2002 World Cup mı Euro 2008 mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2002 World Cup mı Euro 2008 mi?

Hangisi?

• 2002 WC

Kullanılan: 23 57.5%
  • Euro 2008

Kullanılan: 17 42.5%

• Kullanılan toplam oy
    40
hangisi daha heyecan vericiydi?

72812_39761.jpg

Turkey412E.jpg

WC 2002 müthişti tabi ama Euro 2008'de yüreğimiz ağzımıza gelmeyi alışkanlık haline getirdiğinden baya heyecanlıydı.

Açık ara 2008.Ölüp ölüp dirildik.3 defa son dakikada kurtardık.1 defa son dakikada yenildik.

Özellikle Hırvatistan maçının tarihte benzeri yoktur bence.

2002 de ki başarımız daha iyiydi. Ayrıca kalite bakımından son 15 20 yılın en iyi turnuvasıdır 2002 dünya kupası bana göre.

Hatırlıyor olmam bile müthiş Hasan'ın o golünü :D

WC 2002 bambaşka bir serüvendi. Gündüz okulun laboratuvarında maçlarımızı izlerdik falan. Değişik bir duyduydu :)

Ama heyecan bakımından Euro 2008 bambaşka birşeydi. Özellikle Çek Cumhuriyeti maçı. Unutulmazdı.

tamam dünya kupasında efsane işler yaptık takımımızla gurur duyduk ama euro 2008 bambaşka bir maceraydı her anıyla efsane bir story oldu tam türk işiydi çok iyi hatırlıyorum hırvatistandan golü yedikten sonra hınçla tv yi kapatmıştım 1-5-2 dk geçmeden dayanamadım bir ümit diyerek umutsuz ve sinirli şekilde tv yi tekrar açmamla semih golü attı zaten orda herkes şok içindeydi ofsayt filan varmı acaba alakası yokta inananmayıp gole 20 saniye filan sevinemedim jeton geç düştü.. çek maçında nihatın golünde zaten vitrinin çerçevesini kırmıştım :D

Almanya maci kalbimi kirmisti

7. sinifi SBS zamaniydi bir de sinav sonrasiydi hic unutamiyorum

Hem one gecmistik hem de beraberligi yakalamistik

2008 bir peri masalidir

Her türlü Euro 2008.

Bizim maçlar falan neydi öyle çok fantastik geçmişti.

Eee bir de Arshavin reisin harika zamanlarıydı. Adam Rusya'yı Pavlyuchenko ile birlikte yarı finale çıkardı.

Her türlü Euro 2008.

Bizim maçlar falan neydi öyle çok fantastik geçmişti.

Eee bir de Arshavin reisin harika zamanlarıydı. Adam Rusya'yı Pavlyuchenko ile birlikte yarı finale çıkardı.

Keske Arsenal'e gitmeseydi ya. Ben cok severim eskiden beri Arsenal'i, cok da yakindan takip ederim, 2008 tam Arsenal'in cokuse gectigi, Wenger'in bunamaya basladigi donem oldu. Sonun baslangiciydi bir nevi. Baska nereye gitse buyuk topcu olurdu.

Liverpool'a dort tane salladigi dun gibi aklimda. Klas bir futbolcuydu.

O mac adalet yerini bulsaydi ve Almanlari hoplatsaydik finalde bizi kimse tutamazdi diye dusunuyorum

Ispanya'yi da operek kupayi kaldirirdik

Fatih Terim futbolun zirvesine yolculuga cikardi, Galatasaray'a bir daha asla gelmezdi (zaten ikinci doneminin sonunda ceketini astigini soylemis)

Ispanya ve dunya futbolu icin ise bir devir acilmadan kapanirdi

Muazzam bir konu tebrik ediyorum bu fikir icin.

Iki turnuvanin da ayri ayri hatiralari var ya hem bireysel anlamda hem de ülke olarak ikisinin de yeri bambaska.

2008 ile alakali cok anim var turnuva boyunca, zamanim olursa bir gün bununla ilgili bir konu acabilirim forumda okumak isteyen olursa tabi. Hele hele Almanya maciyla ilgili animi sonu kötü olsa da seviyorum.

Konuya geri dönersem, ben karar veremiyorum ikisi de cok iyiydi ya keske her sene katilabilsak su turnuvalara. Hayatta en cok imrendigim seylerden birisi yasadigim Almanyanin her turnuvaya güle oynaya katilmasi ve benim ülkemin neredeyse hic birinde yer almamasi. Cidden cok koyuyor bu adama ya, dört bir yanimda futbol sölenini yasiyor herkes ben ise takimsiz kaliyorum aralarinda.

Keske Arsenal'e gitmeseydi ya. Ben cok severim eskiden beri Arsenal'i, cok da yakindan takip ederim, 2008 tam Arsenal'in cokuse gectigi, Wenger'in bunamaya basladigi donem oldu. Sonun baslangiciydi bir nevi. Baska nereye gitse buyuk topcu olurdu.

Liverpool'a dort tane salladigi dun gibi aklimda. Klas bir futbolcuydu.

Sağlam topçuydu.

Liverpool maçını bir de Emirates'deki Barça maçını hiç unutmam, sonradan oyuna girip harika oynamıştı.

DbRV6JnXcAU5jRK.jpg

Bir de Barça'nın Barça olduğu dönemlerdi çakıp evlerine yollamıştık ama deplasmanda V.Persie hıyarı yaktı bizi 55'de saçma sapan kırmızı kart yemişti. :mad:

Üst Alt