2006 Şampiyonluğu İle İlgili Hatırladıklarınız


Uzun zamandır aklıma bu konu da bir türlü açamadım, hep unuttum.2006 şampiyonluğu denince benim aklıma Galatasaray taraftarı ile takımın bütün olarak hareket ettiği bir şampiyonluk geliyor.Ali Sami Yen'deki boğucu baskımız, Necati, Karan, İliç ve tabi ki Şaş ve Şükür. Mondragon, Song, Tomas, Marek Heınz, Aydın :)Çok iyiydi ya. Hasan'ın Kayseri maçındaki sevinmesini ne zaman izlesem baya baya hüngür hüngür ağlarım :)
 
Cevap: 2006 Şampiyonluğu İle İlgili HatırladıklarınızHasan Kabze'nin İnönü'deki Nirvanası :sad007:Hakan Şükür onunla ilgili şunu söylüyor.''O maçtan önce dua ettim, eğer şampiyon olamayacaksak bu maçı kazanmayalım dedim. Ben Beşiktaş maçı bittiğinde şampiyon olacağımızı biliyordum''Her yönüyle mükemmel bir şampiyonluk
 
Cevap: 2006 Şampiyonluğu İle İlgili HatırladıklarınızBi şey daha var bak söyliyim onu da :)Yalçın Ayhan var ya hani ayı Yalçın. O zaman bizde alt yapıda ama sanırım bir kaç maç çıkmıştı A takımla maça. Bu sakatlandı, hastanede ayağını alçıya almışlar.A Takımdan da futbolcular gitmiş. Hasan Şaş, Sabri, Hakan Şükür falan. Sonradan da Ümit Karan geldi, elinde bir demet çiçek.Hasan, ne o lan kuru kuru çiçek mi getirdin dediÜmit Karan: Para mı var lan dedive odadaki herkes gülmeye başladı.Yani futbolcuların para almadığı her yerde konuşuluyor ve makara yapılıyordu ama şampiyon olduk :)
 
Cevap: 2006 Şampiyonluğu İle İlgili Hatırladıklarınızrusyada şantiyedeki kule vinçe sarı kırmızıya boyattığımız 20 mtlik brandayı astığımız aklıma gelir. 2 gün asılı kalmış fenerlileri deli etmiştik.

resimleri bulursam sonra eklerim.
 
Cevap: 2006 Şampiyonluğu İle İlgili Hatırladıklarınızrusyada şantiyedeki kule vinçe sarı kırmızıya boyattığımız 20 mtlik brandayı astığımız aklıma gelir. 2 gün asılı kalmış fenerlileri deli etmiştik.

resimleri bulursam sonra eklerim.:D Bende şöyle hızlıca okuyunca dikkatsiz şekilde :)Vinci sarı kırmızıya boyayıp fenerlilere hareket çektiniz diye bi hayal kurdum :asd:
 
Cevap: 2006 Şampiyonluğu İle İlgili HatırladıklarınızSevincten okadar icmisimki pek bisey hatirlayamiyorum,tek hatirladigim Denizli Fener macinin ikinci devresine heyecandan bakamadigim,arada bir aciyordum,mac bitmek üzere diye actigimda Kecelinin golünü gördüm,tamam bitti bu is diye formayi giyip herzaman takildigimiz lokalin yolunu tuttum,nerden bilebilirdim macin uzadigini,gerisini hatirlamiyorum.
 
Cevap: 2006 Şampiyonluğu İle İlgili HatırladıklarınızHocayla baklavasina iddaya girmistik. O zamanda 8.siniftaydim cepte para yok. Mac bitti beles baklavanin tadi da ayri bi guzel gelmisti.
 
Cevap: 2006 Şampiyonluğu İle İlgili HatırladıklarınızHasan Kabzenin İnönü golleri unutulmaz anılarımdan biridir.

90+3teki golde 10 dk bağırdığımı biliyorum.:asd:

Yine Heinzin Denizli deplasmanındaki golü önemli bir an.Berbat ötesi oynadığımız bir maçı kazanmıştık.

Denizli baya etkiliydi maçta ve öne geçmişlerdi.Sonra Suleymanu bir hata yaptı berabere gelmişti maç.:asd:

Heinz oyuna girdiğinde ben dedim yandık bu ruhsuz giriyor diye.Babam dedi girer yazar bir işe yarar.Hakikatende öyle oldu 20 metreden sağ ayakla köşeye zımbalamıştı.Aklıma geldikçe yazarım.
 
Cevap: 2006 Şampiyonluğu İle İlgili HatırladıklarınızHasan Şaş'ın sevinmesi unutulmaz, Mondragon'un ağlaması keza öyle... Bir de Fener maçında verilen 16 dakikanın son 10 dakikasında izlediğim yerden dışarı çıkmıştım heyecandan, yanılmıyorsam fener'in direkten dönen bir topu vardı, o da benim açımdan unutulmaz. :) Bir de fener maçı da bittikten sonra ağladığımı çok iyi hatırlıyorum.
 
Cevap: 2006 Şampiyonluğu İle İlgili HatırladıklarınızAppiah'ın hunharca harcadığı mı desem , ilahi adalet mi desem artık ne desem bilemiyorum o pozisyon geldi aklıma.
 
Cevap: 2006 Şampiyonluğu İle İlgili HatırladıklarınızBu videoları tekrar tekrar izlememe rağmen her seferinde hala tüylerim diken diken olur ve gözlerim dolar.. Nasıl bir inançtır bu. İşte bu sene bazılarında görmediğim bu inanca İNANMALIYIZ..![video=youtube;h8-omhB8UFs]https://www.youtube.com/watch?v=h8-omhB8UFs&feature=related[/video]
 
Cevap: 2006 Şampiyonluğu İle İlgili HatırladıklarınızFB li arkadaşlar saati sorduklarında hep 20:45 derdim:D
 
Cevap: 2006 Şampiyonluğu İle İlgili Hatırladıklarınız14.05.2006 günü yeni aldığım telefonumu kaybettim. Hava sıcak herkes masaların üzerinde, 1000 kişiyle falan izledim heralde. İzlediğim yerde değişmeli yayın yapılıyordu. Bizim mac garanti olduktan sonra Fener'in maçına geçtik, ben o gün yaşadığım heyecanı ve sevinci ömrümde yaşamadım daha..
 
Cevap: 2006 Şampiyonluğu İle İlgili Hatırladıklarınızen hakkaniyetli sampiyonlugumuzdu. hic unutmam bir erciyes maciydi herhalde son dakikalarda penaltimizi vermemisti dakika 85 falan,90da golü attik cok pis rahatladim hakeme saydirdim falan.. baska bir macta olabilir tam hatirlamiyorum..
 
Cevap: 2006 Şampiyonluğu İle İlgili HatırladıklarınızLise bahçesinde yaklaşık 500 kişiyle fenere opera söylemiştik.UEFA şampiyonluğu 1. sıradaysa o şampiyonluk 2. sıradadır benim gözümde.
 
Cevap: 2006 Şampiyonluğu İle İlgili HatırladıklarınızDenizli'de bitmek bilmeyen uzatmalar sırasında yaşadığım heyecanı hiç unutamam
 
Üst Alt