2009 Uefa Finali Galatasaray-Milan (Benim yazım) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2009 Uefa Finali Galatasaray-Milan (Benim yazım)

.

Bende 2009 versiyonunu yazayım Allahın izniyle yaşayacağız o günü..

Aylardan Mayıstı..Galatasaray yarı final rakibi valencia'yı elemiş ve finale kalmıştı;

Final Milanlaydı..Evet Milanla..Belki Galatasaray Türk futbolunun miladı olan başarısını tekrarlayacaktı yeniden,Bunu duymak bile kalplerdeki Galatasaray aşkını şahlandırıyordu..

Bu şahlanma başkaydı,Çünkü final İstanbuldaydı..Kendi taraftarının önünde kendi yurdunun içinde,ve doğduğun şehirde idi..Final ezeli rakibin Ve her fırsatta senin 2000 de aldığın kupaya "tesadüf" diyen kulübün stadında olacaktı..Yüreğinde bir ateş vardı,O ateş o stadı sarı kırmızıya boyama tutkusu,ve Galatasarayın Türkiyenin en büyüğü olduğunu tekrar gösterme arzusuydu.. Bu duyguyu anlatmak kelimelere sığmazdı.İstanbuldan çok uzakta olsa bile,stada yürüyerek gidebileceğin bir heyecandı..

Ve o gün gelip çattı.Gece uyuyamamıştı hiç bir Galatasaray taraftarı.Sabah olunca,Deplasmana gider gibi sabah maça giden taraftarlarla ve Stad önünden canlı yayın yapan televizyon kanallarıyla doluydu İstanbul.

Yüreğindeki ateş bitmiyordu ve zamanın bir an önce geçmesini istiyordu o tutku..

Ve saat geldi çattı..Trt'de o şerefi ikinci kez yaşayacaktı..

Fenerbahçe'li fanatikler,stadlarının feth edildiğini ve sarı kırmızıya boyandığını gördükçe,hıçkıra hıçkıra ağlıyordu,Kimisi duvarları yumrukluyordu.Kimisi ise hırsla Milan için ayrılmış biletleri almaya saldırıyordu..Ama ne fark ederdi ki? Galatasaray uefa'yı alamasa bile orayı işgal etmişti bile..Bu duygu bile Galatasaray taraftarına yeterdi..

Ve inanılmazı tekrar başardı Galatasaray..Fenerbahçe tabelası önünde kaldırdı şan,şeref simgesi o kupayı..Lincoln Bayrağı dikti o stada,Çifte sevinç vardı..Kimi taraftarlar zafer sarhoşu olmuş doyasıya kutluyordu bu başarıyı..Kimisi ise mutluluktan hıçkıra hıçkıra ağlayarak Galatasaray aşkını depleştiriyordu..

Ve Galatasaray artık Türkiye'nin tartışılmaz en büyüğü olmuştu..yine en büyüğüydü fakat Başka taraftarlar tarafından tartışılıyor idi..Şimdi kimse ağzını açmaya bile cesaret edemeyerek Galatasarayın büyüklüğü önünde şapka çıkarmaya başladı..

The end :)

NOT: Bu yazı Milan elenmeden önce yazılmıştır,siz zihninizde milan yerine istediğiniz takımı koyun :D

Valla daha forum konusunda acemiyim :)

Heyecanla yazıp direk buraya ekledim uygun değilse kaldıralım farketmez :) Bu arada umarım beğenmişsinizdir :)

Yazı çok güzelde.Dediğim gibi bloguna yazsan harika olurdu.Neyse konusu açtın kalsın:)

Böylede güzel olmuş diyelim ve yorumlara açık kalsın:)

Sağol kardeşim..

Bence hayal değil arkadaşlar,Şu takımda hakan balta,volkan yaman ve meiradan kurtulursak neden olmasın?

Meirayı hiç beğenmiyorum yerine bi adam

Hakan ve volkanda aynı tip oyuncular çok ağır kalıyorlar..onların yerine bi adam

birde süper ön libero transferiyle harika olur

Üst Alt