2005/06 Sezonu 16. Şampiyonluk ve Denizli Faciası (Maraton Programı) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
o appiahın önüne pas atan stoper arastırılsın,teşvik primi mi almış...selahattinden de rahatsızım..ilkyarı kaçırdıgı gol evlere şenlik...

full video maraton programı,özetler,röportajlar

theNomac
8 months ago
amk trömsösüne eleninince kombine almıştım arkadaşlar daşşak geçmişti. sene sonu da ben daşşak geçtim. hem de daşşağın kralını geçtim. o zamanlar bekar, genç bir üni öğrencisiydim. bu sene östersundsa elendik. yıllar sonra kombine aldım. işyerinde arkadaşlar daşşak geçti. sene sonu yine ben daşşak geçtim. hem de daşşağın kralını geçtim. artık evli ve bir kız babasıydım. yani zaman geçiyor daşşak geçilen değişmiyor.

bu utanç tablosunu da buraya bırakalım

X6Yap3.jpg
denizlispor baskanı bu amca ölmüş osman : (

ulan ne gündü be. 16 dk uzatmayı duyunca sokağa çıkıp dakikalarca deli gibi koşarak tur atmıştım mahallede :D zaman bir an önce geçsin diye evde duramayıp sokağa koşmaya çıkmıştım kafalar bak amk :D :D

hele bir hafta öncesi neydi peki? hasan kabze ?? maç bitti şampiyonluk gitti fener tarihinde ilk defa 3 sene üst üste şampiyon oldu diye üzülerek tam kahveden çıkarken kapının ağzında içerden gol sesini duymam deli gibi sevinmemiz ve maç bittikten sonra hayal meyal duvara yansıtılan ekrandahakan şükür'ün gözleri yaşlı yerde otururkenki halini görmem. resmen ağlıyordu 34 yaşında adam. işte o an dedim önümüzdeki hafta şampiyon olacağız. adnan polat'ın hafta boyu saat 20:45 şampiyon ğaassaray demeleri... işte o şampiyonlugu verseydik makas çok açılacaktı. resmen tarihin seyrini değiştirdi o aslan parçaları. h.kabze, necati, orhan ak, cihan, saidou, ayhan, h. şükür, mondi... vallahi hakları ödenmez. tarihimizin en anlamlı şampiyonlugu. alex, appiah, anelka, tuncay, luciano gibi tobculara gs forması giydirsek en az 15 puan farkla şampiyon olur o takım.

ama işte cimbombomum o kadar büyük bir camia ki. formasındaki sarı kırmızı renkler ve geçmişi o kadar heybetli ki şampiyonlugu o begenilmeyen kadrosuyla söküp aldı fenerin elinden. aslan parçalı. en büyük cimbombom ! ! !...

donemiyoruzki o günlere...manisadan 5 yiyen ve kayseriden son dk gol yiyen feneri özledim.inşallah bu sene üstüne düşeni yapacak trazbon ve basaksehir.

Üst Alt