2010 DKE | Bosna Hersek 1-1 Türkiye | Bilino Polje Stadı | Maç Sonucu - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 DKE | Bosna Hersek 1-1 Türkiye | Bilino Polje Stadı | Maç Sonucu

Cevap: 2010 DKE | Bosna Hersek 1-1 Türkiye | Bilino Polje Stadı | Maç Sonucu

Bence artik takimizin basina Terim gibi gaz futbolu oynatan birinin yerine, adam akilli futbolcularinin yetenigini bilerek, onlara gore sistem kurarak, mantik futbol oynatabilen biri gelmeli. "Hadi kocum"larla bir mac kazanirsin, iki mac kazanirsin, ucuncusunde kaybedersin. Bence artik gercek bir Teknik Direktor getirilmeli Milli Takim'in basina. Avrupa yari finalinden sonra aslinda beklentim Terim'in gondeilmesi idi ama olmadi. Cunki tahmin ede biliyordum, Terim'in takimi bu duruma getirebilecegini. Lucesku'nun Sappiyon yaptigi Galatasaray'i da milli takimin benzeri haline getirmisti. Ama, galiba yine Terim'i gorevde tutacaklar.

Dun Volkan superdı Gokhan Gonul ortalarını saymazsak ıyı oynadı Arda ıdare ettı onun dısında sahada yoktuk resmen bu saatten sonrabısey olmaz bu performansla gıtmeyı haketmedık gıdemeyecegız zaten.

Topiği kapatın artık bir şey çıkmaz :D

Maçın içine eden Gökhan'ı anıp maça geçiyorum.

Bütün takım çok kötü oynadı.Bunların arasında Emre ve Arda bir şeyler yapmak için çırpınsalarda olmadı.Şansın 3 cm yanımıza dahi uğramayışı, rakip kalecinin geçirdiği 4366346 dakika ve hakemin tasdiknamelik! yönetimi ile maçta galip gelemedik.

Hakemi ve Gökhan'ı Allah'a havale ediyorum.Ömür boyu dualarımı eksit etmem, merak etmesinler.

Herşeye Ragmen Şenol Güneş Diyorum Hocam Ben !

Yeter artık Sıkıldık Hepimiz !

Senegal'i Altın golle yıktıgımız o golü unutabildik mi ?

o An oturdugum yerde kalakalmıştım...!

Şenol Güneş ile ayrı bir hava ayrı bir tat vardı Milli takımda !

F.t ve Mustada Denizli'nin artık elini etegini çekmesi Lazım Türk futbolundan...

Haklısın renktaş sıkıldık, hep aynı isimleri görmekten... M.Denizli, Ş.Güneş, F.Terim... Araya da bir Ersun sıkıştırdık. Bıkmadık mı bu isimlerden?

FR ve ekibinin Türkiye macerası başlayalı yaklaşık 3 ay oldu . Bugün itibarı ile memnun olmayan bir tek kişi var mı içimizde? 3 aydaki değişimden, takımın havasından rahatsız olan var mı?

Şimdi soru, Milli takım yukarıda ismi geçen bu adamlara mahkum mu? TFF' nin parası mı yok? Neden örneğin bir Van Gaal gibi sistem adamı getirmezler? Bu kadar zor mu? Daha önce Milli takım hiç yabancı hoca ile çalışmadı mı? Makus talihimizi Piontek ile yenmedik mi?

Ben milli takımda aynı isimleri görmekten bıktım usandım. Yeter artık bitsin Terim, Denizli, Güneş sendromları...

Bastırın parayı (TFF bunu rahatlıkla yapabilir), getirin bir sistem adamı, yeteneğimizi disipline etsin, sistem takımı yapsın bizi. Sadece mücadele ve şans ile bir yere kadar... Bir ömür boyunca şans her zaman yanınızda olmaz.

Şenol mu iyi olan takımı zorla kötü oynatmaya çalışan antrenör. Yıldırayı, Brazilya maçında oyundan alarak yenilmemize zemin hazırlamıştı !

Üst Alt