2009 Uefa Finali Galatasaray-Milan (Benim yazım) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2009 Uefa Finali Galatasaray-Milan (Benim yazım)

Umarım bir kez daha final yasariz o mutlulugu o sevinci o gözlerden gelen mutluluk gözyaslarını bir kez daha yasariz..Bu takım bize bu mutlulugu yasattı İNANIYORUZ Kİ BİR DAHA YASATCAK.....

Steaua'ya yenildiğimiz günün hemen ertesinde yazdığım Gün Destek Günüdür Hedef ; Kadıköy'de Finaldir başlıklı yazım pek ciddiye alınmamış,destek veren 2,3 kişi çıkmış,ti'ye alanlar olmuştu.

Şimdi herkesin ağzında bir final lafı ...

Saygılar ..

Sağolun arkadaşlar..Ama ben inanıyorumki finale çıkacağız..En korktuğum muhtemel rakip Werder di gitti milanla eşleşti..favori takımlar genelde güçlülerle eşleşti arkadaşlar,sanki herşey bizim için işliyor .. :)

Bugün yaşananlar bana 2000 dönemini hatırlatıyor.Biz inatla "kupa bizim olacak" derken herkes bizi hayalperestlikle suçluyorlardı.Ama ne oldu kraldan fazla kralcı oldular sonunda :D

Road to Kadıköy... !!!

inAnıyoruz... bAşaracağız...

Eğer finale kalırsak sözüm var Emre Alparslan'la birlikte Maltepe'den stada kadar yürüyoruz! :D

Final için konusmak için çok erken ama yine de insan bir hos oluyor.İnsallah Milanla yarı finalde karsılasıp eleyerek finale çıkarız.Finaldede bir yunan takımı(Olympiakos :) )gelir.

Üst Alt