2005/06 Sezonu 16. Şampiyonluk ve Denizli Faciası (Maraton Programı) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çocukluğuma gittim bu videoyla.. Sınıftaki Fenerlileri baya kızdırmıştık ertesi gün. Ders mers yoktu zaten.

2012 dahil hayatımda yaşadığım en unutulmaz şampiyonluktu. 3 hafta önce Fener'den 4 yemiştik ve hemen herkes artık buradan dönmeyeceğini biliyordu. Önce 1 hafta kala Bjk deplasmanında penaltı kaçırıp,üstüne geri düşmemizle her şey resmen bitti dedik ama biri son saniyede olmak üzere gelen 2 golle yaşanan sevinç ve umut müthişti.

Ertesi hafta her gece kafamda maçı oynuyordum resmen. Büyük günün sonunda da hatırladığım ve kutladığım ilk şampiyonluğu yaşadık. Bu senenin öyküsü sadece bu maçla da sınırlı değil zaten. Tromsö maçlarından itibaren almak lazım. Neler neler çektik ama sonu "efsane" bitti.

2006 daki herhangi bir şampiyonluk videosu izlesem hala o gün ki gibi heyecanlanırım

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ters bi durumda 20 sene şu pozisyona takılıp kalırdık bu ne yav

X6YQDo.png
ayni saatte oynanıyordu maçlar ve denizlispor küme dusmeme mücadelesi veriyordu ama hem bu kaçan gol hem de appiahin önüne atılan top insanı şüpheye düşürüyo ister istemez.denizlisporlu futbolculara aziz para vermiş olabilir valla.isini garantiye almak icin aziz ve fenerbahcesi şike yapmis olabilir.denizlispor mac icinde,diger maclar bittikten sonra küme düşmemesi kesinleşince maçı bıraktı diye hatırlıyorum son 16 dakika.fenerin direkten dönen topu falan da vardi galiba.maçı izlemesem de radyodan dinledigim ataklari hatirliyorum..yine de günahlarına girmeyelim

Çocukluğuma gittim bu videoyla.. Sınıftaki Fenerlileri baya kızdırmıştık ertesi gün. Ders mers yoktu zaten.

2012 dahil hayatımda yaşadığım en unutulmaz şampiyonluktu. 3 hafta önce Fener'den 4 yemiştik ve hemen herkes artık buradan dönmeyeceğini biliyordu. Önce 1 hafta kala Bjk deplasmanında penaltı kaçırıp,üstüne geri düşmemizle her şey resmen bitti dedik ama biri son saniyede olmak üzere gelen 2 golle yaşanan sevinç ve umut müthişti.

Ertesi hafta her gece kafamda maçı oynuyordum resmen. Büyük günün sonunda da hatırladığım ve kutladığım ilk şampiyonluğu yaşadık. Bu senenin öyküsü sadece bu maçla da sınırlı değil zaten. Tromsö maçlarından itibaren almak lazım. Neler neler çektik ama sonu "efsane" bitti.

Bahsettigin macta penalti kacirmadik

Renktaşlar gerçekten ayıp ediyorsunuz zaten Aziz Başkanımızın işi zor ne diye Ali Gebeşe hizmet edercesine bu muazzam videoyu paylaşıyorsunuz??? Merak etmeyin, Aziz Başkan seçimi kazansın muazzam değil muazzam ötesi nostaljik paylaşımlarımız olacak az biraz sabır...

ali sami yende denizliden gelen gol anı cok iyi ya

inanılmaz bir gürültü ve spikerin ali sami yen bayram yerine dönüyor demesi .. muazzam

tamamını tekrar izledim de,denizlisporun küme düşmesi için şikeye karısmış ligin son sırasındaki takımlar...zaten ates hattı resmen küme düşme hattı,puan durumuna bakınca.''denizlisporun küme düşmesi için hazırlanan çantalar,paralar '' denizlispor başkanının da dedigi gibi boşa gitmiş...fenerliler bu cantaları da bize yormustu de mi hahahha : ) eminim o çantalar ve paralarla fenerbahcenin de ilgisi vardır.fenerbahce cok iyi kadrosuna ragmen hakem destegi aldı o sezon,şike de yapmıstır o sezon kesin.

Son düzenleme:
Üst Alt