2010 DKE | Bosna Hersek 1-1 Türkiye | Bilino Polje Stadı | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 DKE | Bosna Hersek 1-1 Türkiye | Bilino Polje Stadı | Maç Sonucu

Cevap: 2010 DKE | Bosna Hersek - Türkiye | 21.00 | Bilino Polje Stadı | 9 Eylül | Fox

Önder oynuyacaksa sağ bek oynasın. Gerçekten refakatçı gibi. Bir stoperde gereken çoğu özellik eksik.

Ben E.Aşık'ın takıma çağırılacağını düşünüyorum.

___________Volkan

Gökhan__E.Aşık___Servet___H.Balta

____________Ceyhun

______Hamit______Emre

Tuncay______________Arda

___________Semih

Cevap: 2010 DKE | Bosna Hersek - Türkiye | 21.00 | Bilino Polje Stadı | 9 Eylül

Ben bu maçta Sercan'ı beğenmedim. Bosna maçında Semih oynamalı bence. Orta sahada da Sarp'a görev vermesini bekliyorum. Sabırlı olup oyunu tutabilirsek eğer zaferle dönebiliriz.

Kadrom;

-----------Volkan-------------

GG. -- Önder -- Servet -- H. Balta

--------- Sarp ----- Emre --------

-----Hamit----Tuncay------Arda--

--------------Semih--------------

tam aklımdaki kadro :D

Cevap: 2010 DKE | Bosna Hersek - Türkiye | 21.00 | Bilino Polje Stadı | 9 Eylül | Fox

Maçın zorluğunun yanı sıra şu da var;

xsuh070808122631.jpg

Bilino Polje. Bu stadı biliyorum. NK Celik takımı kullanıyor. Ev sahibi olduğu bütün maçları bu statta oynadılar ve hepsini kazandılar. Özellikle Boşnak taraftarlar bu statta rakip takımı çok baskı altına alabilme özelliğine sahipler. Bizimde taraftarlarımız olacak ama bu maç Bosna-Hersek Cumhuriyeti için bir dönüm noktası... 2006'dan sonra ilk kez büyük bir turnuvaya gitmeye doğru bu kadar yakınlar.

O yüzden dezavantajlarımız var. İyi oyun kurgusu olmadığı sürece ne yazık ki hüsran yaşarız. İnşallah yaşamayız.

Bosna ceza almadı mı?Malum Belçika maçındaki olaylardan dolayı.

Ülke olarak gerilimi çok seviyoruz geneldede bu tip maçlardan alnımızın akıyla çıkmayı başardık inşallah bu kezde öyle olur

Gökhan Zan ve Kazım yok Bosna maçında.

Kazim yokmu ?cok sevindim bu habere :D neden cikarilmis ?

-----------Volkan-------------

Sabri -- Önder -- Servet -- H. Balta

--------- Sarp ----- Nuri --------

-----Hamit----Arda------Tuncay

--------------Sercan--------------

Ardanın yaratıcılığından forvet arkasında yararlanmak gerekir diye düünüyorum, Tuncay için mevki çok farketmeyecektir, kanatta da oynasa içeri katedebilen bir oyuncu. Semihi tek forvet olarak kullanmak yerine ise Sercan daha verimli olur, Semih daha ziyade çift forvetli sistem içinde verimli oynayabilecek, arkası dönük şekilde hücumda zenginlik yaratabilen bir oyuncu.

Gökhan Gönül'ün dünkü rezaletinden sonra Sabri oynamalı diyorum tekrar. Sabri, Bosna-Hersek'i sever zaten. ;)

Türkiyede defans kalmadi sanki önder ne ayak ? Ali Turan ,Eren G, bizim Emreler varken önder ne ayak.

KAzanmamız çok zor gibi görünüyor. Bosna çok formda . Eğer bu macı alırsak gruplara gideriz. Ama bu Türkiye bugun Bosnayı deplasmanda yener gider yarın kendı sahamızda ermenıstana yenılırız. Sağı solu hıc bellı degil takımımızın malesef.

...............................volkan

gökhan.........servet..............eren............hakan

hamit.........m.sarp...............emre...........arda

...............sercan................tuncay

bu takım bosnayı sallar

Sakatlardan kötü haber

2010 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 5. Grup'ta 9 Eylül Çarşamba günü Bosna Hersek ile hayati bir maça çıkacak milli takımda sakatlık sıkıntısı yaşanıyor.

Grubunda Kayseri'de yaptığı maçta Estonya'yı 4-2 yenerek ikincilik iddiasını sürdüren (A) Milli Takım'da, dünkü maçta sakatlanan Gökhan Zan ve Kazım Kazım'ın kadrodan çıkarıldığı açıklandı.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, A Milli Takım'ın Estonya ile dün gece yaptığı maçta sakatlanan Gökhan Zan ile Kazım Kazım'ın tedavilerinin yetişmeyeceği için Bosna-Hersek maçı kadrosundan çıkarıldığı bildirildi.

Milli Takım teknik heyetinin bugün yaptığı son kontrolden sonra oluşan görüş doğrultusunda, Milli Takımlar Teknik Sorumlusu Fatih Terim, bu iki oyuncunun kadrodan çıkarılmasına karar verdi.

Estonya maçında sakatlanarak oyundan çıkarılan Gökhan Zan'ın sağ uyluk iç yan adalesinde zorlanma ve ödem, Kazım'ın ise sağ bacak alt arka grup adalesinde zorlanma ve ağrı tespit edilmişti.

lig tv.com.tr

-------------Volkan Demirel------------

Gökhan G.----Servet Ç.---- Önder T.---Hakan B.

Tuncay---- Emre B. ----Hamit A.---- Arda T.

-----------Semih.Ş ---Nihat.K

Geçen sene aklıma geldi.Sabri Bosnaya 2 asist yapmıştı.Maçın adamı seçilmişti :)

Deplasmanda 3-2 yenildiğimiz maçta da Bosnaya golü atmıştı.Bosna sevmez sabriyi :D

----------------Volkan-----------------

-Gökhan----Önder---Servet------Hakan-

------------Nuri------Emre-------------

-Tuncay/Sabri--------------------Arda--

---------Semih/Tuncay--Sercan------

Doğru.

Önderle oynamak yerine Hakan'ı ortaya çekip İsmail'le oynamak daha mantıklı. :tiphat:

Haklısın, ben de öyle düşünüyorum. Önder'in yerine Hakan Balta oynasın daha iyi. Ancak şu da var, her iki takımın da defansları formda değil. Bu yüzden İsmail sol bekteyken o taraftan çok atak yemekten korkuyorum. Bence bu sefer orta sahanın ortası Emre-Hamit olmaz, Hamit'i sağa alığ Emre'nin yanına Mustafa Sarp veya Ceyhun Gülselam oynayabilir. Forvette Sercan veya Semih farketmez ama Nihat olmasın, çok formsuz.

Ayrıca televizyonlarda, gazetelerde hep "Bosna genç takım" tarzı açıklamalara şahit olmuşuzdur. Merak ettim ve Ermenistan maçındaki kadrolarına baktım. Daha sonra da bizim Estonya karşısındaki kadromuza baktım. Çıkan sonuç ilginç. İşte size iki takımın yaş ortalamaları:

Bosna kadrosu: 26,9

Türkiye kadrosu: 25,1

Bosna ilk 11'i: 27,3

Türkiye ilk 11'i: 25,2

Bosna'da oyuna giren 3 yedek: 25,7

Türkiye'de oyuna giren 3 yedek: 25,0

Kadro olarak Avrupa'da 53 takım arasında en genç 8'inci milli takımız. Bosna ise 27'nci. Yorum sizin.

Üst Alt