Video Haber - 2005/06 Şampiyonluğun Gelişi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber 2005/06 Şampiyonluğun Gelişi

Lig Tv 'nin FB 'nin şampiyonluğuna yatırım yapıp maçımızı "Lig Tv 2" 'den yayınladığı, ancak bizim umutla maçımızı takip edip rakip ile ilgilenmediğimiz o dakikalar.

Cihan 'ın ortası, tribünlerden yüklesen uğultu, Necati 'nin bir anda ne olduğunu anlayamayıp kontrol edemediği top, Emre Aşık 'ın taç çizgisi kenarında başlattığı ve sahaya yayılan sevinç (Hasan Şaş 'a dikkat :)).

Unutursak kalbimiz kurusun...

YouTube

Son düzenleme:
Şu gün olsa o maçı izlemezdim fener kaybetmez diye
ama o gün açtım radyoyu balkona oturdum sanki hissettim şampiyon olacağımızı bizim maç bitti fbnin maçı bitmek bilmedi
sonrası hayatımın en güzel anlarından birisi

ahaha bülent tulun'u gördüm orda.

bu arada tulun'a o kadar laf ettik ama asıl hainler ve Galatasaray'ı düşünmeyenler başkasıymış gün geçtikçe daha iyi anlıyorum bunu.

Böyle kazandık biz bu şampiyonluğu. Deplasmanlara gidecek paramız yoktu. Oyunculara para verilemiyordu , "EL" değişmiş lige rağmen şampiyon olduk. Benim için en anlamlı 3 şampiyonluktan biridir.

BxMZ_4xCQAA9O94.jpg

Yukarıda başka bir Arkadaşta sormuş. Ben çok aradım fakat bulamadım. Denizlispor-Fenerbahçe maçının bir özeti internette var mıdır?

Üst Alt