2010 öncesi oynadığınız efsane oyunlar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 öncesi oynadığınız efsane oyunlar

Cevap: Call Of Duty 6 : Modern Warfare 2

Oyunda sonlara doğru bir görevi yapıyorum sonra loading ekranı çıkıyor çubuk dolunca da error verip atıyor oyundan.Nedendir bilen var mı arkadaşlar?

Activision Blizzard'ın merakla beklenen oyunu Call of Duty: Modern Warfare 2 çıkışıyla beraber görülmemiş bir satış rekoruna imza attı. Sadece ilk günde Kuzey Amerika ve İngiltere'de toplam 310 milyon dolarlık gelir elde eden oyun piyasaya hızlı bir giriş yaptı.

24 saat içinde 4.7 milyon kopya satarak 310 milyon dolar gelir elde eden Modern Warfare 2 sadece oyun sektörü için değil tüm eğlence sektörü için bir rekora imza attı. Şirket diğer bölgelere yönelik satışları açıklamasa da şirketin, önümüzdeki 3 ay içinde oyun satışlarından 2 milyar dolar gelir beklediği biliniyor.

Adamlar bir günde oyunun masrafını çıkartacaklar vay anasını

Çıkarırlar, doğaldır. Çünkü Herkes Modern Warfare yi bitirir bitirmez, 2. versiyonunun çıkmasını bekledi.

Hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biri.

Film gibi resmen. Bildiğin film ya, aşırı iyi bi iş çıkarmışlar helal olsun Infinity Ward'a !

SaveDevice_PC - Temp Save Game: Cannot open file for saving

Genelde bölüm sonlarında böyle bir hata alıyorum. Bir bölümün sonunda helikopter ile binaları falan taradıktan sonraki bölüme geçtim. Kanas ile ilerliyoruz ama bende heryer simsiyah :) Ekran kartından yapıyor galiba ama bir kaç adım ilerleyince bu hatayı aldım her defasında.

Neden verir bu hatayı ?

SaveDevice_PC - Temp Save Game: Cannot open file for saving

Genelde bölüm sonlarında böyle bir hata alıyorum. Bir bölümün sonunda helikopter ile binaları falan taradıktan sonraki bölüme geçtim. Kanas ile ilerliyoruz ama bende heryer simsiyah :) Ekran kartından yapıyor galiba ama bir kaç adım ilerleyince bu hatayı aldım her defasında.

Neden verir bu hatayı ?

Driver'ını güncelle ekran kartının.

Nihayet bitirdim.Hakikaten insanın ağzını açık bırakıyor oyun.Beyaz Saray'da oval ofiste buldum birara kendimi.Ayrıntılar,modellemeler,karakterler herşey müthiş.Film gibi gerçekten.Tek hoşnut olmadığım nokta Roach'un bu kadar acı bir şekilde ölmesiydi.Gözleri doluyor insanın.O sahneden sonra generale ettiğim küfrün haddi hesabı yok.:)

Bunlarda komutan öldürmeye dormuyorlar :) Captain Price'de böyle nalları dikmişti :d

Benim bi arkadaş oynamış 1 günde bitirmiş ama çok süper oyun dedi.Bide price ölmemiş :D 5 yıl bi yerde hapis tutumuşlar ^^ Son halinide ss alıp attı altta Captain Price'n 5 yıl sonraki hali :D

Oha , oyun mu bu ? :eek:

16251174325027746738012.jpg

İnan ölmedi deyince dirildi sandım :) İlk oyunu oynamıştım Warfare'yi ve onun da hikayesi güzeldi. Ama bu biraz daha günümüze yakın ve senaryosu gelişmişe benziyor. Elbet bunu da kaçırmayacağım.

İlkinden çok daha güzel senaryosu.Rusya Amerikaya karşı bayağı üstünlük kuruyor bu oyunda.Hatta Amerikayı işgal bile ediyorlar.

Üst Alt