2010-2011 Euroleague Women


Cevap: 2010-2011 Euroleague WomenMoladan sonra 44-33 oldu ancak Spartak, Prints ve Sue Bird'den bulduğu sayılarla 49-33 yaptı skoru.
 
Cevap: 2010-2011 Euroleague WomenAlkışlar Hacettepe'ye. Fenerbahçe'yi ancak böyle oynamakla eleyebilirdiler, Final Four'u hatta şampiyonluğu hak ettiler. Turgay Atasü ve saz arkadaşlarına tebrikler.
 
Cevap: 2010-2011 Euroleague WomenArtik nerden elenirlerse hacettepe ye suc bulurlar.1 oyuncuyla eleniyorsaniz zaten hak etmemissinizdir..
 
Cevap: 2010-2011 Euroleague WomenAlkışlar Hacettepe'ye. Fenerbahçe'yi ancak böyle oynamakla eleyebilirdiler, Final Four'u hatta şampiyonluğu hak ettiler. Turgay Atasü ve saz arkadaşlarına tebrikler.Evet alkışlar Hacettepe'ye.Bizi Fenerbahçe'li taraftarların olası Uefa Kupası Kadın Eurolig kıyasından kurtardılar.
 
Cevap: 2010-2011 Euroleague Womenibrahim abi sizin kadro çok iyiydi. bir trausi gitti diyemi böyle oldu ?Taurasi ile Penny gitti Sergen. Arkadaşın verdiği örnek cuk oturmuş duruma. Taurasi şu an kadın basketbolunun Kobe'si. Lakers'dan Kobe ve Gasol'ü çıkarıp yerlerine onların yarısı ayarında 2 oyuncu koyarsan ortada Lakers mı kalır?
 
Cevap: 2010-2011 Euroleague WomenArtik nerden elenirlerse hacettepe ye suc bulurlar.1 oyuncuyla eleniyorsaniz zaten hak etmemissinizdir..1 değil 2 oyuncu gitti. İkisi de pozisyonlarında dünyanın en iyileri, kolay mı yerlerini doldurmak. Öyle bir konuşuyorsunuz ki sanki rotasyondaki herhangi 2 kişi gitmiş. Takım Taurasi ile Penny üzerine kuruluydu yahu.Evet alkışlar Hacettepe'ye.Bizi Fenerbahçe'li taraftarların olası Uefa Kupası Kadın Eurolig kıyasından kurtardılar.Bu kadar kıskanç olmayın yahu. Tüm ailem Fenerbahçeli, Galatsaray UEFA finali oynarken hep beraber dua ediyorduk kazansın diye Galatasaray. Sonradan pişman oldum orası ayrı gerçi de, yine olsa dua etmesem bile Galatasaray kazansın isterim.
 
Cevap: 2010-2011 Euroleague WomenŞu haliyle bile Fenerbahçe, Spartak'tan daha iyi takımdı. Bırakın Spartak'ı, Ekaterinburg'u bile yendi aynı takım.

Suçu orada burada değilde birazda kendinizde arayın bence. Avrupa şampiyonluğumuz gitti, şu gitti bu gitti deyip takımın konsantrasyonunu bozdunuz. Takımın kendine güvenini kaybettirdiniz. Yapılan açıklamalarda daha dikkatli olunsaydı şu anda Final-Four'daydınız.

Şu takım Halcon ve Ekaterinburg dışında her takımı rahat yenerdi.
 
Cevap: 2010-2011 Euroleague WomenWisla Can-Pack 60-72 Halcon AvenidaYelena Leuchanka 19 sayı 4 ribaund 2 asist

Nicole Powell 8 sayı 1 ribaund 1 asistAlba Torrens 14 sayı 6 ribaund 1 asist

Erika De Souza 11 sayı 8 ribaund 1 asist

Sancho Lyttle 9 sayı 8 ribaund 1 asistSpartak'ın ardından grubumuzdaki diğer takım Halcon da Final-Four'a kaldı.
 
Cevap: 2010-2011 Euroleague WomenBourges Basket 58-63 Ros CasaresKatie Douglas 24 sayı 9 ribaund 2 asist

Rebekkah Brunson 8 sayı 5 ribaundRos Casares de Final-Four'a kalan bir diğer takım oldu. Douglas yardırmaya devam ediyor.
 
Cevap: 2010-2011 Euroleague Womendiana ve penny turnuvanın en iyi 2 oyuncuydu bence hacettepenin yaptığı saçmalık yüzünden elendi fb kabul etmek gerekirse...
 
Cevap: 2010-2011 Euroleague WomenŞu haliyle bile Fenerbahçe, Spartak'tan daha iyi takımdı. Bırakın Spartak'ı, Ekaterinburg'u bile yendi aynı takım.

Suçu orada burada değilde birazda kendinizde arayın bence. Avrupa şampiyonluğumuz gitti, şu gitti bu gitti deyip takımın konsantrasyonunu bozdunuz. Takımın kendine güvenini kaybettirdiniz. Yapılan açıklamalarda daha dikkatli olunsaydı şu anda Final-Four'daydınız.

Şu takım Halcon ve Ekaterinburg dışında her takımı rahat yenerdi.Hocam Taurasi'nin yokluğu bizi çok fazla etkiledi ancak kötü sonuçta yapılan demeçlerden çok bu skandalın ve takımdan ayrılan, giden oyuncuların takımı sürüklediği kaos ortamı vardır. Bu demeçlerden kaynaklanmadı, tamamen skandaldan ötürü oldu. Ayıptır, böyle amatörlük görmedim ben hayatımda, böylesine ölümcül bir hata bu seviye de nasıl yapılabilir vallahi anlayabilmiş değilim.
 
Cevap: 2010-2011 Euroleague WomenEuroleague Women All-Star şimdi başlıyor.Bizden Fowles ve Augustus yabancılar karmasında ilk 5'te, Fenerbahçe'den ise Angel var. Diğer isimler Augustus'un WNBA'den takım arkadaşı Monica Wright ve Candice Dupree
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt