı ki "biz" diye hitap etmiş. Bize ne adamın siyasi görüşünden, karakterinden, gazeteciliğinden...Biz demiş işte, biz Galatasarayız. Kendimizi belli bir kalıba, bir ideolojiye sokma gayretinden vazgeçin artık. ;) X ile Y'nin savaşı bizi ilgilendirmez, bizi çekiştirmelerine müsaade etmeyelim.

Yahu Adem olayı siyasileştiren bizzat bu adam. Futbolun ergenekonu, Akp geldi artık heryer temizlenecek falan diye bu işin propagandasını yapıyor. Başbakanın ıslıklanması olayında nasıl konuştu acaba ona bakmak lazım. Orada omurgalı bir duruş sergilediyse biz lafını kabul ederim yoksa benden uzak olsun.
 
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan KütahyalıYahu Adem olayı siyasileştiren bizzat bu adam. Futbolun ergenekonu, Akp geldi artık heryer temizlenecek falan diye bu işin propagandasını yapıyor. Başbakanın ıslıklanması olayında nasıl konuştu acaba ona bakmak lazım. Orada omurgalı bir duruş sergilediyse biz lafını kabul ederim yoksa benden uzak olsun.Ahmet dediğimi anlamamışsın. İsterse Dünya'nın en lanet adamı olsun fark etmez yani, burada yazdığı bu yazıyla hiç ama hiç ilintisi olmayan şeyler konuşuluyor burada... Adam hükümetin adamı olabilir, hükümeti seviyor olabilir, tapıyor olabilir, üç kağıtçı olabilir, hatta saçma bir örnek vereyim Salvador Allande'yi bitiren Pinoche olabilir, abartıyorum Hitler olabilir...Bizim konumuz adamın kişiliği mi şimdi? :) Yazmış, burada paylaşılmış çok mu mühim şimdi? Biz demiş Galatasaray demiş bu kısmı bizi ilgilendirebilir o da çok kafamıza takarsak... Onun dışında anlamsız.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt