2000 Yılı Galatasaray vs Şu anki Barcelona? Kim Yener? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2000 Yılı Galatasaray vs Şu anki Barcelona? Kim Yener?

Cevap: 2000 Yılı Galatasaray vs Şu anki Barcelona? Kim Yener?

Helal valla ne kadar objektif bir forum oldugumuzu gösterdik.

Fener forumlarinda suanki haliyle Barca-Fb mac yapsa, Fb rahat alir diyenleri tahmin ediyorum.

ben arda topicine baktım angut.com'da arda satılabilir diye başlık açmışlar. o herife 1 milyon bile veren olmaz zaten sıradan bi oyuncuydu dediler. Sonra 2-3 gün sonra satılınca sözleşmeye de gs'ye dönsün diye bi madde koydurmuş ezikler keşke emre gibi bize gelsin diyerek dönme konusunda bülent ersoyu geçmişlerdir.

birde şu varki kendi takımlarından çok bizi konuşuyolar. Ardanın sayfası 50 sayfa olmuş kendi konuları 3-4 sayfa. ben o yüzden hiç istemiyorum malum takıma bu forumda topic açmayı. ŞL ligi dahi olsa konu açılmamalı yani

Ayrıca gs-barça olayına gelince, şimdikinin barçasıyla o zamankinin reali aynı gibi. biz reali yendiğimize göre bunları da yenerdik. çünkü hiç maç kaybetmek bilmiyoduk o zaman. illakide yenebilirdik demiyorum :D birde barçayı düşününce beraberlik falan da geçiyo bilmem kararsızım :D

Barcelona yenmesi daha baskın, ama kolay lokma olmayacağımızı düşünüyorum :)

Duygusal davranmassak barca yener,real bile o kadar transferlerle kadro şekliyle kafa tutamıyo muhtemelen yenilirdik.

Mou'nun Pepe ile Barça'nın elinden kupa aldığını düşünürsek bizim orta saha ciddi ciddi zorlardı Barça'yı. Galibiyet olasılığımız %50+ olurdu bence.

Aynı yıl Chelsea 'nin bize neler yaptığı ortada.

Duygusal davranmayın. :)

Arsenal de biraz şanslı olsa durumlar farklı olurdu ki o Arsenal şimdiki Barça'nın yarısı bile etmez.

Duygusal cevap vermeye gerek yok sanırım ... Barça gibi bir makineye ruh işlemiyor herifler nasıl oynuyorsa tovbe tövbeee Kim yenecek lan bunları !

Aynı yıl Chelsea 'nin bize neler yaptığı ortada.

Duygusal davranmayın. :)

Bence o maç kriter olmamalı,O maçta nasıl oynadığımız ve nasıl goller yediğimiz belli,3-0 ken bile sanki öne geceğiz gibi bir his uyandıran maçtı.O maç ertesi gün yeniden oynansaydı aynı skorla bitmezdi.Derlerya hani basiretim bağlandı,aynı bu şekilde bir maçtı.

Üst Alt