2006 Şampiyonluğu İle İlgili Hatırladıklarınız - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2006 Şampiyonluğu İle İlgili Hatırladıklarınız

Cevap: 2006 Şampiyonluğu İle İlgili Hatırladıklarınız

Hatırlarsanız o sezon da sol açık sıkıntımız vardı, Ayhan falan oynuyordu sol açıkta, güç bela Marek Heinz'ı almıştık, o da iğrenç ötesi oynadığımız Denizli maçında ceza sahası dışından yazmıştı :D

2006 yılında ilk defa eve Digiturk almıştık, Beşiktaş maçını tek başıma izliyodum evdekiler uyuyodu, Hasan Kabze attıkça içten içe k.çımı yırtıyodum evde hiç unutamam :asd:

Denizli maçını da 85 dakika izleyebilmiştim, sonra dayanamayıp bi arkadaşımla dışarda oturup bakkalın radyosundan dinlemiştik, Mustafa Keçeli'nin golünde cips tezgahını yıkmıştım ama bakkal da Galatasaraylı olduğu için o anın heyecanıyla fark etmemişti :D

Babamla sarılıp hüngür hüngür ağlamıştık. Ne maçtı be. Ardından hızımızı hiç kesmeden konvoya çıktık. Bütün halk sokakta. Zannedersin ki herkes Galatasaraylı.

Ben arabanın penceresine oturmuşum Galatasaray bayrağını açmışım marşları söyleyerek tur atıyoruz şehirde. Çarşıya kocaman bayraklar asılmış. Kaldırımdan bağırıyorlar Sarııı tepkisiz kalınır mı? Kırmızııı geliveriyor arkasından..

Unutulmaz anıları tazelemiş oluyoruz böylece. :)

Her aklıma geldiği zaman açarım youtebe'dan bakarım.

Melih Gümüşbıçak'ın o ses tonu bile ağlatmaya yeter.

Bak yine gözlerim doldu.Hayatım boyunca unutamam,unutulamaz.

Hasan Kabze ve 20:45 aklıma geliyor hemen.Denizliyide unutmamak lazım..

denizliden gol haberi geliyorrr denizliden gol haberi geliyor ve denizlispor fenerbahçe karşısında 1-0 öne geçiyor . son 1-2 dakika samiyende ! burda herkes maçı bıraktı değerli izleyiciler

ve ömrümden 2-3 yıl götüren 16 dakika sonunda mutluluktan dakikalarca ağlamam ..

Fanatiklik değil mi kardeşim ana caddeyi kapatmıştık valla.Polis bile fayda etmedi.

Hatırladığım en unutulmaz şampiyonluktu diyebilirim. O maddi imkansızlaklara rağmen herkes elinden gelenin fazlasıyla oynamıştı o sezon.

Denizli'den gol haberi var denildiğinde stadtaki sevinç muhteşemdi, o 16 dk sanki 1 saat gibi gelmişti.

[video=youtube;MOt0TTn32W0]https://www.youtube.com/watch?v=MOt0TTn32W0[/video]

Aydın Yılmaz ilk defa o sezon bize yararlı olduydu.Hala o Konya golü sayesinde takımda kaldığına inanıyorum...

son dakıka atılan goller..öyle böyle değil baya bir atmışdık son dakıkalarda

16 dakika boyunca evin odalarını ellerim başımda dolanmam, Fener maçı bittikten sonraki sevincim ve Fenerli babamın yüzündeki o muhteşem ve tadına doyulmaz ifade. Hakim olan sessizliğin verdiği inanılmaz huzur.

Beşiktaş maçını radyoda dinlerken son dakikada Hasan Kabze'nin golüyle birlikte kapıları camları yumruklayışım...

Eniştemlerle birlikte piknik yaptıktan sonra onların fener maçını izlemeye giderken benle dalga geçmesi ardından hala saat'i sorduğunda 20.45 demem :)

...maçların devre arasında arabaya atlayıp boş araziye gittim...saat tam 20.55 gibi ark aradım 1-0 dedi bayılıyordum tam kapatırken 1-1 oldu dedi herşey bitti dedim ağlayacaktım....5 dk sonra silah sesleri duydum gitti dedim şampiyonluk,arabayla eve giderken sarı kırmızı bayrakları görünce arabamın üstüne cıktım:D

Tomas şampiyonluk ilanından sonra donla tur atıyordu stadta :D TRT'de Stadyum'u izliyordum o gün caddelerde ağlayan Fenerlileri gösteriyordu ekranda kocaman Şampiyon Galatasaray yazısıyla :D

o sezonki GS ne iştahlı oynuyodu öyle.. ne güzel hücum yapıyodu :sad007:

Üst Alt