2000 Yılı Galatasaray vs Şu anki Barcelona? Kim Yener? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2000 Yılı Galatasaray vs Şu anki Barcelona? Kim Yener?

Cevap: 2000 Yılı Galatasaray vs Şu anki Barcelona? Kim Yener?

Şu anki Barca tüm zamanların en iyisi neden bahsediyorsunuz

Konu saçma saçma olmasına da Barcelona'yı yenemeyeceğimizi düşünen arkadaşlar 2000 yılı Galatasaray maçlarını yeniden izlesinler derim.

O takım şimdi olsa Barcelona bile diz çöker tövbe isterdi!

Xavi tüm zamanların en iyi orta sahalarından biri hatta bence en iyisi, İniesta desen topu göstermez.

Messi gelmiş geçmiş en iyi oyuncu, şu anda Dünya'nın en iyisi

Yani bu konu Antu luk bir konu olmuş bence. Kapatılması gerekiyor

Xavi tüm zamanların en iyi orta sahalarından biri hatta bence en iyisi, İniesta desen topu göstermez.

Messi gelmiş geçmiş en iyi oyuncu, şu anda Dünya'nın en iyisi

Yani bu konu Antu luk bir konu olmuş bence. Kapatılması gerekiyor

Angutcomluk konu olduğuna katılıyorum bu tür konularla kendi kendimizi tatmin ediyoz bizde işte :asd:

Yani bu konuyu gören Antu'dan birisi ''Ulan adamlar Barca'yla 2000 li Galatasaray'ı kıyaslıyor yahu'' diyecek. Gerçi onların hiç bir zaman kıyaslayacak bir kadrosu yada oyunu olmadı ama bence yine de saçma yani.

Konu saçma saçma olmasına da Barcelona'yı yenemeyeceğimizi düşünen arkadaşlar 2000 yılı Galatasaray maçlarını yeniden izlesinler derim.

O takım şimdi olsa Barcelona bile diz çöker tövbe isterdi!

O galatasaray uefa'ya az daha gidemiyordu. Mucizevi bir şekilde 90 ve 90+3 te attığımız iki gol sayesinde UEFA'ya devam edebildik. Yani bugünkü Barcelona'yı yener dediğiniz kadro Şampiyonlar Ligi'nin daha ilk turunda 4. lükten son anda kurtuldu. O takım Chelsea'den 5 gol yedi. Bugün Barcelona'ya bir maçta 3 gol atacak takım yok dünyada. 2 golü bile ancak 20-30 maçta bir yerler ve o maçı da kaybetmezler.

Şahsi fikrimi söyleyeyim; O takımımız Türkiye futbol tarihinin kesinlikle en iyi futbolunu oynuyordu. Ancak bugünkü Barcelona ise kesinlikle dünya futbol tarihinin en iyi futbolu oynuyor. O günkü Galatasaray ile bugünki Barcelona arasında ciddi oynanacak her 100 maçın 85'ini Barcelona alır, 13'ü berabere biter 2'sini biz alırız. Real Madrid bu takımın elinde oyuncak oldu. Fener karşısında bizim olduğumu durumdan daha berbat bir duruma düştüler. Barcelona karşısında 11 kişi defans yapıyorlar. Rezillik diz boyuna gelmiş.

Velhasıl kelam hakikaten uçmuşsunuz! Fenerlilere iyi malzeme veriyorsunuz.

Belki yenemeyiz ama Realin düştüğü gibi komik duruma da düşmeyiz

Barcelona kesinlikle ayrı bir takım,ama açıkçası çoğu maçı sıkıcı.Sürekli pas,pas,pas insanın ruhu sıkılıyor.O yüzden bizim 2000 takımının futbolu daha göze hoş geliyor benim için.

Bir çok kişi Barca'nın pas futbolundan sıkılıyor mu gerçekten. Benim çok hoşuma gidiyor nedense. Çok keyifli

Barcelona dünyanın en iyi futbolunu oynuyor. 2000'de biz de Galatasaray'ın en iyi topunu oynadık ancak dünyanın değil.

Bir çok kişi Barca'nın pas futbolundan sıkılıyor mu gerçekten. Benim çok hoşuma gidiyor nedense. Çok keyifli

Futbolun kendisi gayet sıkıcı bir spor zaten.

Basketbol ve Voleybol varken futboldan insanlar ne zevk alır bir türlü anlayamıyorum. Sanırım anlayamayacağım da. :D

Benim seyretmekten büyük zevk aldığım sprolar;

- Atletizm

- Kayakla Atlama, İniş, Slalom gibi kış sporları

- Basketbol

- Voleybol

- Snooker

- Tenis

O zamanların barçası real madrid'di ve biz onlara kök söktürüyorduk hatırlatim derim barça yenebilir ama ezemezdi 2000 kadromuzu..

Futbolda %60 kaliteyse , %40'da ruhtur. O zamanki takım ruhu neydi öyle yahu..Geçen 10 seneyle kıyaslarsak çok geriye düştük.Ama o ruhu önümüzdeki sene İmparator'la yakalarız inşallah.

Bütün takımlara yener ama kainatın en iyi takımı olan Barcelona hariç.

Üst Alt