2006 Şampiyonluğu İle İlgili Hatırladıklarınız | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2006 Şampiyonluğu İle İlgili Hatırladıklarınız

Uzun zamandır aklıma bu konu da bir türlü açamadım, hep unuttum.

2006 şampiyonluğu denince benim aklıma Galatasaray taraftarı ile takımın bütün olarak hareket ettiği bir şampiyonluk geliyor.

Ali Sami Yen'deki boğucu baskımız, Necati, Karan, İliç ve tabi ki Şaş ve Şükür. Mondragon, Song, Tomas, Marek Heınz, Aydın :)

Çok iyiydi ya. Hasan'ın Kayseri maçındaki sevinmesini ne zaman izlesem baya baya hüngür hüngür ağlarım :)

Cevap: 2006 Şampiyonluğu İle İlgili Hatırladıklarınız

Hasan Kabze'nin İnönü'deki Nirvanası :sad007:

Hakan Şükür onunla ilgili şunu söylüyor.

''O maçtan önce dua ettim, eğer şampiyon olamayacaksak bu maçı kazanmayalım dedim. Ben Beşiktaş maçı bittiğinde şampiyon olacağımızı biliyordum''

Her yönüyle mükemmel bir şampiyonluk

Bi şey daha var bak söyliyim onu da :)

Yalçın Ayhan var ya hani ayı Yalçın. O zaman bizde alt yapıda ama sanırım bir kaç maç çıkmıştı A takımla maça. Bu sakatlandı, hastanede ayağını alçıya almışlar.

A Takımdan da futbolcular gitmiş. Hasan Şaş, Sabri, Hakan Şükür falan. Sonradan da Ümit Karan geldi, elinde bir demet çiçek.

Hasan, ne o lan kuru kuru çiçek mi getirdin dedi

Ümit Karan: Para mı var lan dedi

ve odadaki herkes gülmeye başladı.

Yani futbolcuların para almadığı her yerde konuşuluyor ve makara yapılıyordu ama şampiyon olduk :)

rusyada şantiyedeki kule vinçe sarı kırmızıya boyattığımız 20 mtlik brandayı astığımız aklıma gelir. 2 gün asılı kalmış fenerlileri deli etmiştik.

resimleri bulursam sonra eklerim.

rusyada şantiyedeki kule vinçe sarı kırmızıya boyattığımız 20 mtlik brandayı astığımız aklıma gelir. 2 gün asılı kalmış fenerlileri deli etmiştik.

resimleri bulursam sonra eklerim.

:D Bende şöyle hızlıca okuyunca dikkatsiz şekilde :)

Vinci sarı kırmızıya boyayıp fenerlilere hareket çektiniz diye bi hayal kurdum :asd:

Sevincten okadar icmisimki pek bisey hatirlayamiyorum,tek hatirladigim Denizli Fener macinin ikinci devresine heyecandan bakamadigim,arada bir aciyordum,mac bitmek üzere diye actigimda Kecelinin golünü gördüm,tamam bitti bu is diye formayi giyip herzaman takildigimiz lokalin yolunu tuttum,nerden bilebilirdim macin uzadigini,gerisini hatirlamiyorum.

Hocayla baklavasina iddaya girmistik. O zamanda 8.siniftaydim cepte para yok. Mac bitti beles baklavanin tadi da ayri bi guzel gelmisti.

Hasan Kabzenin İnönü golleri unutulmaz anılarımdan biridir.

90+3teki golde 10 dk bağırdığımı biliyorum.:asd:

Yine Heinzin Denizli deplasmanındaki golü önemli bir an.Berbat ötesi oynadığımız bir maçı kazanmıştık.

Denizli baya etkiliydi maçta ve öne geçmişlerdi.Sonra Suleymanu bir hata yaptı berabere gelmişti maç.:asd:

Heinz oyuna girdiğinde ben dedim yandık bu ruhsuz giriyor diye.Babam dedi girer yazar bir işe yarar.Hakikatende öyle oldu 20 metreden sağ ayakla köşeye zımbalamıştı.Aklıma geldikçe yazarım.

Hasan Şaş'ın sevinmesi unutulmaz, Mondragon'un ağlaması keza öyle... Bir de Fener maçında verilen 16 dakikanın son 10 dakikasında izlediğim yerden dışarı çıkmıştım heyecandan, yanılmıyorsam fener'in direkten dönen bir topu vardı, o da benim açımdan unutulmaz. :) Bir de fener maçı da bittikten sonra ağladığımı çok iyi hatırlıyorum.

Appiah'ın hunharca harcadığı mı desem , ilahi adalet mi desem artık ne desem bilemiyorum o pozisyon geldi aklıma.

Bu videoları tekrar tekrar izlememe rağmen her seferinde hala tüylerim diken diken olur ve gözlerim dolar.. Nasıl bir inançtır bu. İşte bu sene bazılarında görmediğim bu inanca İNANMALIYIZ..!

[video=youtube;h8-omhB8UFs]https://www.youtube.com/watch?v=h8-omhB8UFs&feature=related[/video]

FB li arkadaşlar saati sorduklarında hep 20:45 derdim:D

14.05.2006 günü yeni aldığım telefonumu kaybettim. Hava sıcak herkes masaların üzerinde, 1000 kişiyle falan izledim heralde. İzlediğim yerde değişmeli yayın yapılıyordu. Bizim mac garanti olduktan sonra Fener'in maçına geçtik, ben o gün yaşadığım heyecanı ve sevinci ömrümde yaşamadım daha..

en hakkaniyetli sampiyonlugumuzdu. hic unutmam bir erciyes maciydi herhalde son dakikalarda penaltimizi vermemisti dakika 85 falan,90da golü attik cok pis rahatladim hakeme saydirdim falan.. baska bir macta olabilir tam hatirlamiyorum..

Lise bahçesinde yaklaşık 500 kişiyle fenere opera söylemiştik.UEFA şampiyonluğu 1. sıradaysa o şampiyonluk 2. sıradadır benim gözümde.

Denizli'de bitmek bilmeyen uzatmalar sırasında yaşadığım heyecanı hiç unutamam

Üst Alt