2009 - 2010 Sezonu Formalarımız Tanıtıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2009 - 2010 Sezonu Formalarımız Tanıtıldı

Cevap: 2009 / 2010 Sezonu Formaları

Alternatif olarak uygun buldum aslında, farklı bir renk.Ancak turuncu formamızın eflatun rengini beğendim.Diğeri pek güzel değil..

Cevap: 2009 / 2010 Sezonu Formalari

67ruoz.jpg

Hic uymuyor bize. En iyisi seneye yeniden 4 forma cikarmak.

1. Parcali

2. Sari

3. Beyaz

4. Kirmizi

Bu arada 2 ci calismadaki gibi Formalarimizda Ali Samiyen stadimizi anmak icin bir Logo kullansaz cok hos olurdu.

Alttaki iyiymiş ya...:)

gs09-10lila1.jpg

Cevap: 2009 / 2010 Sezonu Formaları

Grimsi yada sadece sarı Bir Forma Olsun... Eflatunu Bosversinler ya Gecen Sene Formalar cıkmamısken GSSTORE ye bir arkadas sayesinde sorduk ne turk formalar cıkacak diye bana Dedikleri "Bu sezon Siyah yerine TUURNCU forma Cıkacak" Dediler.. Bu Yeni Formalardan bir iki ay once sormustuk. Bunu en iyi GSSTORE ler bilir...

Galatasaray 09/10 Formaları (Öneriler / Tasarımlar / Fikirler / İstekler)

Selamlar arkadaşlar, takımın gidişatı bu haldeyken ben de biraz hava dağılsın diye düşündüm ve bu forma olayını bir açmak istedim...

Yıllardır takıma sarı forma yapılmıyor... özellikle buna değinmek istiyorum. Turuncu forma gibi bir de sarı forma istiyorum ben. Ayrıca değişik tasarımlar gerek...

Fikirlerimizi Galatasaray yönetimine mail olarak iletebiliriz. Özellikle şu sarı forma konusunda bana katılırsanız kalıp bir mail hazırlayıp yönetime gönderelim derim.

:ka05:

Örneğin şu templatenin sarı fonda kırmızısı detaylısı harika olurdu...

chelsea09_black.jpg

Cevap: Galatasaray 09/10 Formaları (Öneriler / Tasarımlar / Fikirler / İstekler)

Ben ilk önce o formayi giyen bazi kisilerin degismesini istiyorum.

Cevap: Galatasaray 09/10 Formaları (Öneriler / Tasarımlar / Fikirler / İstekler)

Şu çubuklu sevdasından vazgeçilsin. Bir de fontlar adam gibi okunacak bir renkte olsun.

Reklamımız da Türk Telekom olacak sanırım,sarı arkaplanın üstüne nasıl yapacaklar acaba logoyu.

Bordo-sarı gibi olan forma şık duruyor bence.Roma'yı andırıyor olsa da yedek formalardan biri olarak seçilebilir

Üst Alt