2000 Yılı Galatasaray vs Şu anki Barcelona? Kim Yener? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2000 Yılı Galatasaray vs Şu anki Barcelona? Kim Yener?

Cevap: 2000 Yılı Galatasaray vs Şu anki Barcelona? Kim Yener?

okadar iyi olsak şampiyonlar ligini alırdık uefa yerine. tamam çok iyiydik ama o kadarda değil diyorum ben.

ama reali yenerdik ha :D

Rubin Kazan'in Nou Camp'ta Barça'yi yendigi gibi, su an ki Galatasaray bile yenebilir.. Futbol bu.. Muslera kalesinde devlesir, kalesini gole kapatir.. Selçuk derinlemesine güzel bir top atar, Elmander vurur gol olur, Galatasaray 1-0 galip gelir..

Rubin Kazan'in Nou Camp'ta Barça'yi yendigi gibi, su an ki Galatasaray bile yenebilir.. Futbol bu.. Muslera kalesinde devlesir, kalesini gole kapatir.. Selçuk derinlemesine güzel bir top atar, Elmander vurur gol olur, Galatasaray 1-0 galip gelir..

o iki sene önceki barcelona başlıkta şimdiki barcelona yazıyor, hele birde fabregas eklendi o takıma

ayrıca şimdiki kadromuz bu defansla kevgire döner.

bizim 2000 yili kadrosu barçayi yencek güçte olsaydi Uefayi degil sampiyonlar ligini alirdi

İyi de tek maçtan bahsetmiyor sanırım anketi açan arkadaş. Genelde kim yener diye soruyor. Ben 100 maçın 90'ını Barcelona alır diyorum. Biz o zamanlar prese dayalı futbol oynuyorduk. Bugünkü Barcelona ise bol ayağa pasa dayalı bir futbol oynuyor. Böyle bir takıma tam saha pres yapmak ile 10 bin metreden paraşütsüz atlamak arasında hiç bir fark yoktur. Kevgire çevirirler bizi. Barcelona ancak çok çok iyi defans yapılarak yenilebilir. Bkz: Inter, Hercules, Chelsea vs...

O anki, şuankide olsa, eminim farketmezdi. O anki ruh, o ankileride şuankileride bırakın yenmeyi, ezer geçerdi. Tüm çabalar ve gayretler O anki ruhun, şuan tekrar geri getirilmesi için değilmi?

ASY de belki berabere,belki onlar 1-0 yenerdi.Deplasmanda onlar 3-1 veya 3-0 alıp turu geçerlerdi.Final maçı olsa 2-0 yenerlerdi.

Helal valla ne kadar objektif bir forum oldugumuzu gösterdik.

Fener forumlarinda suanki haliyle Barca-Fb mac yapsa, Fb rahat alir diyenleri tahmin ediyorum.

Helal valla ne kadar objektif bir forum oldugumuzu gösterdik.

Fener forumlarinda suanki haliyle Barca-Fb mac yapsa, Fb rahat alir diyenleri tahmin ediyorum.

ben görmüştüm antuda zaten.şl gruplarında kimi istersiniz diye bi konu vardı.hepsi barca gelsin de bi güzel çakalım şunlara da kim olduğumuzu öğrensinler diyordu.iyi gülmüştüm ama.:asd:

Barcelona adam gibi pres yediğinde kitlenebiliyor. bizim o orta adamın anasını belleyen bir orta sahaydı Hagi, Popescu, Taffarel'i de katarsan 2 mactan en az 1'ini alırız diyorum.

Eskiler Baressi, Gullit, Rijkaard, Van Basten gibi oyuncuları kadrosunda bulunduran Milan'ın daha üstün olduğunu düşünüyor.

Üst Alt