2000'li yıllarda trt 1'de yayınlanan bay sakar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Evet beyler eskiden böyle bir program vardı, ince uzun bir herif her bölümde yaşadığı sakarlıklar ile güldürüyordu.

Sanırım İngiliz yapımıydı, programda söz yoktu gülme efekti vardı, bisiklet kullanırdı. Programa Bay Sakar diyenlerde var.

Hatta bir bölümde şapkasını göle düşürüp bisikletle göl kenarından takip etmeye başlamıştı.

Bir türlü bulamıyorum internette, programı bilenler varsa yazsın.

O da değil, saçı çok azdı. Zaten şapkayla dolaşıyordu. Ya öğleden sonra ya da akşam üstü yayınlandığını hatırlıyorum ama yıl kafamda yok. 2001-2004 arası bir yıl olabilir.
ingilizcen varsa redditte tipofmytongue subreddit ine sor, adamlar her şeyi buluyorlar. 15 senedir aradığım harika bir fazla bilinmeyen çin filmini buldular.

Harold Lloyd'a benziyordu adam ama yayınlanan renkliydi, 95-00 arası çekilmiş gibi.

Tek-Care-Oldugunuzu-Gosterme.gif

İzlemedim ama değil Googledan baktığım kadarıyla.
vasficiğim ilgimi çekti ama ben hiç hatırlayamadım bu diziyi... biraz daha detay versene. Çünkü sessiz fiziksek komedi dizisi fazla yoktur. emin miyiz ingiliz dizisi olduğundan?

zira türkçe ismi kesin alakasızdır :) o boş bir bilgi... mesela mesleği ne idi? mr.bean oxfordlu bir akademisyendi misal...

siyah takım elbiseli bir adamdı. siyah bir çantası ve yine siyah renk eski model bir vosvos arabası da vardı. hatta çantasının içinden siyah renk, ahizeli bir telefon da çıkmıştı bir bölüm.

vasficiğim ilgimi çekti ama ben hiç hatırlayamadım bu diziyi... biraz daha detay versene. Çünkü sessiz fiziksek komedi dizisi fazla yoktur. emin miyiz ingiliz dizisi olduğundan?

zira türkçe ismi kesin alakasızdır :) o boş bir bilgi... mesela mesleği ne idi? mr.bean oxfordlu bir akademisyendi misal...

Keşke hatırlasam daha fazla bilgi :(

siyah takım elbiseli bir adamdı. siyah bir çantası ve yine siyah renk eski model bir vosvos arabası da vardı. hatta çantasının içinden siyah renk, ahizeli bir telefon da çıkmıştı bir bölüm.

İşte bu showun ismini alalım :hat:

Üst Alt