2009-2010 sezonu kehanetleriniz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2009-2010 sezonu kehanetleriniz?

Cevap: 2009-2010 sezonu kehanetleriniz?

fenerbahce 78

galatasaray 71

trabzonspor 66

besiktas 65

gaziantepspor 57

bursaspor 56

kayserispor 53

ankaraspor 50

eskisehirspor 48

sivasspor 47

istanbul buyuksehir 46

antalyaspor 43

denizlispor 43

ankaragucu 41

genclerbirligi 40

antalyaspor 35

manisaspor 32

diyarbakirspor 29

kasimpasa 18

gol kralligi:

1.guiza 23

2.baros 18

3.alex 16

4. nobre 14

4. semih 14

5. taner 13

6. gokhan 12

asist kralligi:

alex 17

en cok gol atan takim: fenerbahce 85

en az gol yiyen takim: kayserispor 24

avrupa:

besiktas 6 mac 1 galibiyet, 1 beraberlik, 4 maglubiyet. attigi gol 4, yedigi gol 12.

gs: en az ceyrek final

fb: en az yari final

trabzon: grup

sivas: anderlecht-sivas (2-0; 1-1)

Fener 78 puan alsin sana GSStore'dan istedigini hediye edecegim.(biliyorum fenevbahcelisin)

Fener 78 puan alsin sana GSStore'dan istedigini hediye edecegim.(biliyorum fenevbahcelisin)

anlastik - biz de bu vesileyle galatasaray'a ekonomik olarak katkida bulunmus oluruz. oyleyse ben de sana fenerium'dan istedigin herhangi bir urun alirim. galatasaray sampiyon olursa mi? nasil yapsak?

anlastik - biz de bu vesileyle galatasaray'a ekonomik olarak katkida bulunmus oluruz. oyleyse ben de sana fenerium'dan istedigin herhangi bir urun alirim. galatasaray sampiyon olursa mi? nasil yapsak?

Anlastik. Sezon sonunda burda olursan, babam Fener'li benim onun icin aldiririm sana birseyler :)

Fenerbahçe şampiyon olur. Galatasaray'ı ise ligin ilk 10 maçına göre ilk 2'de görebiliriz. Beşiktaş'ın sağlam bir kadrosu ve istikrarlı bir sistemi var. Fenerbahçe'yle yarışacaklardır. Ama Daum ve Aziz Yıldırım onları geçecektir diye tahmin ediyorum. Trabzonspor ilk 5'e giremez. Sivasspor da öyle. Gaziantepspor ve Bursaspor sürpriz yapabilir. İlk 4'e biri girebilir yani.

Bank Asya'dan gelenler içinde Manisaspor ortasıralarda yer bulur. Diyarbakırspor için ligin ilk maçları çok önemli. Fena olmayan bir form durumuyla ligde kalabilirler. Ankaragücü Vassell'in dışında önemli katkı yapacak birini bulamadı. Vassell de öyle çok golcü bir oyuncu değil. Eğer patlama yapar da 15 golü görürse Ankaragücü ligde kalır. Yoksa çok zor.

B. Belediyespor ise 9 ila 14 arası bir yerde bitirir ligi.

Gol kralı tahminim ise yok şimdilik. Asist kralı Alex olacaktır büyük ihtimal. Daum'un takımları duran toplarda hep iyidir. En iyi Türk oyuncu Arda, en iyi yabancı oyuncu Holosko olur.

Galatasaray düşer kalkar ama Aralık ayından sonra patlama yapar. Takım oyununu oturtana kadar UEFA'da işler iyi giderse en az çeyrek final yapacaktır. Fenerbahçe gruplara çıkar. Sonra önemsemez. Beşiktaş CL'de kura şansıyla 3. olabilir. Trabzonspor gruplardan çıkamaz.

Böyle işte.:D

fenerbahce 78

galatasaray 71

trabzonspor 66

besiktas 65

gaziantepspor 57

bursaspor 56

kayserispor 53

ankaraspor 50

eskisehirspor 48

sivasspor 47

istanbul buyuksehir 46

antalyaspor 43

denizlispor 43

ankaragucu 41

genclerbirligi 40

antalyaspor 35

manisaspor 32

diyarbakirspor 29

kasimpasa 18

gol kralligi:

1.guiza 23

2.baros 18

3.alex 16

4. nobre 14

4. semih 14

5. taner 13

6. gokhan 12

asist kralligi:

alex 17

en cok gol atan takim: fenerbahce 85

en az gol yiyen takim: kayserispor 24

avrupa:

besiktas 6 mac 1 galibiyet, 1 beraberlik, 4 maglubiyet. attigi gol 4, yedigi gol 12.

gs: en az ceyrek final

fb: en az yari final

trabzon: grup

sivas: anderlecht-sivas (2-0; 1-1)

Rüyalarda gördüm seni :) uyan dostum uyan

fenerbahçenin avrupa'da Galatasaray'dan daha üstün başarı gösterdiğini dünya ahiret kimse görmemiş,GÖREMEZDE hadi bakiyim sana iyi uykular.

@Kaan uygaR

sen ne diyosun bakem :D Ben diyorum ki Lig Bizim,Turkiye kupasi Bizim,saplari sizin :p Euro ligde ceyrek final kesin,yari final belki..:cool:

Gol kralı ve Asist kralı Arda Turan olur :D

Beşiktaş CL'de 3. olup avrupa ligine iner.

Galatasaray ve Fenerbahçe Uefa avrupa liginde en az çeyrek final görür.

Lig sıralaması ise su şekil olur ;

1.Galatasaray

2.Fenerbahçe

3.Beşiktaş

4.Bursa

5.Ankaragücü

6.Trabzon

7.Sivas

...

...

...

16.Antalya

17.Kasımpaşa

18.Dıyarbakır

evet, izledim, barcelonaya da hemen herkes gibi hayranlik duyuyorum. ancak umarim gs'nin, ya da fenerbahce'nin, barcelona gibi top oynamayi becerebilecegini dusunmuyorsun. sonucta galatasaray'in son derece kuvvetli bir hucum gucu var - arda, kewell, keita, baros. ancak ne savunmasi, ne bekleri, ne de mehmet topal'in yaninda oynayan oyuncu ust seviyede degil. fenerbahce'nin gelecek seneki takim kurgusuna baktigin zamansa orta sahada oynayan dortlunun - andre santos, cristian (deniz), emre, mehmet topuz - gs orta sahasina gore daha direncli oldugu goruluyor. galatasaray'da bu alanda oynayacak dortlu - arda, mehmet topal, ayhan, keita. ama senin verdigin ornekteki barcelona'da bu bolgede xavi, iniesta, yaya toure oynuyor, ustune ustluk messi ve henry surekli olarak top rakipteyken orta sahaya cekilip savunmaya yardimci oluyorlar. tabii bekleri de hesaba katmak lazim, hem abidal hem de daniel alves zaten zamanlarinin yarisini orta saha cizgisinin orda geciriyorlar, dolayisiyla barcelona topa hakim olmayi muthis bir bicimde becermenin yani sira ayni zamanda top rakipteyken de alani daraltmayi becerebilen bir takim.

febenin orta sahası bizimkinden mi üstün şaka dimi bu ?

Barış Özbek,Ayhan Akman,Mehmet Topal,Arda Turan ?

fb 78 GS 71 kehaneti çok fanatik bir fenerli tahmini olmuş bence anti renktaş.

Lig Bizim,Turkiye kupasi Bizim,saplari sizin :p Euro ligde ceyrek final kesin,yari final belki..:cool:

+Gol Krali Milan BAROS olur,olmassa Bjk'den biri olur,o da olmassa guiza disinda herhangi bir ademoglu olur,

+Asist Krali Alex ya da Keita olur,

+Sivas ilk 3'e giremez,

+Arda yine sezonun en basarili oyuncusu olur,

+Lig ve turkiye kupasi bizim,avrupada en az ceyrek final oynariz,

+Mehmet topuz basarili olur,

+ikinci yari cosariz,ilk yari fener onde bitirir.

26.temmuz.2009/bir pazar gunu,karpuz yerken Ayselden inciler..

Artık kadıköyde galibiyet görmek istiyorum.

Şampiyon olalım Kadıköy galibiyeti gerçekten benim için olmuş olmamış çok önemli değil.3 sene önce ezikler bizi 4-0 yendi,sonra Adnan Başkan lig sonunda saat kaç dedi ve olay bitti.Sana soruyorum feneri yenip 3 hafta önceden işi bitirmek mi fenerlilere daha çok koyardı,yoksa saat Kaç yaparak olmak mı sence daha çok onları üzdü?

En güzeli 3 sene üst üste sampiyonluk sözü verdigi yilin ilk yilinda azizeye kapak yapmak.

Yoksa degil kadiköyde mabeddede yenseler ne fark eder?

febenin orta sahası bizimkinden mi üstün şaka dimi bu ?

Barış Özbek,Ayhan Akman,Mehmet Topal,Arda Turan ?

baris ile ayhan standart oyuncular, arda ise zaten 4-3-3'un solunda oynuyor, ya da bu sene gecen sene lincoln'un oynadigi yerde oynayacak. elbette arda muthis bir ofansif guc, ancak orta saha derken su oyunculari kiyasliyorum: baris, mehmet, ayhan, mustafa sarp - emre, mehmet topuz, cristian, deniz, selcuk. ve evet, bana kalirsa fenerbahcenin orta sahasi daha kuvvetli. mehmet topal'i cok begeniyorum, geri kalanlari vasat.

baris ile ayhan standart oyuncular, arda ise zaten 4-3-3'un solunda oynuyor, ya da bu sene gecen sene lincoln'un oynadigi yerde oynayacak. elbette arda muthis bir ofansif guc, ancak orta saha derken su oyunculari kiyasliyorum: baris, mehmet, ayhan, mustafa sarp - emre, mehmet topuz, cristian, deniz, selcuk. ve evet, bana kalirsa fenerbahcenin orta sahasi daha kuvvetli. mehmet topal'i cok begeniyorum, geri kalanlari vasat.

Ayhan ve Barış, Deniz ve Selçuk'tan çok daha kaliteli oyunculardır. İkisini de beğenmem. Ama bu durum böyle. Deniz ve Selçuk yapabilecekleri aşırı derecede kısıtlı iki oyuncudur. Mesela Ayhan'ın Sivasspor'a attığı golü, geçen sene yaptığı soldan bindirmeleri ve asistleri yapamazlar. Barış'ın ise potansiyeli her ikisinde de yok. Deniz ve Selçuk'u kıyaslamam.

Emre büyük oyuncudur. Oynadığı zaman Ayhan ve Barış'tan kalitelidir. Ona bir lafım yok. Topuz ise kişisel oyun oynayan biridir ki sezon içinde iyice göreceği zaten. Ayrıca Arda son oynadığı maçta 4-3-3 ortasında oynamış ve yaptıklarıyla Emre'nin yapabileceklerini çok rahat yapacağını göstermiştir(Amma yapmak fiili oldu.:)). Cristian'ı ise bilmiyorum.

Mehmet Topal da tartışmasız en iyi Türk ön liberodur. Ayrıca bu sene Linderoth da geliyor ki Galatasaray ortasahasının hem savunma hem de hücum anlamında seviye atlaması demektir bu. Tobol maçındaki oyunu ile zaten umut verdi. Ters bir şey olmamasını diliyorum.

Bunların dışında oraya yapılacak vasat üstü bir transfer ile Fenerbahçe ortasahasından çok daha kuvvetli bir ortasahaya sahip olacaktır Galatasaray.

Şu seviyede M.Topuz ofans anllamında özel oyuncu.

Bizde de M.Topal defans anlamında özel bir oyuncu olarak öne çıkıyor.

Emre'nin artık eski ofans özelliği yok. Adam geçme, ara pası gibi.

Emre geçen sezon 25 lig maçı 1 gol 1 asist

Ayhan geçen sezon 31 lig maçı 1 gol 2 asist

Ayhan ile Emre arasında yaş hariçi oyun anlamında pek fark yok.

Barış-Sarp, Şelçuk-Deniz ikilisini kıyaslandığında da pek bir fark göremiyorum.

Farklılığı Tobias ile Cristian yaşatırsa yaşatır.

Yukarıda dediğim gibi M.Topuz özel bir futbolcu; Kayseri'de Alex'in mevkisinde oynuyordu genelde. Ofans özellikleri bu yüzden de öne çıkabilir.

M.topuz dışında pek bir fark göremiyorum. Orta saha'da.

Galatasaray sampiyon olsun Sivas,Kasimpasa,Diyarbakir kume dussun.Kehanetten ote benim isteklerim bu.

evet, izledim, barcelonaya da hemen herkes gibi hayranlik duyuyorum. ancak umarim gs'nin, ya da fenerbahce'nin, barcelona gibi top oynamayi becerebilecegini dusunmuyorsun. sonucta galatasaray'in son derece kuvvetli bir hucum gucu var - arda, kewell, keita, baros. ancak ne savunmasi, ne bekleri, ne de mehmet topal'in yaninda oynayan oyuncu ust seviyede degil. fenerbahce'nin gelecek seneki takim kurgusuna baktigin zamansa orta sahada oynayan dortlunun - andre santos, cristian (deniz), emre, mehmet topuz - gs orta sahasina gore daha direncli oldugu goruluyor. galatasaray'da bu alanda oynayacak dortlu - arda, mehmet topal, ayhan, keita. ama senin verdigin ornekteki barcelona'da bu bolgede xavi, iniesta, yaya toure oynuyor, ustune ustluk messi ve henry surekli olarak top rakipteyken orta sahaya cekilip savunmaya yardimci oluyorlar. tabii bekleri de hesaba katmak lazim, hem abidal hem de daniel alves zaten zamanlarinin yarisini orta saha cizgisinin orda geciriyorlar, dolayisiyla barcelona topa hakim olmayi muthis bir bicimde becermenin yani sira ayni zamanda top rakipteyken de alani daraltmayi becerebilen bir takim.

cristianı kaç kere izledin?

Dos santos bek olmasına rağmen defansif özellikleri neredeyse hiç yok..Dirençli bir oyuncu değil..

M.topalın yanında linderoth oynayacak sırf linderothun kalitesi sizin orta sahaya bedel.Ardada emreyi 3'e katladığına göre?

Bilica ve önderle 0 çektiğiniz efsane defansı görür gibi oluyorum..Edu ve luganonun birinin olmadığı her maç defans evlere şenlikti bu sefer ikiside yok..

R.carlosun kanadı ganimet olmuş eskisi gibi geri dönemiyor..

G.gönülde defansı üst düzey değil..Hücümcu bek..Oftaşta açık oynuyordu hatta.

Ama bizde stoper bile oynayabilecek 2 bek var kademe anlayışları 2 bekinize göre çok daha yüksek..U.uçar ve H.balta..

Üst Alt