2010/2011 Sezonu Kritik Hakem Hataları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010/2011 Sezonu Kritik Hakem Hataları

Cevap: 2010/2011 Sezonu Kritik Hakem Hataları

Bugün net bir penaltımız yine verilmedi. İkinci yarı başında ise rakip oyuncu topu eliyle kasten kesti. Hakem 2. sarıdan atamadı oyuncuyu. Tamam takım olarak rezalet, iğrenciz. Ama hakemlerde sanki birşey ispatlar gibi her hafta bariz hatalar yaparsa bir iş var demektir.

unbenannt2sf.jpg

karabük maçı 1 dk. penaltı hatalı, bursa maçı volkan şen elle oynadı sarısı vardı atılmalıydı dk 45 di. ankaragücü maçı top hareketli kullanıldığı serbest atış gol oldu.kayserispor maçı elanonun pozisyonları 2 penaltı verilmedi.bjk maçı holosko penaltı değil. 2-3 maçta da kewell a yapılan penaltı pozisyonları vardı verilmedi.

karabük maçı 1 dk. penaltı hatalı, bursa maçı volkan şen elle oynadı sarısı vardı atılmalıydı dk 45 di. ankaragücü maçı top hareketli kullanıldığı serbest atış gol oldu.kayserispor maçı elanonun pozisyonları 2 penaltı verilmedi.bjk maçı holosko penaltı değil. 2-3 maçta da kewell a yapılan penaltı pozisyonları vardı verilmedi.

Holosko'ya yapılan net penaltıydı. Onun dışında katılıyorum.

Geçen hafta ki lehimize verilen penaltı bence penaltı değildi ama bu hafta ki penaltıydı bence Atakan...İtme var , sence yok mu?

19. Hafta

Bursaspor 2:0 Galatasaray

Kontrol Galatasaray´da iken hem Offsayt hemde El Olan Gol..

20110129.195540_BRS519_1507647.jpg

ZTK Ceyrek Final Maci

Galatasaray : Gaziantepspor 0:0

Baros´a yapilan 100% Penalti Pozisyonu..

İbb-Bjk maçı İbbnin yüzde yüzlük pozisyonu ofsayt diye kesildi.

Karabük-Bjk maçı Karabüğün net penaltısı verilmedi hakana toramana kırmızı çıkmadı.Almeidanın golü verilmedi.

Antalya maçında Bjknin golü ofsayt.Antalyanın penaltısı verilmedi.

A.gücü maçında toramana kırmızı çıkmadı.

Fb maçında ekreme gökhan gönüle kırmızı çıkmadı,fenerin penaltısı verilmedi.

Bjk-Ts maçında hılbert simao rüştü kırmızı görmeliydi,bjknin penaltısı verilmedi.bjknin golü verilmedi.Tsnin penaltısı verilmedi.

Vallah Bu Topicde.. Sezon basindan bu yana Galatasaray alehine ne varsa hemen hemen hepsi var... Inceledimde basindan sonuna kadar..

bu %100 penaltı dediğiniz, Deumi'nin kornere attığı topsa , bu konu amacından sapıyor demektir

KORNERE attıgı degil üstüne cıktı ya baros onu söylüyor. kosu alanını kesiyor. niangın pozisyonuna penaltı veren hakem o pozisyona 50 kere penaltı vermesi lazım. bana göre penaltıydı ama vermediler..

bu %100 penaltı dediğiniz, Deumi'nin kornere attığı topsa , bu konu amacından sapıyor demektir

KORNERE attıgı degil üstüne cıktı ya baros onu söylüyor. kosu alanını kesiyor. niangın pozisyonuna penaltı veren hakem o pozisyona 50 kere penaltı vermesi lazım. bana göre penaltıydı ama vermediler..

İşte arkadaş ben bunu anlamıyorum... Gaziantepspor'un ilk Kupa maçındaki Taa Ceza sahasının çapraz köşesindekine, Niangın Gençler maçındakine penaltı diyorlar ama Baroş'un pozisyonu okadar net iken penaltı yok diyorlar...

bence lazlar acaip kollanıyor.fener kollanmıyor ama bizim gibi hakemler tarafından ezilmiyor.güçlüler hakemler onların aleyhine hata yapmaktan çekiniyorlar.

Kuş detected, yemleyelim lütfen. 9 mesajın 5inde feneri öveceğine baştan adam gibi kuşum de.Tabi bu boldladığım paradokstan dolayı imkansız sanırım :D

Üst Alt