2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan Kütahyalı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan Kütahyalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan Kütahyalı

Islıklayanları terör örgütü mensubu ilan etmiştir İftira atmaktan başka bir bk yaptığı yok Emperyalizm papağanının

Bu adam Atatürk'e bile dil uzattı Ters Cephe Programında Yok Osmanlının müziklerini yasaklamış sonra 180 derece dönmüş Ne zaman televizyonda görsem kan beynime sıçrıyor . Allah'tan Galatasaraylı adam akıllı yorum yapsın Veya sadece sporla uğraşsın bu herifler milleti kutuplaştıracak cinsten tehlikeli

Osmanli muziklerini yasakladi demek pek de dil uzatmak degil, tabi hakaret etmedigi surece. Hayatta her insanin hatasi olabilir. O programi izlemedim (Rasim Ozan'i sike olaylarinda tanidigim icin) ama, bazi elestiriler yapmasi o insan hakkinda hemen kotu dusuncede olma sebebi olamaz. Adam vatan haini olmadikca Galatasaray adina dedikleri benim icin degerlidir.

Samimi yada değil arkadaş, adam doğruları yazmış. Konuya muhalif olanların adamın samimiyetine değil, siyasi görüşünden ötürü bu şekilde tepki gösterildiğine adım gibi eminim. Samimiyetine inanmıyorum şeklinde yorumlayıp, kendi samimiyetsizliğinizi göstermeyin derim.

Ahmet dediğimi anlamamışsın. İsterse Dünya'nın en lanet adamı olsun fark etmez yani, burada yazdığı bu yazıyla hiç ama hiç ilintisi olmayan şeyler konuşuluyor burada... Adam hükümetin adamı olabilir, hükümeti seviyor olabilir, tapıyor olabilir, üç kağıtçı olabilir, hatta saçma bir örnek vereyim Salvador Allande'yi bitiren Pinoche olabilir, abartıyorum Hitler olabilir...

Bizim konumuz adamın kişiliği mi şimdi? :) Yazmış, burada paylaşılmış çok mu mühim şimdi? Biz demiş Galatasaray demiş bu kısmı bizi ilgilendirebilir o da çok kafamıza takarsak... Onun dışında anlamsız.

Söylediklerinde haklısın. Anlatmak istediğim daha önce bu adamın böyle yazıları yoktu bildiğim kadarıyla. Şimdi şike olayının üzerine gitmesiyle taraftar arasında tutuldu ve kullanıyor bunu. Rant mantığı. Şike olaylarının üzerine gidiş gayesi de başka. Bu tarz adamlara prim vermeyelim diye söylüyorum yoksa basında bizim lehimize yazan bir kalem var bu kötü birşey değil kesinlikle.

Beyler konu yeterince amacından saptı.İçerikle ilgili konuşursak daha iyi olur :)

Çok samimi bulduğunuz Kütahyalı'nın 3 Temmuz'dan önce ağızından kaç kere Galatasaray kelimesi çıktı, hadi onu da geçtim futbol kelimesi çıktı, bana bunu söyleyin ondan sonra samimi bulduğunuzu belirtin lütfen.

Her devrin adamı olmak kolay tabi..

Ruhtan ønce kaliteli futbolcular istiyoruz. Selcuk, Ujfa ve Melo falan level atlattirdi takima.

Kaliteli futbolcular gelsin ruh kolay bulunur. Zaten futbolcular kaliteli degilse bu sefer de sahada ruh gibi geziyorlar.

Çok samimi bulduğunuz Kütahyalı'nın 3 Temmuz'dan önce ağızından kaç kere Galatasaray kelimesi çıktı, hadi onu da geçtim futbol kelimesi çıktı, bana bunu söyleyin ondan sonra samimi bulduğunuzu belirtin lütfen.

Her devrin adamı olmak kolay tabi..

Ne onemi var ki? Bu yaziyi daha once Galatasaray hakkina konusmamis Kutahyali'ya tamamen zit siyasi goruste olan biri yazsaydi "helal olsun" diyecekmiydin, demeyecekmiydin? Sahsen ben iki durumda da derdim. Nasil ki, simdi de Galatasaray'i (dogru sekilde) savunan insanlarin siyasi gorusleri beni ilgilendirmiyor.

Ne onemi var ki? Bu yaziyi daha once Galatasaray hakkina konusmamis Kutahyali'ya tamamen zit siyasi goruste olan biri yazsaydi "helal olsun" diyecekmiydin, demeyecekmiydin? Sahsen ben iki durumda da derdim. Nasil ki, simdi de Galatasaray'i (dogru sekilde) savunan insanlarin siyasi gorusleri beni ilgilendirmiyor.

Rasim Ozan Kütahyalı'nın siyasi görüşü beni de zerre ilgilendirmiyor ki bir siyasi görüşü olduğunu da düşünmüyorum.

Futbol konuşmayan bir adamın çıkıp da birden bire futbol konuşmaya başlamasına, cilalı cilalı laflar etmesine "helal olsun" demem, yıl 2011 olmuş hala 2000 ruhu diyene hele hiçbirşey demem.

Bu arada yazıda Galatasaray'ı savunan bir tarafı yok. Bütün medya Galatasaray'ın üzerine gelirken neredeydi büyük Galatasaraylı Kütahyalı ona bakmak lazım biraz sanki.?

Rasim Ozan Kütahyalı'nın siyasi görüşü beni de zerre ilgilendirmiyor ki bir siyasi görüşü olduğunu da düşünmüyorum.

Futbol konuşmayan bir adamın çıkıp da birden bire futbol konuşmaya başlamasına, cilalı cilalı laflar etmesine "helal olsun" demem, yıl 2011 olmuş hala 2000 ruhu diyene hele hiçbirşey demem.

Bu arada yazıda Galatasaray'ı savunan bir tarafı yok. Bütün medya Galatasaray'ın üzerine gelirken neredeydi büyük Galatasaraylı Kütahyalı ona bakmak lazım biraz sanki.?

Valla, kusura bakma ama, bu yorumunda hic bir anlam ve istikamet yok. Sonucta adam yazi yazmis, katilir ve ya katilmazsin. Tipki diger yazarlarin yazilari gibi. :) Yani mantiken durduk yere sallamak garip kaciyor. :)

Valla, kusura bakma ama, bu yorumunda hic bir anlam ve istikamet yok. Sonucta adam yazi yazmis, katilir ve ya katilmazsin. Tipki diger yazarlarin yazilari gibi. :) Yani mantiken durduk yere sallamak garip kaciyor. :)

Ben anlatamıyorum galiba. :)

Birincisi, katıldığım nokta da var katılmadığım da.

İkincisi, bu adam futbol konuşmasın arkadaş. Bir aydır futbol konuşan bir adam futbol hakkında yorum yapmasın.

Özeti budur.

Ben anlatamıyorum galiba. :)

Birincisi, katıldığım nokta da var katılmadığım da.

İkincisi, bu adam futbol konuşmasın arkadaş. Bir aydır futbol konuşan bir adam futbol hakkında yorum yapmasın.

Özeti budur.

Niye yahu? Ben de onu anlamaya calisiyorum. Futbolu konusmak icin ozel izin alinan bir kurulus mu var? Omer Cavusoglu bile futbol konusuyor. :D

Yılmaz Özdil bile futbol konuşabiliyorsa Rasim Ozan Kütahyalı'da Mehmet Baransu'da Mehmet Faraç'ta futbol konuşabilir...

Yani Alaattin Metin gibi andavalları okuyacağımıza bunları okuruz daha iyi...;)

Yılmaz Özdil bile futbol konuşabiliyorsa Rasim Ozan Kütahyalı'da Mehmet Baransu'da Mehmet Faraç'ta futbol konuşabilir...

Yani Alaattin Metin gibi andavalları okuyacağımıza bunları okuruz daha iyi...;)

Mehmet Farac'in oralarda gozu olacagini hic sanmiyorum hoca. :D

Sakasi bi yana, yeteri kadar futbol konusmamasi gereken adamlari izliyoruz. Bir de bunlar turemesin.

Adam Galatasaray taraftari, daha dogrusu taraftar ise futboldan az cok anliyordur demektir. Yani yorum yapabilecek duzeydedir her halde. :) Basbakan da konusabilir, isci de konusabilir, hamal da konusabilir. Adam da kosesinden ufak bir yazi yazmis. Dogru da yazmis ise sorun yoktur. :)

Adam Galatasaray taraftari, daha dogrusu taraftar ise futboldan az cok anliyordur demektir. Yani yorum yapabilecek duzeydedir her halde. :) Basbakan da konusabilir, isci de konusabilir, hamal da konusabilir. Adam da kosesinden ufak bir yazi yazmis. Dogru da yazmis ise sorun yoktur. :)

Herkes konussun, olay zaten boyle guzel.

Ama herkes futbolu yorumlamasin.

Önemli olan futbol konuşmaları zaten yalan ve iftiralarla her olayı terör örgütüne bağlamamaları Rasim'i diğerlerinden ayırt eden şey de bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt