2009-2010 sezonu kehanetleriniz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2009-2010 sezonu kehanetleriniz?

Cevap: 2009-2010 sezonu kehanetleriniz?

Guiza bu sene ya 25 gol atar ya da 5 golü geçemez. Düşme adayları hemen hemen herkesin aynı. Baros'da büyük bir düşüş olabilir bencede.

ben de ciddi patlama bekliyorum, adam çok kaliteli, bi kere çok iyi biliyo futbolu baya da asist yaptı, fenerin kötü performansı ona da yansıdı, medya da çok üstüne gitti..

Barosun 20 gol attığı ligde Guiza çok daha fazlasını atar, hele geçen sene Barosun yerine Guiza olaydı 30u rahat bulurdu..

Gol kralı Guiza'mı haha hiç güleceğim yoktu.:asd: Adam fb'den kaçmaya çalışıyo. :D

bu arada dediğin çelişkili olmuş, eğer gitmek istiyosa ve bu sene gitmezse eğer ki öyle gözüküyo, piyasasını korumak, seneye gidebilmek için istediği takımlara iyi oynaması gerekir..

Şampiyon Beşiktaş..

2-Fb

3-Gs

4-Sivas

16-Antalya

17-Diyar

18-Kasımpaşa

sıralamanın böyle olmasını bekliyorum..belki Gs-Fb yer değiştirir ve Ts Sivasın yerini alır..

GoL kralı: Guiza (25 gol civarı)

Asist : Alex (15-20 arası) duran toplar sağolsun..

CL de bjk 3. olur sonra elenir..

GS gruplara kalır, gruptan çıkar max 1 tur geçer elenir..

Fb dende aynı şeyleri bekliyorum, Daum olmasa çeyrek finali zorlarlar derdim..

Sivas, Anderlecte elenmesi muhtemel..Gruplara kalır kanımca Uefada..3. olurlar çıkarlar, sonra elenirler..

Ts mi gidiyo bi de, onlarda aynı şekilde olur..

Yılın en büyük düşüşü: Topuz--Baros

En yükseleni : Santos muydu adı..olabilir..Sakat olmazsa Linderoth..İsmail Köybaşı...

Yılın TD si : Rijkaard :) tamamen duygusal, yoksa Ertuğrul Sağlam..

Yılın futbolcusu : Arda Turan

Yılın yabancı futbolcusu : Güiza ..... (Santos--Alanzinho--Ivan de Souza)

Yılın 11i...

----------Leo Franco--------

Gönül---Servet----Ferrari----Ivan

--------Ernst-------Topal--------

-------------Arda---------------

Keita------------------------Santos

-------------Güiza-------------

Keita, Topal ve Ferrarinin yerine girecek isimler olabilir..

Yattara, Linderoth, Eren Güngör, ALanzinho.. bu isimler oraları zorlayabilir..

belki de Topuz..

Alex için her ne kadar asist kral yazsam da 4-3-3 de yeri yok..Arda var :)

Kehanet yaz dedik hocam korku filmi değil.. :D

- GS şampiyon olur .

-TS kafaya oynar .

-Sivas başarısını mumla arar .

-ESES ilk 6 da olur .

-Christian 17.haftadan sonra ilk 18 göremez.

-Guiza 15 golü geçemez.

-Baros gol kralı olur .

-Arda 5 haftadan sonra eski mevkisine döner .

-Diyarbakırspor düşer . Kasımpaşada gider .

-Manisa Fenevi 5ler .

-Beşiktaş ŞL de sonucu olur.

-UEFA da En az çeyrek final oynarız.

-Dünya çapında bir yıldız transferi görürüz devre arasında .

-Daum sene sonu kovulur.

-Aziz olmadı baştan der 5 senelik şampiyonluk sözü verir.

Şampiyon olup olmayacağımız ilk hafta belli olur. Kötü başladıkmı genelde iyi gitmiyor.

Şampiyon Galatasaray olur.

2-Fenerbahçe

3-Beşiktaş

Gol kralı Vassel olur :p

Asist kralı Yattara :cool:

Baros 20 gol atar 2. sırada kalır :eek:

Beşiktaş babayı şampiyon olur geçen seneki gibi bir ligi zor bulur önümüzdeki 10 yıl içinde , Galatasaray Şampiyon olur Fenerbahçe 2. olur aradaki puan farkı 4 olur

Sivasspor 11. bitirir

Trabzonspor 3. olur

Beşiktaş 4. olur

Real Madrid Beşiktaş eşleşmesinde beşiktaş 9 gol yiyerek 2 sene önceki rekorunu egale eder..

Adnan Aybaba "hakikaten tarihe geçtiler ama tersten" yorumunu yapar

10. hafta kadıköyde 3-1 yeneriz feneri son 10 dakikaya 1-0 geri girdiğimiz maçta

1.galatasaray

2.fenerbahçe gol kralı:milan baros

3.beşiktaş asist kralı:kader keita

4.sivas en değerli oyuncu:arda turan

5.trabzon

ayrıca kadiköydeki maçın skoru:2-1 bizim lehimize:D

fenerbahce 78

galatasaray 71

trabzonspor 66

besiktas 65

gaziantepspor 57

bursaspor 56

kayserispor 53

ankaraspor 50

eskisehirspor 48

sivasspor 47

istanbul buyuksehir 46

antalyaspor 43

denizlispor 43

ankaragucu 41

genclerbirligi 40

antalyaspor 35

manisaspor 32

diyarbakirspor 29

kasimpasa 18

gol kralligi:

1.guiza 23

2.baros 18

3.alex 16

4. nobre 14

4. semih 14

5. taner 13

6. gokhan 12

asist kralligi:

alex 17

en cok gol atan takim: fenerbahce 85

en az gol yiyen takim: kayserispor 24

avrupa:

besiktas 6 mac 1 galibiyet, 1 beraberlik, 4 maglubiyet. attigi gol 4, yedigi gol 12.

gs: en az ceyrek final

fb: en az yari final

trabzon: grup

sivas: anderlecht-sivas (2-0; 1-1)

ayrica kadikoydeki macta galatasaray normal dizilisiyle cikarsa kazanmasi mumkun degil. yani:

leo franco; sabri, servet, gokhan, hakan; mehmet topal, mustafa (ayhan), arda, kewell, keita; baros. boyle bir 11le cikmaya kalkarlarsa bu sene son derece tempolu oynamasini bekledigim fenerbahcenin ekmegine yag surer, ve mac erken kopabilir. ben olsam soyle bir 11le cikar, kontrollu top oynar, arada bir tane barosla sikistirmaya calisirdim.

leo franco; sabri, servet, gokhan, hakan; mehmet topal, linderoth, ayhan; arda, keita; baros.

galiba ben de sabirsizlaniyorum lig baslasin diye, ne yazik ki agustos ayi sonunda ucuyoruz baska diyarlara, ama artik ordan digiturk falan bir sekilde takip edecegiz.

bazı yorumları okuyunca kendimi bir an için angut.com da zannettim.

benden başka kimsenin dikkatini de çekmemiş pek, hayret..

.......

Benim tahminim ise bu sene yarışın Galatasaray ve Fenerbahçe arasında geçeceği yönünde. 27. haftadan sonra oluşacak puan durumuna göre de birşeylerin bizim için ters gideceğini/götürüleceğini düşünüyorum. ( inşallah yanılırım. )

fenerbahce 78

galatasaray 71

trabzonspor 66

besiktas 65

gaziantepspor 57

bursaspor 56

kayserispor 53

ankaraspor 50

eskisehirspor 48

sivasspor 47

istanbul buyuksehir 46

antalyaspor 43

denizlispor 43

ankaragucu 41

genclerbirligi 40

antalyaspor 35

manisaspor 32

diyarbakirspor 29

kasimpasa 18

gol kralligi:

1.guiza 23

2.baros 18

3.alex 16

4. nobre 14

4. semih 14

5. taner 13

6. gokhan 12

asist kralligi:

alex 17

en cok gol atan takim: fenerbahce 85

en az gol yiyen takim: kayserispor 24

avrupa:

besiktas 6 mac 1 galibiyet, 1 beraberlik, 4 maglubiyet. attigi gol 4, yedigi gol 12.

gs: en az ceyrek final

fb: en az yari final

trabzon: grup

sivas: anderlecht-sivas (2-0; 1-1)

Şampiyon Galatasaray. :cool:

ayrica kadikoydeki macta galatasaray normal dizilisiyle cikarsa kazanmasi mumkun degil. yani:

leo franco; sabri, servet, gokhan, hakan; mehmet topal, mustafa (ayhan), arda, kewell, keita; baros. boyle bir 11le cikmaya kalkarlarsa bu sene son derece tempolu oynamasini bekledigim fenerbahcenin ekmegine yag surer, ve mac erken kopabilir. ben olsam soyle bir 11le cikar, kontrollu top oynar, arada bir tane barosla sikistirmaya calisirdim.

leo franco; sabri, servet, gokhan, hakan; mehmet topal, linderoth, ayhan; arda, keita; baros.

galiba ben de sabirsizlaniyorum lig baslasin diye, ne yazik ki agustos ayi sonunda ucuyoruz baska diyarlara, ama artik ordan digiturk falan bir sekilde takip edecegiz.

Top Galatasarayda olursa fenerbahçe nasıl tempolu oynayabilir..?

Barcelona Manu finalini izledin değil mi?Manu tempolu hızlı Barça pasa dayalı bir futbol oynadı..

Top Barçadayken Manu izledi ve tempo felan yapamadı..Yani eğer Galatasaray riijaard ın istediği gibi oynamayı başarabilirse tempo felan farketmez..

Ve cruyff un meşhur sözü

Johan Cruyff;"Top bizdeyken onlar gol atamaz"

Top Galatasarayda olursa fenerbahçe nasıl tempolu oynayabilir..?

Barcelona Manu finalini izledin değil mi?Manu tempolu hızlı Barça pasa dayalı bir futbol oynadı..

Top Barçadayken Manu izledi ve tempo felan yapamadı..Yani eğer Galatasaray riijaard ın istediği gibi oynamayı başarabilirse tempo felan farketmez..

Ve cruyff un meşhur sözü

Johan Cruyff;"Top bizdeyken onlar gol atamaz"

evet, izledim, barcelonaya da hemen herkes gibi hayranlik duyuyorum. ancak umarim gs'nin, ya da fenerbahce'nin, barcelona gibi top oynamayi becerebilecegini dusunmuyorsun. sonucta galatasaray'in son derece kuvvetli bir hucum gucu var - arda, kewell, keita, baros. ancak ne savunmasi, ne bekleri, ne de mehmet topal'in yaninda oynayan oyuncu ust seviyede degil. fenerbahce'nin gelecek seneki takim kurgusuna baktigin zamansa orta sahada oynayan dortlunun - andre santos, cristian (deniz), emre, mehmet topuz - gs orta sahasina gore daha direncli oldugu goruluyor. galatasaray'da bu alanda oynayacak dortlu - arda, mehmet topal, ayhan, keita. ama senin verdigin ornekteki barcelona'da bu bolgede xavi, iniesta, yaya toure oynuyor, ustune ustluk messi ve henry surekli olarak top rakipteyken orta sahaya cekilip savunmaya yardimci oluyorlar. tabii bekleri de hesaba katmak lazim, hem abidal hem de daniel alves zaten zamanlarinin yarisini orta saha cizgisinin orda geciriyorlar, dolayisiyla barcelona topa hakim olmayi muthis bir bicimde becermenin yani sira ayni zamanda top rakipteyken de alani daraltmayi becerebilen bir takim.

Üst Alt