2009-2010 Avrupa ligi muhtemel rakiplerimiz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2009-2010 Avrupa ligi muhtemel rakiplerimiz

Herkese merhabalar.Ligin bitmesine 1 hafta kala 5. siradayiz ve buyuk ihtimallede oyle bitirecegiz.Ligi 5. sirada bitirdigimizde gelecek sezon Avrupa ligine ikinci eleme turundan katilacagiz ve 22 Haziranda kuralar cekilecek eger Avrupa liglerindede cogu bitmek uzere ve siralamalar degismeyecek gibi gozukuyor hadi hep birlikte cikabilecek rakiplerimize bir goz atalim ve gruplara kalirsak hangi torbada yer alacagimizi suanki siralamaya gore ogrenelim

HJK Helsinki (Finlandiya)

Honka (Finlandiya)

Liepajas Metalurgs (Letonya)

Skonto Riga (Letonya)

2008-09 Bosna-Hersek Kupası kazananı

2008-09 Bosna-Hersek Ligi 2.si

Suduva (Litvanya)

FBK Kaunas (Litvanya)

Dacia Chişinau (Moldova)

Iskra-Stal (Moldova)

St Patrick´s Athletic (İrlanda)

2008-09 Makedonya Kupası kazananı

KR Reykjavik (İzlanda)

2008-09 Gürcistan Kupası kazananı

2008-09 Liechtenstein Kupası kazananı

2008-09 Belarus Kupası kazananı

Flora (Estonya)

2008-09 Azerbaycan Kupası kazananı

Flamurtari Vlore (Arnavutluk)

Ararat (Ermenistan)

Tobol (Kazakistan)

Crusaders (Kuzey İrlanda)

Bangor City (Galler)

HB Torshavn (Faroe Adl.)

2008-09 Lüksemburg Kupası kazananı

2008-09 Malta Kupası kazananı

Petrovac (Karadağ)

2009 Andorra Kupası kazananı

Juvenes/Dogana (San Marino)

Ahanda bu takimlardan biriyle eslesecegiz.Tabikki 1.turdanda gelecek takimlar olacak onlarda bu listeye dahil olabilir.Ve simdi daha onemli onemli olan takimlarin Avrupa ligine hangi torbadan katilacaklarina bir goz atalim.

1.TORBA

Villareal

Roma

Psv

Fenerbahce

Zenit

Benfica

Ajax

Basel

Bayer Leverkusen

Hamburg

Valencia

Gecen senenin kupa galibi

2.TORBA

Galatasaray

Paris

Fiorentina

A.Madrid

Stutgart

Braga

Everton

C.Brugge

Rapid Bukres

Anderlecht

Heerenveen

Celtic

3.TORBA

Lazio

H.berlin

Rosenborg

Austria Wien

Aek

Sparta PrG

Dinamo Bukres

Aalborg

Metalist

Aston Villa

DNjepr

Atletic Bilbao

4.TORBA

Hapoel

Twente

Dinamo Zgreb

Maccabi Haifa

Fulham

Litex

Zurich

Toulouse

Wisla Krakow

Bate

CFR Cluj

Torbalar favorilerin AVrupa ligine kalacagi ihtimali uzerine yapilmistir.Saglikla kalin buyuklerimin ellerinden kucuklerimin yanaklarimdan operim.

Cevap: 2009-2010 Avrupa ligi muhtemel rakiplerimiz

Geçen senenin kupa galibi demişsin.Bu takım S.Donetsk ama onlar şampiyonlar ligine katılacaklar.Bu hesaba göre 1. torbaya yükseliyoruz sanırım

Hayir 5. olmamiz halinde.Ama torbalar farketmiyor yazdigim gibi favorilerden elenen olmazsa torbalar bu sekilde olacak.

Bi yanlışın olmasın ? :confused:

5. olursa G.Saray'ın sezonu erken açması gibi sorunlar belirtiliyordu..Tek öneleme oynayacaksak sezonu erken açmayız.

Yukari yazdim zaten en basta 5.bitirirsek ikinci on eleme turundan baslayacagiz yani sezonu erken acacagiz.Ligi 3. bitirseydik 4. eleme turundan katilirdik.Numaralar kucuk oldukca sezonu o kadar erken aciyoruz:).

merak etmeyin biz Sivas a basarız. TS de FB ye basar 4. oluruz Fener açar erken :)

yanlış ki bu liste. 4. torbada Twente var mesela. Eredivisie'yi 2. bitirdiler ve CL ön elemesi oynayacaklar.

Daha şimdiden torbaları belirlemek mümkün değil.Çünkü Şampiyonlar Ligi elemesinde elenecek takımlar da gelecek buralara.Hem ön eleme turlarında sürprizler de çıkabilir.

yanlış ki bu liste. 4. torbada Twente var mesela. Eredivisie'yi 2. bitirdiler ve CL ön elemesi oynayacaklar.

ben ne diyorum, sen ne diyorsun???

bunları Dünya Kupası torbaları sanmıştım oysa ki. vay be, çok sağol. :rolleyes:

CL Ön elemesi oynayacak takımın Avrupa Ligi torbalarıyla ne alakası var ?

Edit: Ayrıca 5. olan takım 3 ön eleme oynayacak. Egemen iki ön eleme oynayacağımızı yazmış ama..3 . olan takım play-off , 4. olan 2 ön eleme,5. olan 3 ön eleme..

"ben ne diyorum, sen ne diyorsun?" tekrar ediyorum cümlemi.

ilk sayfada Europa League 4. torbalarına yazılan bir takım var Twente. Eredivisie'yi 2. sırada bitirdi ve CL ön elemesi oynayacak.

--------

ayrıca ligi 4. bitirecek takım; 3. olandan(Trabzon/Sivas) 1 tur önce, FTK galibinden(Fenerbahçe) 2 tur önce başlıyor.

Üst Alt