2010-2011 Beko Basketbol Ligi - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010-2011 Beko Basketbol Ligi

Cevap: 2010-2011 Beko Basketbol Ligi

1. Lige dönmek isteyen başkentin köklü kulübü antrenör olarak Özyer'le anlaştı. Özyer'in eşi de aynı kulübün bayanlarını 1. Lige çıkarmayı başarmıştı.

Optimum TED Ankara Koleji, antrenör Murat Özyer ile anlaştı.

Geçen sezon kaçırdığı şampiyonluğu bu defa kucaklamak için yine güçlü bir kadro kuracak olan Optimum TED Ankara Koleji yöneticileri, Özyer’le Ankara’da yaptıkları görüşmeyi olumlu sonuçlandırdılar.

Başarılar Murat Hoca.

TBF Disiplin Kurulu, Efes Pilsen maçında taraftarlarının sahaya yabancı madde atması ve devre arasında hakemlere küfür etmesi nedeniyle Fenerbahçe’ye 8.000 TL para cezası verdi.

Benim gibi gözleri yaşaran var mı?

:)

basketforum.gr deki adminin tbl icin yazdıgı forum yazısı

Galatasray karşısında Banvit, bu zaman ayırın neden olur.

Üçüncü çeyrekte iki kattan fazla puanlama kazanır böylece nihai Ülker, Galatasaray olacaktır.

güzel maç inanıyorum bakacağız.

genellikle bir lig gibi Avrupa'nın 2 numaralı olmak için 1-2 yıl ligde Türkiye'dir.

golf ve olası en güzel koltuklar ve ilk iki içinde güçlü grup.

kalabalık bir stadyumda Galatasaray korkunç atmosfer takipçileri ...

valla google bu kadar ceviriyo benim anladıgım 1 2 yıl icinde en iyi 2.lig olcagımızı ve gs banvit macındaki atmosferi begenmis onu övüyor...

basketforum.gr deki adminin tbl icin yazdıgı forum yazısı

Galatasray karşısında Banvit, bu zaman ayırın neden olur.

Üçüncü çeyrekte iki kattan fazla puanlama kazanır böylece nihai Ülker, Galatasaray olacaktır.

güzel maç inanıyorum bakacağız.

genellikle bir lig gibi Avrupa'nın 2 numaralı olmak için 1-2 yıl ligde Türkiye'dir.

golf ve olası en güzel koltuklar ve ilk iki içinde güçlü grup.

kalabalık bir stadyumda Galatasaray korkunç atmosfer takipçileri ...

valla google bu kadar ceviriyo benim anladıgım 1 2 yıl icinde en iyi 2.lig olcagımızı ve gs banvit macındaki atmosferi begenmis onu övüyor...

Keske direk orjinal halini koysaydın , ingilizce bilmeyenler bile bundan daha iyi anlardı. :eek:

Keske direk orjinal halini koysaydın , ingilizce bilmeyenler bile bundan daha iyi anlardı. :eek:

hocam baksana yunan sayfası diyom basketforum.gr yunanca yanı ingilizce metin değil :) bunu çevirdiğine dua et yoksa ispanyolca italycanca ingilizcede galatasaray turkey turchia goruyoz biseyler anlıyoz bunlarda oda yok :D

Üst Alt