2002 World Cup mı Euro 2008 mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2002 World Cup mı Euro 2008 mi?

Hangisi?

• 2002 WC

Kullanılan: 23 57.5%
  • Euro 2008

Kullanılan: 17 42.5%

• Kullanılan toplam oy
    40
Sağlam topçuydu.

Liverpool maçını bir de Emirates'deki Barça maçını hiç unutmam, sonradan oyuna girip harika oynamıştı.

DbRV6JnXcAU5jRK.jpg

Bir de Barça'nın Barça olduğu dönemlerdi çakıp evlerine yollamıştık ama deplasmanda V.Persie hıyarı yaktı bizi 55'de saçma sapan kırmızı kart yemişti. :mad:

2-1lik maç Wilshere'ın kariyer zirvesiydi, muazzam oynamıştı.

Lakin deplasmandaki maç kırmızı olmasa da ezici geçiyordu, tek şutları vardı kaleyi tutan o da gol olmuştu.

2008 gerçekten daha heyecanlıydı ama WC prestiji diye bir şey var. Son G.Kore maçı hariç her maç güzeldi 2002'de. O zamanlar için beklenmedik bir başarı olduğu için beni baya bi çarpmıştı. Şanslı kura vardı tamam ama MT o zaman hakkaten heyecan veriyordu.

Brezilya ne muazzamdı la o zaman. Vay anasını.

2-1lik maç Wilshere'ın kariyer zirvesiydi, muazzam oynamıştı.

Lakin deplasmandaki maç kırmızı olmasa da ezici geçiyordu, tek şutları vardı kaleyi tutan o da gol olmuştu.

İyi direniyorduk fakat kırmızı gelince dengesi bozuldu takımın.

55'de aptal bir kart hatta ilk aldığı sarıda çok saçmaydı.

Maç 1-1'di morallenmiştik kart olmasa o kadar ezilmezdik diye düşünüyorum.

En azından 80. dakikaya kadar bir şeyler yapardık.

2002 muthisti zira uzun zaman sonra wcye katiliyorduk, yas itibariynen zirvede bir oyuncu grubu vardi ve bu topcularin cogu ekibimizle ustun basarilar elde etmis idi. 2002deki cosku 2008den cok farkli idi. euroyu 2004te yunanlar kazaninca sahsen euronun esprisi kalmamisti adima ama 2008 campaigni heralde olabilecek en suprizli campaign idi bir mt adina. yine de 2002de kahvaltida mac izlememizi, tarkanin sarkisini, fevernovayi fln unutmak mumkun degildir herhold.

Dünya Kupası maçlarından sonra bütün şehir sokağa dökülüyordu yav. İlk defa o kadar büyük topluluğu bir arada görmüştüm. Muazzam zamanlardı.

2002de maç gunlerı hele mac sırası hayat abartısız duruyordu cıdden . hayatımda ilk defa gazetelerın gun ıcınde çift basım yaptıklarını o zaman görmüştüm acayip geliyordu.

İyi direniyorduk fakat kırmızı gelince dengesi bozuldu takımın.

55'de aptal bir kart hatta ilk aldığı sarıda çok saçmaydı.

Maç 1-1'di morallenmiştik kart olmasa o kadar ezilmezdik diye düşünüyorum.

En azından 80. dakikaya kadar bir şeyler yapardık.
Valla maç sonu kaleyi tutan tek şut vardı, 3 şut da totalde vardı diye hatırlıyorum ben.

O dönem sıkı Arsenal takipçisiydim yine de ilk maçtaki skor güzel idi. Özellikle Wilshere müthişti.

2002 Dünya Kupası'nın yeri bende ayrıdır.

Sabah okulda kurulan ekranlar, tatilde lokantada esnaf ile çorba içerek izlediğimiz maçlar vs.

2008 de oynadığımız oyun çok da iyi değildi. 2002 jenerasyonumuz muazzamdı bana göre. O sene cidden final oynayabilirdik Brezilya'dan kaçabilsek yarı finalde.

2008 yeri ayrıdır yaa

Bir çok duyguyu bir arada yaşıyorduk

Elendik diye sövdüğümüz Rüştüye maç sonu helal olsun çekebiliyorduk var mı böyle bir olay 2002 de ? :asd:

Düşünün bu turnuvada Hırvatlar'ın bir çok oyuncusu Türkiye fobisini artık aştık diye demeç vermişler :asd:

2002 Senegal macinda tam 1 paket sigara icmistim, hic konusmamistim, Ilhan'in golune kadar hic hareket etmemistim. Arkadaslar bile beni durtmeye cekinmisler. Inanilmaz heyecandi.

Üst Alt