2010 DKE | Estonya 0-2 Bosna Hersek | 10 Ekim | Fox TV | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 DKE | Estonya 0-2 Bosna Hersek | 10 Ekim | Fox TV | Maç Sonucu

Cevap: 2010 DKE | Estonya - Bosna Hersek | 10 Ekim | 19:00 | Fox TV

Hadi be Estonya :eek:

Bize oynadığının 3-4 katını oyna.

ins estonya kazanır ama mantıgım bosna en az 5 atar diyor.

İddaa'da Bosna'ya elinizde ne varsa basın.

Kesin Bosna kazanacak.

Bosna kadar şanslı takım görmedim eminim zorlanıp bala biriki gol atıp kazanacaklar.. İşi buraya bırakmamak gerekiyordu.. Belki 7 0 ın acısı için beraberlik koparırlar..

Estonya bu maçı rahat alacak. Bosna kendi sahasında iyi oynuyor , tamam kabul ama deplasmanda bir o kadar kötü oynuyorlar. Son Ermenistan maçında bile o kadar beceriksiz bir takıma puan dahi kaybedebilirlerdi , geldiler bizle de berabere kaldılar ama.

Sonuçta bu maç ölüm kalım maçı.Bosna kazanırsa ümitte kalmaz , umutta Belçika'ya yeniliriz.

Bosna Hersek çok rahat alır malesef.

(yanılsam keşke...)

7-0'ın rövanşı olacak ve yüzde yüz yollarına taş koymak isteyecek Estonya. 1-0 kazanacak Estonya .

Hadi be Estonya :eek:

Bosna türkiyeden daha çok hakediyor güney afrikayı.

Kimse hayal peşinden koşupta,bir mucize beklemesin,sadece yatın kalkın dua edinde fatih terim yine milli takımdaki oyuncularımızın ayaklarını ellerine verip göndermesin.

Maç skoru tahminimde 3-1 bosna

Bosna heyecanina yenik düsecekdir, adamlar ilk defa böyle biryere gelmisler kaldiramazlar bence, zaten estonyada o gecen seneki estonya degil baya bir gelisme var takimda berabere biter diyorum ispanyada bosnayi yener biz kaliriz playofflara.Imparatore yapar birseyler.

Brezilyayı hiç oynatmamıştı Estonya hazırlık maçında.Aynı şekilde oynarsa en azından berabere kalabilirler.

Bu Bosna Estonya'da puan kaybedebilir ama ben bizim takıma güvenmiyorum hiç Belçika'yı yenecek gibi durmuyoruz.

Üst Alt