2010-2011 NBA Sezonu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010-2011 NBA Sezonu

Cevap: 2010-2011 NBA Sezonu

Indiana, Magnum Rolle'u serbest bırakmış. Biz 4 numara arıyorduk galiba. İş yapar diyorum. Summer League'de çok iyiydi. Avrupa'da yıldızı parlasın, gelsin de. Ayrıca ismi de süper.

Kobe Hido'yu iyi tanır :cool:

hidayet_kobe_blok_block.jpeg

:cool:

NBA'in dönüştüğü şeyden çok rahatsız oldum. Her şeye teknik faul çalıyorlar.

Aynen çok sinir bozucu. Resmen oyuncuları robotlaştırıyorlar. Böylece hiçbir zevk alınmıyor. Nba'nin en önemli özelliklerinden biri sahadaki adrenalin ve bunu yok ediyorlar.

Bu arada Miami-Orlando maçı başlıyor. ( Ntvspor'da ) Murat Murathanoğlu ve Kaan Kural yorumluyor. Süper bir maç bizi bekliyor, kaçırmayın. :)

Dwight Howard muthis gelisme kaydetmis hucumda.

Dwight vs Heat gibi su anda maç.

Nelson ve VC devreye giremezse isleri zor simdilik. Heat'in balonlari idare ediyor simdilik.

Bynum da dönünce ligin en iyi kadrosuna sahip olan bir takım oluyoruz.Daha doğrusu en derin kadrosu. Gasol sezona müthiş başladı.Kobe form tutuyor yavaş yavaş. Odom da dünya şampiyonasının gazıyla çok formda.Blake ve Barnes'ın gelmesi takıma derinlik kattı.Ayrıca Ratliff'in bir bloğu var Hedo'ya. Basketbolu bıraktırır.

Dun maçi izlerken içimden kusmak geldi. Her iki saniyede düdükmü çalinir arkadas.

Bizimkilerde pek sikmamis Suns maçini. Kobe 25/7/3 kaydetmis 34 dkk'da. Yavas yavas formuna geri dönuyor.

New York Knicks 101-105 Boston Celtics

Amare Stoudmire 27 sayı 8 ribaund 4 asist 2 top kaybı

Paul Pierce 25 sayı 14 ribuand 5 asist 2 top kaybı

Rajon Rondo 10 sayı 10 ribaund 24 asist 1 top çalma 7 top kaybı

Kevin Garnett 24 sayı 10 ribaund 3 top kaybı

Dün maçın tamamını izledim, Howard ilk yarı mükemmeldi ama ikinci yarı oda düştü oyundan.. LeBron James'ı bu şekilde izleyince içim yanıyor. Resmen efsane olabilecek bir kariyeri bitirdi adam. Wade'in çöplüğünde yancılık hiç yakışmadı, tek lider olmak ona çok yakışıyordu.

Üst Alt